Policija tau trečią kartą skelbia sulaikiusi „Daškės” nužudymo organizatorius – gal paaiškės „Alitos” privatizavimo užkulisiai?

daske

daske

Lietuvos kriminalinės policijos biuro pareigūnai, pasitelkę Lietuvos policijos antiteroristinių operacijų rinktinės „ARAS“ kovotojus, vakar sulaikė 3 LR piliečius, siejamus su Remigijaus Daškevičiaus nužudymu.

Tiesa, prieš tai policija mažiausiai jau du kartus skelbė sulaikiusi Daškevičiaus nužudymo organizatorius.

 

Sulaikytiems asmenims pareikšti įtarimai dėl R. Daškevičius nužudymo organizavimo, t.y. nusikalstamų veikų, numatytų LR baudžiamojo kodekso 25 str. 3 d., 129 str. R. Daškevičius buvo nužudytas 2011 m. lapkričio 24 d.  Planuojama kreiptis į teismą dėl kardomosios priemonės skyrimo sulaikytiems asmenims.

Ikiteisminį tyrimą organizuoja ir kontroliuoja LR Generalinės prokuratūros Organizuotų nusiukaltimų ir koprupcijos tyrimo departamento prokuroras.

Kaip žinia, garsus cigarečių kontrabandininkas Remigijus Daškevičius buvo nušautas 2001 m., iš karto po skandalingojo AB „Alita” privatizavimo.

LL šaltiniai jau tada sakė, kad Daškevičius dalyvavo šiame privatizavime per statytinius  – buvęs policijos šefas Grigaravičius net parašė melagingą pažymą, kad didžiausią kainą už „Alita” sumokėjęs Italijos verslininkas Boska yra nusikaltėlis. Tačiau privatizavimą organizvęs Valstybės turto fondas tik pasijuokė iš tokios kūrybos ir liepė Grigaravičiui ją susikišti ten, kur nesueina.

Apie tai LLpasasakojo buvęs VSD darbuotojas Aurelijus Beržinis :

 

Taip, tačiau V.Grigaravičius dabar Alytaus miesto metas, piliečių komiteto pirmininkas? Aš rašiau, kaip V.Grigaravičius bandė pašalinti V.Junevičiaus konkurentus iš „Alitos“ privatizavimo.

– O kodėl Grigaravičius parašė tą pažymą, kas jo paprašė?

– V.Junevičius ir co, kurie „Alitą“ nusipirko pusdykiai.

– O kas už tos chebros stovėjo?

 Tas pats „Daškė“, kurį vėliau nušovė.

– O kas dar buvo suinteresuotas, kad italai nenusipirktų „Alitos“? Tuo buvo suinteresuotas premjeras A.Brazauskas. O kokį jis už tai gavo kyšį? Kelis šimtus tūkstančių.  Todėl kai „abonentas“ suteikia A.Brazauskui Vilniaus garbės piliečio vardą, mane ima juokas. Gal tai jumoro forma?

Facebook komentarai
});}(jQuery));