Policija grąsina susidorojimu?

Policija  grąsina  susidorojimu?

 

 

Zenonas Volkovas

 

 

       Buvo metas kai turėjau dvi mašinas. Tai vieną mašiną perrašiau vaiko motinai. Pastaroji darbe kolektyviai išsipirko leidimą statyti mašiną bet kokioje apmokamoje zonoje, Klaipėdos mieste. Deja,dėl stovėjimo neapsimokėjus, praėjusiais metais du kartus buvo surašyti protokolai. Aišku sugaišus nemažai laiko šie pažeidimai buvo anuliuoti.

       Šiais metais grįžus vėliau, kadangi nebuvo kur statyti mašinos, kaip kartais ir daugelis, mašiną pastatė ant juodos užšalusios žemės. Ryte apie valandą prie mašinos laukė du policininkai. Aišku įformino pažeidimą už vejos naikinimą. Nors mašina perrašyta jau prieš keletą metų, susilaukiau skambučio. Teko aiškinti, kad dėl pažeidimo reikėtų skambinti savininkei. Jeigu suradote mane, ją surasti kur kas lengviau, nes turi darbą ir netgi du telefonus. Policininkas pradėjo aiškinti apie atliktus darbus, gyrėsi nustatę, kad mes turime bendrą vaiką (įvardijo netgi lytį), vedame bendrą gyvenimą t. ir t. Turbūt kiekvienas gerbiamas skaitytojas supranta, prie ko čia želdinių naikinimas ir šeimyninis gyvenimas. Manau, kad čia akivaizdus grąsinimas man ir mano šeimai, arba geriausiu atveju neatsitiktinis psichologinis teroras. Aišku kur nors kreiptis bergždžias reikalas.

       2017–03-15 apie valandą laiko skalpavo taksistą, kuris naktį buvo palikęs mašiną toje pačioje vietoje, ant juodos žemės, policininkų vadinamos žalia veja ar panašiai. Ką vargšas uždirbo per pamainą, reikės atiduoti grobuonims.

        Kaip žinia, Klaipėdos policija yra pasirašiusi bendradarbiavimo sutartį su savivaldybe. Taip policininkų surašyti protokolai keliauja į savivaldybę. Kadangi yra suplanavę šiemet surinkti vos ne dvigubai baudų nei pernai, pasitvarkė taip, kad nebereikia berods nei nusidėjėlio parašo. 

       Klaipėdoje kaip ir visur gyventojų sumažėjo, o savivaldybėje klerkų padaugėjo. Gero apetito. 

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));