Policija gaudo referendumo ir Šeimų maršo koordinatorius, prasidėjo masinis teroras (pildoma)

tauta

Viena iš referendumo, kuriuo siekama sumažinti referndumui būtinų žmonių parašų skaičių iki 100 tūkst., organizatorių Nendrė Černiauskienė „Laisvą laikraštį” informavo, kad policija sulaikė ne mažiau šešių žmonių, kurie yra šios referendumo koordinatoriai rajonuose.

Dar baisiau, kad policija atiminėja iš šių žmonių referendumo parašų lapus ir juos fotografuoja mobiliais telefonais – matyt, kad tikimasi taip nustatyti žmones, kurie pasirašė ant šių lapų ir vėliau kažkokiu būdu juos persekioti.

„Mes gauname tą informaciją jau nuo vakar, tačiau neskubime jos sklebti, nes bijome, kad tokiu būdu žmones bus įgasdinti ir nebenorės pasirašinėti dėl referendumo reikalavimų”, – sakė Nendrė Černiauskienė.

„Daugiausia kliūna referendumo kooridnatoriams, kurie renka žmonių parašus regionuose, – sakė N.Černiauskienė, – kol kas susilaikome nuo šių įvykių transliacijos, nes pas vieną žmogų kratos metu policija fotografavo referendumo lapus”.

Kokiu pagrindu žmonės sulaikomi? „Jie dalyvavo pikete po rugpjūčio 10 d. mitingo, ir matyt, lygiai taip pat buvo sulaikyti, kaip ir aš, kai nuėjo pažiūrėti, ką žmonės daro, – mano ji, – policija sulaikė mūsų referendumo koordinatorių Druskininkuose Andrių Urboną, atėmė jo kompiuterį ir telefoną. Jau net pametėm skaičių, kiek tų sulaikytų  koordinatorių yra, jau  ne mažiau šešių.”.

Ironiška, kad policija visus žmones, kurie rinko parašus šiame referendume, kaltina „riaušių organizavimu”. Tokį patį kaltinimą išgirdo ir N.Černiauskienė, nors ji net pati nufilmavo ir paviešino, ką ji veikė mitingo dieną – ji tik stebėjo ir filmavo policijos siuatėjimą.

„Aš labai abejoju, ar tie žmonės apskritai buvo tą dieną prie Seimo, – sakė ji, – kitas žmogus, kuris sužinojo, kad jo ieško policija, dabar net bijo grįžti namo. Mes tiesiog to neskelbėme, nes manemė, kad tokios žinios labai išgasdins žmones. Tuo labiau, kad dėl referendumo dar vyksta ir visokie teisiniai reikalai. Mat vakar Vyriausias administracinis teismas paskelbė, kad atnaujina procesą dėl mūsų referendumo, nes neva nežino, kokia teisės norma vadovaujantis jis vyksta. Nors tos normos buvo išdėstytos – ir pagal Konstituciją, ir pagal Konstitucinio teismo doktriną, tačiau teismo raštvedė tuo suabejojo. Todėl teismas skyrė išplestinę kolegiją šiam klausimui nagrinėti. Jie tik atnaujino procesą, o mes bandome nušalinti teisėjus ir bandome skųsti VRK”.

N.Černiauskienė mano, kad policija tokiu būdu ir siekia išgasdinti žmones ne tik dalyvauti rugsėjo 10 d. mitinge, tačiau ir pasirašyti referendume. „Nes referendumo lapų kopijavimas yra baudžiamasis nusikaltimas, jų negalima nei kopijuoti, nei fotografuoti, – sakė ji, – aš tokį terorą ir prognozavau, tik manaiu, kad šis teroras prasidės rugsėjo 5 d. Manau, kad tų kratų bus ir daugiau, manau, kad ir mano namus dar kratys. Gali būti formali krata ir pas Raimundą Grinevičių, aš manau. manau, kad sistema bandys visaip tuos žmones pagąsdinti. Policija gasdina, kad „leidimų mitingui nėra”, ir kad įvažiavimai į miestus bus uždaryti, o žmonių susirinkimai jau yra nusikaltimas – manau, kad tai jau yra sistemos desperacija.

Nendrė Rogalė Černiauskienė pasidalino tokiu įrašu :

2021.09.02 – Iliuzionistai TEISME.
Politiniai ir teisiniai grasinimai pradėtam REFEENDUMUI.
Kai trys DRĄSŪS nuo SĄŽINĖS teisėjai liepos 14 d. TAUTOS TEISĘ Į REFERENDUMĄ pagrindžia KONSTITUCIJA ir Konstitucinio Teismo doktrina, įpareigoja Vyriausiąją rinkimų komisiją nesavivaliauti o talkininkauti TAUTAI –
NESKUNDŽIAMĄ TEISMO SPRENDIMĄ iš naujo imasi svarstyti to paties teismo pirmininkas… atšaukęs save iš atostogų …
TUOMET – rugsėjo 2 d. nauji, kiti TRYS Administracinio teismo teisėjai tikriausiai NE teismo PIRMININKO NURODYMU sako, kad tai, kas pagrįsta Konstitucija – YRA nesuprantama! Svarstys naujai TAUTOS TEISĘ į REFERENDUMĄ.
Teismo posėdžio data nepaskirta. Jo gali ir neprireikti, jei BŪSIM DRĄSŪS ir VIENINGI !
Sistema bijo REFERENDUMO mažinančio balsų surinkimo kartelę nuo 300.000 iki 100.000. …matyt būsim pataikę … VAROM !!!!
Kur pasirašyti? – bet kuriame mieste arba el.būdu – rasite žiūrėdami KONTAKTAI- www.ltreferendumas.lt
Kur paremti? Kiek? – 12 eur – OFICIALIĄ sąskaitą žiūrėti ten pat.
241161269 4568845613171902 4859658741876672597 n

Referendumo organizatoriams jau pavyko prisikviesti ir užsienio šalių parlamentarų stebėti šią Lietuvos valdžios bakhanaliją. „Atvyksta stebėtojai iš Šveicarijos, Vokietijos ir Jungtinės karalystės parlamentų”, -sakė N.Černiauskienė, – jie atvyksta dėl referendumo boikotavimo ir dėl rugpjūčio 10 d. įvykių”. Šie žmonės pareiškė norą susitikti su Seimo valdyba, tačiau šiandien Seimo valdyba šį prašymą ignoravo, net nesvarstė šio klausimo. „Panika laive didžiulė”, – apibendrino N.Černiauskienė.

Gali būti, kad Seimas nuspręs rugsėjo 10 d. rinktis į nuotolinį posėdį, nes labai bijo mitingo dalyvių. Šis klausimas bus sprendžiamas kitą trečiadienį. Matyt, bus mišrus SEimo posėdis, ir kas nenorės, galės į jį nevažiuoti.

„Seimas totalioje panikoje, ir jie gali vėl paskelbti karantiną, kad neva pandemija, kad tik tas rugsėjo 10 d. mitingas neįvyktų”, – mano ji.

N.Černiauskienė mano, kad jeigu policija blokuos įvažiavimą į Vilnių, tai reikia pasirūpinti, kad žmonės galėtų persėsti į kitus autobusus, kurie juos nuvežtų į miesto centrą, – ar tai bus padaryta, aš abejoju, nes Vilnius yra absoliuti „kosmoso skylė” – niekam šiame mieste niekas nerūpi”. Tik visi gėjai Vilniuje sėdės ant suoliuko – savivaldybė tai jau leido jiems ten sėdėti nuo šešių ryto”.

 

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));