Po „Quadrum“ stogu – auganti finansų ir nekilnojamo turto konsultacijų bendrovė

Po „Quadrum“ stogu – auganti finansų ir nekilnojamo turto konsultacijų bendrovė

Vilniuje dešiniajame Neries krante besikuriančio biuro pastatų komplekso „Quadrum“ patalpos toliau pildosi. Modernaus ir aplinkai draugiško verslo centro šiaurinio pastato devintame aukšte 650 m² patalpose įsikurs finansų ir nekilnojamo turto konsultacijų bendrovė „Newsec“.

 

„Mūsų akys į „Quadrum“ biurų kompleksą nukrypo dėl kelių priežasčių. Visų pirma, ieškojome didesnių ir modernių patalpų savo biurui, nes plečiame veiklą, didėja komanda, o dabartinio biuro nuomos sutartis kaip tik baigiasi. Be to, siekiame, kad darbuotojai turėtų itin kokybišką darbo erdvę strategiškai patogioje ir patrauklioje vietoje“, – pasirinkimo motyvus atskleidė „Newsec“ generalinis direktorius Baltijos regione Ugnius Meidus.

 

Pasak jo, tarptautiniu lygiu sertifikuota darbo erdvė, naujausi ne tik energiją tausojantys, ekonomiškai efektyvūs, bet ir socialiai patrauklūs technologiniai bei architektūriniai sprendimai puikiai dera su įmonės vertybėmis tiek darbuotojų, tiek ir klientų atžvilgiu.

 

„Didžiuliu įvertinimu laikome tai, kad „Quadrum“ siūlomas biuro patalpas pasirinko nekilnojamo turto sektoriaus ekspertai. Jie itin gerai išmano situaciją rinkoje, turi visą reikalingą informaciją apie jos pokyčius ir toks apsisprendimas tik patvirtina, kad esame tie, kurie gali pasiūlyti išskirtinės kokybės patalpas. atitinkančias besiplečiančių įmonių poreikius“, – teigė nekilnojamojo turto plėtros bendrovės „Schage Real Estate“ direktorius Kjetil T. Hanssen.

 

Apie planus įsikurti Konstitucijos prospekte Nr. 21 kylančiame biuro pastatų komplekse anksčiau taip pat pranešė DNB bankas, prancūzų investicijų įmonės valdoma aviakompanija „Avion Express“, informacinių technologijų kompanija „Tervezo“. Sparčiai pildosi ir verslo centro paslaugų zona: jau sutarta, kad komplekse įsikurs vaikų darželis, kavinės bei restoranai, kitas paslaugas teikiančios įmonės.

 

Aukščiausiai biurų klasei priskiriamas „Quadrum“ centras išsiskirs novatoriškais techniniais sprendimais. Jis taps pirmuoju naujai statomu verslo centru Baltijos šalyse, turėsiančiu tarptautinį poveikio aplinkai vertinimo sertifikatą BREEAM. Tai – aukštos statinio kokybės garantija, kuri suteikiama įvertinus pastatų konstrukcijų tvarumą, poveikį sveikatai, energijos taupymą, vandens kokybę, medžiagų, atliekų ir žemės panaudojimo efektyvumą.

 

70 tūkst. m² bendro ploto verslo centro „Quadrum” nuomininkai turės galimybę naudotis ne tik pagrindiniais modernaus biurų komplekso privalumais, bet ir sprendimais, iš esmės keičiančiais darbo biure patirtį.

 

„Norime to ar ne, bet juk būtent darbo vietoje praleidžiame didžiąją dienos dalį. Galvodami apie tai, verslo centre numatėme poilsio zonas, ne tik apželdintą kiemą, bet ir dalį stogų, – unikalius sprendimus pristatė Kjetil T. Hanssen. – Patalpose integruosime ir specialiai šiam biurų ansambliui sukurtus bei ekspertų įvertintus meno kūrinius. Siekiame kurti aplinką, kurioje būtų ne tik patogu dirbti, bet ir galima atsipalaiduoti, pajusti įkvėpimą“.

 

Verslo centre taip pat bus galima tvarkyti ir buities reikalus, mat čia bus įrengta kirpykla, valykla, parduotuvės, restoranai, barai bei užkandinės.  Bendra „Schage“ investicijų vertė į projektą – daugiau nei 75 mln. eurų.

 

Apie „Quadrum“:

 

„Quadrum“ – tai įspūdingo dydžio, pagal naujausias architektūros tendencijas suprojektuotas administracinių pastatų ansamblis, verslo miestas mieste. Čia įsikūrusios įmonės bus ne tik puikiai matomos, bet ir galės vystyti savo veiklą itin patogioje, verslui ir žmonėms draugiškoje aplinkoje. Atsakingą požiūrį į darnią plėtrą, vystant „Quadrum“ verslo miestą, patvirtins BREEAM – žymiausias pasaulio poveikio aplinkai vertinimo metodas ir pastatų reitingavimo sistema. Šis prestižinis sertifikatas liudija apie taupų energijos panaudojimą ir socialiai atsakingą aplinkos tausojimą, kurį verslo centre įkūnys geoterminis šildymas, „išmaniosios“ ventiliacijos ir apšvietimo sistemos, specialios fasado izoliacinės savybės, lietaus vandenį tausojantys stogai bei kitos pažangiausios energijos taupymo technologijos. „Quadrum“ taps pirmuoju naujai statomu verslo centru Baltijos šalyse, gavusiu šį sertifikatą. Investicijos į šį projektą siekia 75 mln. eurų.

 

Apie „Schage“:

 

„Schage“ priklauso Schage šeimos valdomai Norvegijos įmonių grupei. „Schage Group“ bendra metinė apyvarta 2014 m. siekė 102 milijonų eurų, o „Schage Eiendom“ privataus kapitalo vertė sudarė 207 milijonus eurų. Nuo 1998-ųjų metų įmonė veikia ir Lietuvoje. Per šį laiką sėkmingai įgyvendino šiuos projektus: administracinių pastatų ansamblį rekonstruotame buvusiame vienuolyne Subačiaus gatvėje, biurų pastatą Vytenio gatvėje, gyvenamųjų namų kompleksą Vilniaus senamiestyje „Mikalojaus žiedas“, gyvenamuosius pastatus Žvėryne, Latvių gatvėje ir kitus. Motininė kompanija išvystė ir pastatė ne vieną A klasės biurų projektą Norvegijoje, tokį kaip Oslo „Skoyen Atrium“ (40,000 m²), „Skoyen Atrium III“ (25,000 m²), „Helsfyr Atrium“ (38,000 m²). Taip pat – biurų projektą, esantį Kristiansande (70,000 m²).

 

Apie „Newsec“:

 

“Newsec” – Šiaurės Europoje veikianti plataus spektro paslaugas teikianti finansų ir nekilnojamojo turto konsultacijų bendrovė. Įmonė valdo nekilnojamojo turto objektus, vykdo stambius investicinius bei tarpininkavimo sandorius, atlieka didelės apimties įvairaus turto vertinimus, taip pat turi stambiausią rinkos tyrimų ir analitikos padalinį Šiaurės Europoje ir Baltijos šalyse. „Newsec“ grupėje dirba daugiau nei 600 darbuotojų dvidešimtyje biurų šešiose Šiaurės Europos valstybėse. Vilniuje įsikūrusiame filiale dirba per 50 darbuotojų.

 

PRANEŠIMĄ PASKELBĖ: EGLĖ ŠLINKŠYTĖ, UAB „IDEA PRIMA”

Facebook komentarai
});}(jQuery));