Po „Pfizer” vakcinos mirė trys vaikai, 120 atsidūrė ligoninėje

120 Teens Hospitalized, 3 Dead Following Pfizer Vaccine Rollout for 15- to 17-Year-Olds in Vietnam
120 paauglių hospitalizuota, 3 mirė po „Pfizer” vakcinos, skirtos 15-17 metų paaugliams Vietname, diegimo
Vietnamo Thanh Hoa provincija sustabdė „Pfizer” COVID vakcinos partijos tiekimą po to, kai daugiau nei 120 paauglių po skiepijimo buvo hospitalizuoti. Remiantis naujienų pranešimais, trys Vietnamo paaugliai mirė po to, kai buvo paskiepyti „Pfizer” vakcina.
Pagal
Megan Redshaw

120 Teens Hospitalized, 3 Dead Following Pfizer Vaccine Rollout for 15- to 17-Year-Olds in Vietnam

Nukopijuota nuoroda
Vietnamo Thanh Hoa provincija sustabdė „Pfizer-BioNTech” vakcinos COVID partijos tiekimą po to, kai daugiau nei 120 paauglių po skiepijimo pateko į ligoninę.
Vietnamo Thanh Hoa provincija sustabdė „Pfizer-BioNTech” vakcinos COVID partijos tiekimą po to, kai daugiau kaip 120 paauglių po skiepijimo pateko į ligoninę.
Provincijos Ligų kontrolės centro (CDC) duomenimis, paaugliai buvo hospitalizuoti dėl įvairių simptomų – nuo pykinimo ir didelio karščiavimo iki kvėpavimo sutrikimų, o 17 vaikų pasireiškė sunkios reakcijos.
Thanh Hoa valdžios institucijos dar nepatvirtino, kad „Pfizer” vakcina COVID sukėlė paauglių ligos simptomus, pranešė „VN Express International”.
Ha Trung rajono bendrosios ligoninės direktorius Vu Van Chinh sakė, kad šalutiniai reiškiniai po skiepijimo yra normalus reiškinys, tačiau jie dažniau pasireiškia vaikams nei suaugusiesiems.
CDC direktorius Luong Ngoc Truong teigė, kad nors provincija nebenaudoja dabartinės vakcinos partijos, „vis dar turime kitų partijų, taip pat „Pfizer” vakcinų, todėl toliau skiepysime vaikus”.
Sustabdyta partija buvo padėta į saugyklą ir vėliau gali būti panaudota kitoms grupėms, pvz., suaugusiesiems, pridūrė Truongas.
Praėjusią savaitę Thanh Hoa „Kim Viet” batų fabrike mirė keturi darbininkai – taip pat dėl „perdėtos reakcijos” – gavę „Vero Cell COVID” vakciną, kurią Pasaulio sveikatos organizacija gegužės mėn. leido naudoti skubos tvarka.
Po „Pfizer” vakcinos mirė trys Vietnamo vaikai
Lapkričio 30 d. Vietnamas pradėjo vykdyti COVID vakcinacijos programą, pagal kurią 15-17 metų amžiaus vaikai skiepijami „Pfizer” vakcina. Nuo to laiko trys vaikai mirė gavę pirmąją dozę. Mirties priežastis – „per didelė reakcija į vakciną”.
Vienas iš trijų mirčių, apie kurias pranešta Vietname, yra 12 metų berniukas pietinėje Binh Phuoc provincijoje, kuris mirė praėjus vienai dienai po pirmosios „Pfizer” vakcinos injekcijos.
Berniukas vakciną gavo pirmadienio popietę ir buvo išsiųstas namo pailsėti. Po vakarienės jis pajuto galvos svaigimą, pilvo skausmus ir viduriavimą. Jis buvo nuvežtas į vietos ligoninę, vėliau perkeltas į dvi kitas, tačiau antradienio rytą mirė.
Binh Phuoc sveikatos departamentas sudarė ekspertų grupę 12-mečio mirties priežasčiai nustatyti.
Sekmadienį šiaurinėje Bac Giang provincijoje mirė šešiolikmetis berniukas ir devintokė mergaitė Hanojuje, kuriems buvo suleista „Pfizer” COVID vakcina.
Sveikatos apsaugos ministerija teigė, kad abiejų mirčių priežastis buvo „perdėta reakcija į vakciną”, o ne vakcinos kokybės ar skiepijimo proceso problema.
Vaistų gamintojai „Pfizer” ir „Merck” lapkričio 24 d. susitarė Vietnamo įmonėms suteikti licencijas gaminti COVID gydymo tabletes – pakslovidą (Pfizer) ir molnupiravirą (Merck).
Vietnamas yra viena iš 95 mažas ir vidutines pajamas gaunančių šalių, kurioms leidžiama gaminti šias tabletes pagal savanorišką licencijavimo susitarimą su Tarptautine visuomenės sveikatos grupe „Medicines Patent Pool”, kurią remia Jungtinės Tautos.
Remiantis naujausiais JAV vakcinų nepageidaujamų reiškinių registravimo sistemos duomenimis, po „Pfizer” vakcinos COVID tarp 12-17 metų amžiaus vaikų buvo užregistruoti 18 558 nepageidaujami reiškiniai.
Translated with www.DeepL.com/Translator (free version)
Facebook komentarai
});}(jQuery));