Po LL publikacijų Dainius Petkus iš “durnyno“ skubiai grąžinamas į Lukiškes

Po LL publikacijų Dainius Petkus iš “durnyno“ skubiai grąžinamas į Lukiškes

Kristina Sulikienė

Štai senas geras metodas – paviešinti politkalinio laišką – suveikė. Visa visuomenė pamatė, jog šešias savaites laikomas Utenos „psichuškėje“ Dainius Petkus šviesiausio proto, sklandžiai dėlioja mintis, ir netgi planuoja užsiimti ūkininkavimu, kai išeis iš viso šito durnyno, kuris vadinamas „teisingumo vykdymu“. Primename, jog Laurynas Baltrūnas, kuris įtariamas, kad  atseit nužudė Kumpį, po 4 mėnesių išėjo ir namie yra su apykoje. Dėl „smurto artimoje aplinkoje“ ir dėl „tęstinės nusikalstamos veikos – straipsnių rašymo ir dalijimosi jais facebooke“ suimtas Dainius Petkus irgi 4 mėnesiams, o dalį praleido psichuškėje, ir prokurorė svajojo, kad ten jis ir liks. Neliko. 

Dainius Petkus įtariamas tuo, kad rašė straipsnius „Laisvame laikraštyje“, portaluose „Visuomenė“, „Vilmantinas“, ir, tęsdamas nusikalstamą veiką, aktyviai jais dalinosi facebooke.  Šitie įtarimai sukurti todėl, kad „pagrindinė byla“, kad jis neva smaugė ir mušė savo buvusią žmoną, o tuo metu sugyventinę, prašapo, o užsakymas baudžiamajai bylai yra, todėl tinka bet kokios nesąmonės. „Rašyk“ liepė policininkui, na tai jis ir prirašė – ir tiesos, ir netiesos, visiškų vėjų, žurnalistiką priskyrė prie nusikalstamos veikos. Įprasta diktatorinėje valstybėje. Spaudos darbas – nusikaltimas. Ir nesvarbu, kad Dainius Petkus nieko nerašė pats, ėjo, ieškojo teisybės, rašė skundus – kaltas, uždaryt, su atidavimu gydyti, taip parašė prokurorė, kuriai pasirodė, jog ji turi aukštąjį medicinos išsilavinimą. Kas pasidaro bedirbant prokuratūroje? Pamenate prokurorę, kuri „v dupel“ girta siautėjo Vilniaus stotyje ir paskutiniais žodžiais iškeikė policininkus? Jie apsiskundė, nes jų pačių teigimu, per 25 metus darbo policijoje net nusikaltėliai nėra naudoję tokio žargono…Toje byloje, kur buvo nuteista ir iš darbo išmesta prokurroė (nuteista tik administraciškai!) palaikau ir atjaučiu policininkus, nes yra jų tarpe tikrai sąžiningų ir dorų. Ir šitie matyt tokie buvo, kad girtuoklė prokurorė taip juos keikė. 

Šiaip įprastai vyrauja tendencija, jog teisėsaugoje galimai gali dirbti tik tie, kurie turi lakią vaizduotę, ir nė lašo moralės. Toks jau atrankos kriterijus. 

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));