Po covid vakcinų Kaune nespėjama rinkti lavonų

KVK 9166 1

KVK 9166 1

 

 

Per parą rasti trys lavonai: sūnaus kūnas bute iro beveik savaitę laiko

ASOCIATYVI / R. TENIO NUOTR.

Ugniagesiai praėjusią parą turėjo daug darbo ne tik patraukiant nuo vėjo lūžusius medžius nuo kelio, tačiau ir padedant nelaimės ištiktiems gyventojams. Ugniagesiai net 3 kartus per dieną vyko dėl galimų lavonų butuose, vieno mirusiojo kūnas iro jau kone savaitę laiko.

 

Kai informavo Kauno priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo valdybos atstovai, birželio 10 dieną, apie 15.33 val. gautas pranešimas, jog Kuršių g. reikia atidaryti duris, viduje galimai yra lavonas. Per 9 aukšto gaisrines kopėčias nusileista į 8 aukšte esantį balkoną, beldžiant priėjo moteris ir atidarė langą. Įėję į butą ugniagesiai atrakino duris iš vidaus, įleido medikus ir policiją. Policijos pareigūnai bute rado šeimininkės sūnaus apie savaitę yrantį kūną.

Tą pačią dieną 20.26 val. gautas pranešimas, kad A. Smetonos al. esančiame bute draugui sutriko sveikata, guli ant grindų. Pro langą patekta į butą, viduje rastas miręs vyras.

Birželio 10 dieną T. Masiulio g. 21.41 val. buvo gautas iškvietimas, kad iš buto sklinda nemalonus kvapas, niekas neatidaro durų. Ištraukiamosiomis kopėčiomis pro langą patekta į butą, viduje rasta mirusi moteris.

 • 287754042 3243253682662314 6147431515928820616 n

  Dalytė Lažauskienė

  Gal sveikatos pažymėjimas išgelbės nuo mirties? Jaunuolis gavo pažymėjimą liepos mėnesį. Rugsėjį pasiskiepino. Spalį susidarė krešuliai (neaišku dėl ko) ir numirė. Giminaitis (45 m) pasiskiepino pirma doze. Nespėjus susileisti antros ištiko insultas( neaišku nuo ko, nes jis ir mityba rūpinosi). Buvo suparalyžuota visa viena pusė (veidas, šonas, ranka, koja). Po 3 mėn reabilitacijos jis toliau vairuoja, nes turi kažkaip pragyventi. O pažymėjimas gautas prieš metus. Laimė, kad insultas ištiko namuose. Gal reiktų pradėti domėtis medicinos sistema ir grąžinti nors kokią atsakomybę už mirtis. Kad žiūrėtų kokius vaistus skiria, o ne ką politikai ar finansininkai rekomenduoja ir, kad laiku žmonės gautų medicininę pagalbą. Ir vairuotojo pažymėjimo gavimas tampa įdomus. Buvau tik praėjusi (maždaug dvi trys savaitės)visų gydytojų patikrą savo poliklinikoje. Trūko tik iš psichikos centro. E-sveikatoje tai matyti. Tačiau vėl turėjau eiti pas tokius pat specialistus ir mokėti už kiekvieno konsultaciją. Tai vairuotojo pažymėjimas yra sveikatos tikrinimas ar pinigų rinkliava?

  7

  • Patinka

    

  • Atsakyti
  • Bendrinti
  • 2 d.
 • Tadas Brazauskas

  O kokias ligas, negalavimus turint, bus draudžiama vairuoti??
  Tie patys trombai, nevisi išnaikinami, prilimpa prie kraujagyslių sienelių ir niekas, net PIŠ su dulkiu nežino, kada bus liūdnos pasekmės ?Tai vadinas teises į stalčių??
  Gerklę ir akis patikrinus, trombų aptikti nepavyks, o kur dar širdis, kitos rimtos ligos… Tai kokia kaina bus tos med.patikros ir kas kiek laiko kartoti…
  Tai gal lai išssiaiškina, pasiklausia garsiausio ir vienintelio pasaulyje DUOMENŲ „MOKSLININKO” V.Z.B., nuo kokių ligų ar sveikatos sutrikimų vairuotojai padaro tas avarijas ir į tai lai atkreipia dėmesį. Nu klaunai totalūs
Facebook komentarai
});}(jQuery));