Plėšikai atiminėja turtą, nes „ukrainiečiams reikia butų”

pirkejas

pirkejas

Aurimas Drižius
Vašingtono banditai aktyvūs, kaip miške erkės ? Žudo žmones ir turtus atiminėja be baimės. Nesutikus perrašyti turto ukrainiečiams -ŽUDYMAS.
balcius
Gegužės 9 d. žinomas Lietuvos teisininkas Arvydas Balčius (nuotr.) atvedė du pirkėjus į savo vaikams priklausantį butą Vilniuje, Antakalnio rajone, kad jį parodyti, mat butas parduodamas.
Du augaloti vyrukai (vienas jų nuotraukoje) iš pradžių šeimininkų ėmė reikalauti nuleisti parduodamo buto kainą, nes „ukrainiečiams reikia butų”.
Šeimininkui nesutikus nuleisti kainos ir paprašius pirkėjus pasišalinti, šie ėmė jį mušti ir gadinti buto apdailą.
„Pergalės diena neapsiėjo bei jankių banditizmo, – parašė A.Balčius facebooke, –  Apie 10 valandą į vaikams priklausantį butą Antakalnyje, Lietuvoje, kuriame mes su žmona buvome atvykę parodyti pirkėjams butą, įsiveržė banditai ( vėliau paaiškėjo Vašingtono atstovai Kaune), apiplėšė butą, sugadino buto įrangą, smaugė ir žiauriai kankino). Dėl sunkios būklės esu gydomas Baltarusijos gydytojų. Burkimės Konstituciniam šalies valdymui. Atpažinę plėšiką, praneškite mums, nes jis lb reikalingas Tarptautinio baudžiamojo teismo prokurorui”.
Nusikaltėlio foto žr.
pirkejas
pirkejas
Pats A.Balčius sutiko pakomentuoti šį įvykį ir LL. Pasak jo, atėję du pirkėjai iš pradžių prašė nuleisti buto kainą ir motyvavo tuo, kad „ukrainiečiams reikia butų”. Šeimininkams atsisakius, pirkėjai ėmė smaugti A. Balčių ir jį mušti. „Aš pasipriešinau, nes ir pats sveriu 100 kg., – pasakojo vyras.
A.Balčius mano, kad toks turto prievartavimas „ukrainiečiams” rudenį bus „masinis reiškinys”. Išgrūdus plėšikus į gatvę, A.Balčius išsikvietė policiją, abu „pirkėjai” buvo sulaikyti ir pristatyti į policiją. „Tačiau aš netikiu, kad policija vyks kokį nors tyrimą, man tai buvo reikalinga tam, kad pats įvykis būtų užfiksuotas”, – sakė jis. Jis pats galvoja, kad plėšikavimas „karo aukų” vardu greitai taps masinis, tuo labiau, kad lietuviški teisėjai iš karto plėšikus paleidžia į laisvę, nes „jie ukrainiečiai”. Žmogus buvo sužalotas – išnarintas petis ir sutrenktas sprandas.
Pvz., automobilių turguje ukrainiečiai perka automobilius ir prašo nuleisti kainą, nes „reikia karui”.
Facebook komentarai
});}(jQuery));