Plaučių ventiliacija yra mirties nuosprendis

plauciu
Plaučių ventiliacija yra mirties nuosprendis
Aurimas Drižius
Sukurta metodika, kuri numato, kada žmonės kritiniu atveju prijungiami prie plaučių ventiliacijos. Tačiau plaučių prijungimas prie ventiliacijos aparato reiškia jo mirtį, kadangi tokie plaučiai jau niekada nebegalės funkcionuoti patys. Todėl žmogaus prijungimas prie plaučių ventiliavimo aparato beveik automatiškai reiškia jo mirtį. Tiesiog neįtikėtina, kad naudojamas toks barbariškas žmogaus nužudymas, kaip viduramžiais.
Taip LL pasakojo viena gydytoja, bijanti pasakyti savo pavardę, tačiau negalinti sutikti su gydymo arba žudymo „metodika“. Mat minėtas korona virusas pats savaime nesukelia mirties. Tai virusas, matyt, gal genetiškai sukurtas, nes jis žmogaus organizme sugeba surasti pačia silpniausią vietą ir prie jos prisitvirtinti. Tokiu atveju vienintelis kelias – gydyti ligą, kurią virusas paskatina ir stiprina, bet ne bandyti „kovoti su virusu“. Būtent dėl tokios žudymo metodikos ir mirė tas 36 metų amžiaus vyras iš Šiaulių, kuris dvi savaites sirgo plaučių uždegimu, tačiau ligoninė atsisakė jį priimti. Vėliau, kai jis ėmė merdėti, prie jo prijungė plaučių ventiliaciją ir taip pribaigė. Nors reikėjo tik gydyti plaučių uždegimą, žmogus buvo sąmoningai nužudytas.
„Tai, kas yra dabar daroma, yra genocidas, – LL sakė ši gydytoja, – žmogui sukeliama dirbtinė koma arba plaučiams prijungiamas ventiliacijos aparatas. Nes korona virusas sugriauna žmogaus organizmo gynybinę sistemą arba imunitetą. Virusas pats aptinka, kurioje vietoje šis imunitetas silpniausias ir ten įsitvirtina. Pvz., jeigu jis pajunta kad kraujagyslių sienelės yra trapios, jis ten ir prilimpa. Na, o gripo virusas prilimpa bet kur, nebūtinai prie silpniausios vietos. Būtent todėl aš manau, kad tas covid-19 virusas yra modifikuotas. Tiesa, atviroje erdvėje jis negali ilgai išgyventi ir greitai pats miršta. Tačiau jeigu jis prilimpa, pvz. prie medicininės kaukės, dar gauna drėgmės, tai ir išgyvena“.
Pasak šios gydytojos, sveikatos apsaugos sistema taiko metodikas, kada taikoma plaučių ventiliacija, ir ji nebūtinai taikoma tiems, kurie patys jau nebegali kvėpuoti.
„Turi būti nustatyta tam tikra ligonio patologija, kuri leistų jį prijungti prie plaučių ventiliatoriaus, – sakė ji, – pvz., žmonėms, patekusiems į autoavarijas, dažnai yra sukeliama dirbtinė koma. Dažnu atveju tai reiškia, kad žmogus tampa „daržove“. O jeigu plaučiai prijungiami prie ventiliatoriaus, tai mechaniškai atrodo taip – dirbtiniu būdu plaučiuose išpučiamos tokios puslytės. Kai tiekiamas deguonis į plaučius, ventiliatorius per daug išpučia tas puslytės dirbtiniu būdu, o kai ventiliatorių atjungia, tos puslytės tiesiog susprogsta. Kaip pavyzdį galite įsivaizduoti – paėmus guminį balioną ir jį pripūtus oro arba vandens, tai paskui tą orą arba vandenį išleidus, balionas jau nebebus standus, o jis bus subliūškęs. Todėl naudoti plaučių ventiliatorių yra nusikaltimas ir didžiulis biznis, kadangi jie labai brangiai kainuoja. Tačiau aš manau, kad naudoti plaučių ventiliatorius yra nusikaltimas žmogiškumui ir tai man nesuvokiama. Reikia gydyti ligą, kuria žmogus serga, pvz., plaučių uždegimą, o ne jungti jį prie plaučių ventiliatoriaus, nes tai jį pribaigs.
Dar vienas mitas, kad korona viruso ligoniai praranda kvapą arba uoslę. Tie žmonės, kurie serga kvėpavimo takų problemų, t.y. serga gripu arba astma, sloguoja, 90 proc. atvejų praranda ir uoslę ir skonį. Tačiau tas kvapo praradimas nėra būdingas korona virusui. Jeigu žmogus per pandemiją miršta nuo širdies ar kraujagyslių ligų, jie nepraranda uoslės, nors ir yra užsikrėtę korona virusu, tačiau statistikoje yra skaičiuojami kaip „korona aukos“.
Tai, kas dabar vyksta Sveikatos apsaugos sistemoje, gydytoja vertina kaip „perteklinio gyventojų skaičiaus sumažinimą“.
Nuo kovo 1-osios Sveikatos apaugos ministerija (SAM) ir Ekstremalių sveikatai situacijų centras nupirko 310 dirbtinės plaučių ventiliacijos aparatų šalies gydymo įstaigoms.
SAM pranešė pati už beveik 1,6 mln. eurų 60 aparatų įsigijusi iš bendrovės „Sorimpeksas“ ir 50 – iš įmonės „AmberCell Solutions“. Ekstremalių sveikatai situacijų centras sutartis dėl dirbtinės plaučių ventiliacijos aparatų teikimo pasirašė su „Vyaire Medical Products Ltd.“, iš jos pirkta po 50 vienetų pirmo ir antro tipo „Bellavista 1000 DPV“ aparatų.
Šiuo metu pristatyti 25 aparatai, likusieji turėtų pasiekti iki metų pabaigos. Dar po pusšimtį aparatų įsigyta iš bendrovių „Tradintek“ ir „AMI sprendimai“. Bendra šių pirkimų vertė – daugiau nei 4,7 mln. eurų.
Anot SAM pranešimo, visa įranga – 310 aparatų – skirstoma, remiantis organizuojančių gydymo įstaigų rekomendacijomis. Ministerijos pirkti 110 dirbtinės plaučių ventiliacijos aparatų jau paskirstyti: Vilniaus regionui teko 22, Kauno regionui – 16, Klaipėdos regionui – 22, Šiaulių regionui – 20, Panevėžio regionui – 30. Ekstremalių sveikatai situacijų centro pirkta įranga šiuo metu išduodama įstaigoms: Vilniaus regionui numatyti 48 aparatai, Kauno regionui – 42, Klaipėdos regionui – 30, Šiaulių regionui – 43, Panevėžio regionui – 37. Juos išdalijus, Lietuvos gydymo įstaigos iš viso turės daugiau kaip 1 tūkst. dirbtinės plaučių ventiliavimo aparatų.