Planas pasikėsinti į R. Ivanauską kalėjimo ligoninėje

Planas pasikėsinti į R. Ivanauską kalėjimo ligoninėje

by Agnė Gredeckaitė on June 21, 2017
Visame pasaulyje vyrauja tendecija, kad tik teismas ir tik teismas gali nuteisti žmogų. Vienų šalių teismai yra tokie kaip ir privalo būti – nešališki. Kitų, apžėlusių korupcija ir kenčiančių nuo postsovietinio palikimo priima šališkus ar dažnai nupirktus sprendimus. Lietuvoje nebestebina, kad į keistas istorijas vis įsivelianti Lietuvos Ryto žurnalistė, pati dalyvaudama kaip liudytoja apklausose, vėliau aprašo savo vojažus pas tardytojus trečiuoju asmeniu. Jos šališki straipsniai nieko nebestebina, ir net nebepiktina. Tik pagal gramatinių klaidų skaičių galima nuspręsti ar alkoholiui buvo nuolaidos ir pirktas valstybinis, ar taške pas Seriogą, velniaižin kuo skiestas antifrizas, nuo kurio galima pusdieniui aptuisti. Nemaža skaitytojų lažinasi ką šįkart vartojo žurnalistė. Tai juokingas visuomenei didelės grėsmės nekeliantis padarėlis.
Pavojingesnė už ją yra kalėjimo slaugė, kuri savo emocijų ir kvailo pykčio vedama užmiršta už ką gauna algą kalėjimo ligoninėse. Sužinojus, kad Raimundas Ivanauskas, aklas vyras, kuris apkaltintas prisidėjimu Kauno pedofilijos žudynėse, viena iš kalėjimo slaugių suraganėjo ir įsijautė i Mirties Angelo vaidmenį. Rūta Baltušytė Sakalauskienė socialinėje medijoje facebook ėmė girtis, kaip apkartins aklo žmogaus gyvenimą kalėjimo ligoninėje. Taikys jam bananų dietas bei kitaip tyčiosis, o gal ir nužudys, neaišku ką pasufleruos budele pasijautusios slaugės iškrypusi fantazija.
Citata iš pokalbio:
Rūta Baltušytė Sakalauskienė. Na jei paklius į mano rankas -pagydysim. Vegetarinis maitininimas gydo visas ligas. Kokią savaitę bananų dieta ir praregės.”
Iš spaudos pranešimų apie paviešintus skandalus Kalėjimų departamente, susidaro įspūdis, kad valstybinės institucijos valosi, nors ir išgyvena ne lengviausius laikus. Demokratiškoje valstybėje, kokia ir yra Lietuva, budelio vaidmenį prisiėmusiai slaugei kalėjimo ligoninėje ne vieta. Toks žmogus visiškai negali dirbti su ligoniais, nes išnaudoja savo profesiją šlykštiems savo darbams, taip pat kaip išnaudojo greitosios pagalbos felčeris prieš aštuonerius metus prievartaudamas sąmonės netekusias nepilnametes.
Paviešiname šią informaciją ne vien todėl, kad jei kas negero atsitiktų kalinčiui aklam Raimundui Ivanauskui visuomenė žinotų kas troško jam blogio ir kas galimai prikišo nagus, bet ir todėl, kad kai kurios ligoninės atkreiptų dėmesį į šitokio tipo slauges- mengeles ir ligonius laikytų nuo jų per šautuvo šūvį. Nesvarbu ar tai paprasta, ar kalėjimo ligoninė. Niekas negali tapti savo juslių ir asmeninių fantazijų nevaldančios slaugės auka bei įkaitu.
 
Myra Kovalski
 
 
 
 
 
 
 
d
 
 
 
 
 
bac
Facebook komentarai
});}(jQuery));