Pigūs „chalturščikai“ tyčiojosi iš R.Karbauskio

Ramas1

Ramas1

Pigūs „chalturščikai“ tyčiojosi iš R.Karbauskio

Bernardas Dringis

 

Ramas1

R.Karbauskio keistai iškraipyto atvaizdo panaudojimas sukėlė bangas. Dauguma teigia- tai patyčios. R.Karbauskis pareiškė, kad tokiu būdu kai kas siekia dėmesio.

 

Galima nepritarti valdančiųjų politikai (kai kas ir man labai nepatinka), galima nemėgti R.Karbauskio, bet laikytis įstatymų privalu, „net“ atlikėjams. Visas pulkas atlikėjų buvo/yra teisėsaugos klientais, kai kurie nuteisti, kiti- Ž.Žvagulis, J.Liesis teisiami dabar.

 

Teisę į atvaizdą gina LR teisės aktai, Europos žmogaus teisių konvencijos 8 straipsnis.

Teismų praktikoje yra laikomasi pozicijos, kad asmens teisė į atvaizdą yra svarbesnis gėris nei komercinė nauda. 

Galima sakyti- R.Karbauskis viešas asmuo ir t.t. Taip, išimtys yra, bet asmens atvaizdavimas negali pažeminti asmens orumo, garbės, dalykinės reputacijos.

Ramas2

Gabrielius Liaudanskas, pravarde Svaras, baigęs pedagogikos mokslus. Mokytoju dirbti nenorėjo, pasuko į pelningą šou verslą. 

Svaras sukasi tarp politikų, LRT bičiulių, dalyvauja įvairiausiuose projektuose. Mėgsta už mokesčių mokėtojų pinigus plaukioti LRT organizuojamose ekspedicijose. Plaukioja ne tik pats, bet pakeliauti pasiima ir sūnų. 

Ne vienas norėtų pasimėgauti nemokama trijų savaičių kelione laivu, aplankant istorines vietas.

 

Lietuvos šou verslo padangėje vyrauja pigi chaltūra, kuri gerai tinka „įsisavinant“ mokesčių mokėtojų milijonus. Rimto turinio mažai. Rimti, išliekamąją vertę kuriantys menininkai nedaro pajuokos akcijų, jie kuria tikrą meną.

 

Lietuvos šou veikla yra didžiulis verslas, kuris aktyviai dalyvauja politikoje ir labai mėgsta mokesčių mokėtojų sunkiai suneštus milijonus.

Tačiau „akcijų“ rengėjai praleido, kad rinkėjo savimonė auga, todėl išpuolių rezultatai bus priešingi. Politikoje patyčiomis nebenugalėsi. Senos plokštelės „nebegroja“.

Galima prognozuoti, kad asmenų iš kurių taip šaipomasi, reitingai tik didės. Pagyvensim, pamatysim.

Facebook komentarai
});}(jQuery));