„Pfizer” ir FDA 2021 m. pradžioje žinojo, kad „Pfizer” mRNA vakcinos žudo tūkstančius žmonių

Amerikiečių visuomenininkų, advokatų ir teisėjų pastangų dėka, dabar turime konfidencialius dokumentus, kurie rodo, kad „Pfizer” ir FDA 2021 m. pradžioje žinojo, kad „Pfizer” mRNA vakcinos žudo tūkstančius žmonių ir sukelia savaiminius abortus, o moterims kenkia tris kartus daugiau nei vyrams.
Vienas iš konfidencialių dokumentų buvo dalis teismo įsakymu paskelbtų FDA bylų, su kuriomis FDA kovojo, teigdama, kad turi 55 metus, kad galėtų paskelbti šią informaciją. Teismo teisėjas su tuo nesutiko ir nurodė per mėnesį paskelbti 500 dokumentų, o pačioje pirmoje dokumentų partijoje buvo ši bomba, pavadinta „Kumuliacinė pranešimų apie nepageidaujamus įvykius po leidimo išdavimo analizė”( Cumulative Analysis of Post-Authorization Adverse Event Reports ).
Visas dokumentas čia:
Kaip jau žinoma, šitame dokumente atskleidžiama, kad praėjus vos 90 dienų nuo „Pfizer” mRNA vakcinos išleidimo į ES, bendrovė jau žinojo apie savanoriškus pranešimus apie nepageidaujamas reakcijas, kurie atskleidė 1 223 mirties atvejus ir daugiau nei 42 000 pranešimų apie nepageidaujamas reakcijas, kuriuose iš viso aprašytos 158 893 nepageidaujamos reakcijos. Pranešimai buvo gauti iš daugelio šalių, įskaitant JAV, JK, Italiją, Vokietiją, Prancūziją, Portugaliją, Ispaniją ir kitas šalis.
Be „bendrųjų sutrikimų”, pirmoji dažniausiai pranešimų apie nepageidaujamas reakcijas, susijusias su mRNA vakcinomis, kategorija buvo nervų sistemos sutrikimai – 25 957 pranešimai.
photo 2021 12 03 11 35 41
Dokumente atskleidžiama, kad „Pfizer” vakcina pakenkė daugiau nei tris kartus daugiau moterų nei vyrų. Moterims užregistruota 29 914 nepageidaujamų reiškinių, o vyrams – tik 9 182. ? Nežinoma, ar vakciną vartojo tiek pat vyrų ir moterų, tačiau šis skaičius atskleidžia labai realią galimybę, kad vakcinos pakenkimo rizika priklauso nuo lyties ir kad FDA labai stengėsi ją nuslėpti. ?
Dauguma neurologinių pažeidimų, kuriuos matėme žmonėms, kuriems pakenkė vakcina, – traukuliai, tirpimas, skausmas ir t. t. – buvo užfiksuoti moterims, o ne vyrams. Atrodo, kad FDA žino, jog mRNA vakcina pasižymi neproporcingai dideliu, lyčiai būdingu žalos profiliu, kuris taip pat turi įtakos moterims spontaninių abortų atžvilgiu (apie tai taip pat rašoma ataskaitoje).
Daugelio stebėtojų, kurie tik dabar gilinasi į šį dokumentą, šokui, „Pfizer” sakė FDA, kad jos mRNA injekcija gali sukelti „su vakcina susijusią sustiprėjusią ligą (VAED – Vaccine-Associated Enhanced Disease ), įskaitant su vakcina susijusią sustiprėjusią kvėpavimo takų ligą (VAERD – Vaccine-associated Enhanced Respiratory Disease )”.
Tai reiškia, kad FDA žinojo, jog vakcina gali užkrėsti ir nužudyti pacientus, kurie vėliau užsikrėtė XX.
„Trūkstamos informacijos” etiketėje „Pfizer” taip pat pranešė FDA, kad neturi informacijos apie „Naudojimą nėštumo ir žindymo laikotarpiu”, taip pat neapima „Naudojimo vaikų amžiaus asmenims < 12 metų”.
„Pfizer” taip pat nurodė „Trūkstamą informaciją” apie „Vakcinos veiksmingumą”.
Kitaip tariant, „Pfizer” sakė FDA, kad jos vakcinos gali nužudyti žmones ir kad ji neturi informacijos apie vakcinos veiksmingumą, tačiau FDA vis tiek apgaulingai stūmė vakciną kaip „saugią ir veiksmingą”. „Pfizer” netgi sakė FDA, kad neturi jokios informacijos apie vakcinos saugą nėščiosioms, tačiau FDA (ir Fauci, CDC ir kt.) stūmė vakciną nėščiosioms, nors visiškai trūko informacijos apie saugumą. ( Dabar tą daro mūsų psichopatai PIŠ- Dulkys ir co )??
Iš šio dokumento matyti, kad pati FDA buvo įsitraukusi į nusikalstamą sąmokslą ?, kurio tikslas – nuslėpti tiesą apie vakcinų sukeltus sužalojimus ir mirtis, tuo pat metu suteikiant leidimus naudoti vakcinas toms pačioms korporacijoms, kurios atvirai sakė FDA, kad jų produktai žudo žmones.
Taip pat atkreipkite dėmesį, kad visas korporacijų žiniasklaidos kompleksas melavo nuo pat pirmos dienos ?, melagingai tvirtindamas, kad vakcinos nieko nenužudė. Jie, žinoma, prisidėjo prie šio vakcinų holokausto.( Mūsuose nusikalstama purvasklaida – delfi, LRT, Lrytas, 15min. ir kt. sorošiniai ).
Skyriuje, pavadintame „Vartojimas nėštumo ir žindymo laikotarpiu”, aptariami pranešimai apie mRNA vakcinos sąsajas su:
savaiminiu abortu (23), neišspręstu rezultatu (5), priešlaikiniu gimdymu su naujagimio mirtimi, savaiminiu abortu su intrauterine mirtimi (po 2), savaiminiu abortu su naujagimio mirtimi ir normaliu rezultatu (po 1).
Atkreipkite dėmesį, kad „savaiminis abortas” šiuose pranešimuose sudaro bene didžiausią skaičių. Kitaip tariant, FDA žinojo, kad ši vakcina gali nužudyti negimusius kūdikius, bet vis tiek ją įpiršo nėščioms moterims.??
Visos mRNA vakcinos turi būti nedelsiant sustabdytos, o FDA biurokratai apkaltinti ir suimti.
Šis konfidencialus dokumentas – tik pirmasis iš tūkstančių dar nepaskelbtų – atskleidžia du esminius dalykus:
FDA, patvirtindama mRNA vakcinas kaip „saugias ir veiksmingas”, įvykdė nusikalstamą sukčiavimą ir klaidinimą. Tai reiškia, kad aukščiausi FDA sprendimų priėmėjai turi būti suimti ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn.
2) „Pfizer” žinojo, kad mRNA vakcina yra mirtina jau per pirmuosius tris skubaus naudojimo mėnesius. Tai reiškia, kad „Pfizer” taip pat prisidėjo prie tolesnių nekaltų aukų mirčių, nes pati „Pfizer” turėjo išimti iš apyvartos savo mirtiną vakciną ir sustabdyti visus jos pardavimus ir platinimą.
O Lietuvoje taip pat turi būti nedelsiant suimti visi nusikaltėliai – pradedant Veryga, baigiant psichopatų Dulkys-PIŠ tandemu, kurie stūmė ir stumia toliau šią vakciną. Maža to, stumia PRIEVARTINĘ.
šaltiniai:
naturalnews
Public Health and Medical Professionals for Transparency
James Corbett report
Facebook komentarai
});}(jQuery));