“Pfizer” Bylos: “Neregėto Masto Nusikaltimai Žmonijai”

image 27

image 27

Big Reset Demokratija Ideologijos Kritika Koronavirusas Sveikata

Originalus straipsnis paskelbtas 2023 m. kovo 07 d. achgut.com.

Claudio Casula. Išversta padedant www.DeepL.com/Translator. Be pataisymų.


Naomi Wolf ir Steve’o Bannono vadovaujama komanda, padedama tūkstančių ekspertų, išanalizavo JAV farmacijos milžinės “Pfizer” paviešintus dokumentus apie “Covid” vakcinas ir dabar paskelbė rezultatus. Du žiniasklaidos grandai anksčiau buvo įsikūrę priešingose stovyklose. Wolf, apibendrindama kalba apie galimą “nusikaltimą žmonijai”.

JAV piliečiai turi galimybę prašyti, kad federalinės agentūros paviešintų dokumentus, pateikdami prašymą dėl informacijos laisvės įstatymo (angl. Freedom of Information ACT, FOIA).

Vieną iš tokių prašymų 2021 m. rugpjūtį pateikė grupė “Visuomenės sveikatos ir medicinos specialistai už skaidrumą” (angl. Public Health and Medical Professionals for Transparency), kurią sudaro daugiau kaip 200 gydytojų, mokslininkų, profesorių ir visuomenės sveikatos specialistų, tarp kurių yra keli asmenys, viešai abejojantys uždarymo, privalomų kaukių ir pačios vakcinos veiksmingumu.

FDA (Maisto ir vaistų administracija, pavaldi Jungtinių Valstijų Sveikatos ir žmogiškųjų paslaugų departamentui) paprašė teismo šiuos dokumentus laikyti paslaptyje iki 75 metų, t. y. tokį laikotarpį, kurio didžioji dauguma atsakingų asmenų ir kritikų tikriausiai nesulauks. Teismas į FDA prašymą neatsižvelgė. 2022 m. sausio mėn. teismo nutartimi JAV Teksaso šiaurinės apygardos apylinkės teisėjas Markas Pitmanas (Mark Pittman) nurodė FDA iš karto paskelbti apie 12 000 dokumentų, o paskui po 55 000 puslapių per mėnesį, kol bus išslaptinti visi dokumentai – iš viso daugiau kaip 300 000 puslapių.

Wolf ir Bannonas – neįprasta pora

Rašytoja Naomi Volf, kritiškai vertinusi koronos priemones, tada kartu su savo komanda “DailyClout” pradėjo projektą, turėjusį leisti įvertinti paskelbtus dokumentus, kurie kartais patys sudarydavo šimtus puslapių. Mažesnėms žurnalistų grupėms tai jau buvo neįmanoma dėl didžiulės masės. Wolf paskelbė kvietimą savanoriams, šių sričių ekspertams: biostatistikams, laboratorijų gydytojams, patologams, anesteziologams, sporto gydytojams, kardiologams, mokslininkams tyrėjams ir kt. Iš pradžių, kaip pati sako, savo platformose, taip pat vaizdo ir podkasto platformoje “War Room Pandemic”, kurią veda Stephenas K. Bannonas.

Šiuo atveju įsidėmėtina tai, kad Naomi Wolf ir Steve’as Bannonas yra du labai įtakingi Amerikos politikos ir žiniasklaidos veikėjai: N. Wolf išgarsėjo kaip feministė rašytoja, rašanti, be kita ko, “Guardian” ir “Huffington Post”; politiškai ji yra labiau iš kairiojo liberalų kampo, dirbo patarėja Billo Clintono (1996 m.) ir Alo Gore’o (2000 m.) JAV prezidento rinkimų kampanijos komandose. Kita vertus, Steve’as Bannonas, buvęs jūrų pėstininkas, investicijų bankininkas ir Holivudo filmų prodiuseris, yra vienas iš dešiniosios pakraipos naujienų svetainės “Breitbart News Network” įkūrėjų, buvęs prezidento Donaldo Trumpo patarėjas ir tuo metu buvo jo vyriausiasis Baltųjų rūmų strategas.

Galiausiai apie 3 500 savanorių – tarp jų, kaip rašo Wolfas, daug akademinių autorių, kurie ne tik publikuoja ir recenzuoja; kai kurie iš jų net patys yra recenzentai – vertino dokumentus, vertė juos iš medicininio žargono į plačiajai visuomenei suprantamą kalbą. Nuo sausio pabaigos 50 “Pfizer” ataskaitų nuo 2022 m. pirmą kartą išleistos knygos pavidalu: Pfizer Documents Analysis Reports (su daugybe nuorodų).

Iš Naomi Wolf pratarmės

Įžangoje Naomi Wolf, be kita ko, rašo:

Kitais metais mums visiems, o ypač savanoriams ir poniai Kelly, teko Heraklio užduotis sutraukti medžiagą, kurios, kaip tikėjosi viena galingiausių pasaulio korporacijų, niekada nepaskelbs, į penkiasdešimt suprantamų ataskaitų su bendra antrašte.

Dabar šias ataskaitas laikote savo rankose.

Pamatysite, kad šiose 50 ataskaitų užfiksuota tai, kas gali būti didžiulis nusikaltimas žmonijai.

Pamatysite, kad “Pfizer”, regis, žinojo, jog mRNA vakcinos visiškai neveikia.

Pamatysite, kad mRNA injekcijų sudedamosios dalys, įskaitant lipidų nanodaleles (LNP), per kelias dienas išplito po visą organizmą, kaupdamosi kepenyse, antinksčiuose, blužnyje ir kiaušidėse.

Pamatysite, kad “Pfizer” ir FDA žinojo, jog injekcijos kenkia nepilnamečių širdims, tačiau laukė kelis mėnesius, kol informavo visuomenę.

Pamatysite, kad “Pfizer” bandė pasamdyti daugiau nei 1 000 naujų darbuotojų vien tam, kad susidorotų su gautų ir laukiamų pranešimų apie nepageidaujamus reiškinius antplūdžiu.

Pamatysite, kad 61 žmogus mirė nuo insulto – pusė insulto nepageidaujamų reiškinių įvyko per kelias dienas po injekcijos – ir kad 5 žmonės mirė nuo kepenų pažeidimo, taip pat didžioji dalis kepenų pažeidimų įvyko netrukus po injekcijos.

Jūs pamatysite neurologinius reiškinius, širdies įvykius, insultus, kraujavimus į smegenis, kraujo, plaučių ir kojų krešulius.

Kaip apie nepageidaujamus reiškinius plačiai pranešama apie galvos, sąnarių ir raumenų skausmus. Tačiau valdžios institucijos apie juos nepranešė kaip apie įprastus įspėjimus apie nepageidaujamus reiškinius.

Didžiausią nerimą kelia atpažįstamas visapusiškas žmogaus reprodukcinių gebėjimų pažeidimas: pažeidžiamas spermatozoidų skaičius, sėklidės, spermatozoidų judrumas; pažeidžiamos kiaušidės, menstruacijų ciklas, placenta.

Pamatysite, kad daugiau kaip 80 proc. nėštumų baigėsi savaiminiu abortu, nėštumo nutraukimu arba persileidimu.

Pamatysite, kad 72 proc. nepageidaujamų reiškinių, pateiktų viename dokumentų skyriuje, pasireiškė moterims, o 16 proc. iš jų buvo “reprodukciniai sutrikimai”, kaip teigia pati “Pfizer”.

Rasite keliolika ar daugiau terminų, kuriais apibūdinamas suaugusių ir paauglių moterų menstruacijų ciklo sunaikinimas.

Pamatysite, kad “Pfizer” kompanijai mRNA vakcinos “poveikis” reiškė: sąlytį su oda, įkvėpimą ir lytinius santykius, ypač pastojimo metu.

Istorija dar nebaigė vertinti to, ką darė “Pfizer” – ir FDA, kuri turėjo visus šiuos dokumentus. Mes vis dar esame pačioje vertinimo pradžioje.

Tačiau man aišku tik tai, kad ataskaitose, kurias parašė geriausi ekspertai ir kurios pagrįstos pirminiais šaltiniais, atskleidžiama, jog tikriausiai buvo įvykdytas precedento neturintis nusikaltimas žmonijai. (paryškinta autoriaus)

Santrauka: 16 esminių išvadų

Ši ataskaita pagrįsta pradine analize, kurią atliko “War Room / DailyClout” komanda, sudaryta iš maždaug 3500 ekspertų, analizavusių iki šiol paskelbtus dokumentus, įskaitant:

  • “Pfizer” vakcinos COVID-19 klinikinio tyrimo duomenis.
  • “Pfizer” duomenis, gautus per pirmąsias 12 realaus vakcinos COVID-19 diegimo savaičių nuo 2020 m. gruodžio 1 d. iki 2021 m. vasario 28 d.

Dokumentuose pateikiame 16 svarbiausių rezultatų santrauką, kurią taip pat galima rasti “Pfizer” dokumentų analizės ataskaitose. (Dėkojame Jörgui Brökingui už nuorodas ir vertimą!)

Veiksmingumas

1: veiksmingumas mažesnis nei 50 proc.

Pfizer deklaruojamas 95 proc. veiksmingumas buvo pagrįstas tik nykstamai mažu COVID-19 klinikinių tyrimų atvejų skaičiumi: 170 atvejų iš daugiau nei 40 000 tyrimo dalyvių. Išmatuotas vakcinos veiksmingumas tokioje mažoje COVID-19 atvejų imtyje yra pernelyg nereikšmingas, kad būtų galima apibendrinti rezultatą šimtų milijonų žmonių populiacijai.

Palyginti su dalyvių, kuriems tyrimo metu nustačius antikūnus paaiškėjo, kad jie buvo užsikrėtę Kovid-19, skaičiumi, nustatytas tik 54 proc. apsauginis veiksmingumas.

Kadangi yra vakcinos gavėjų, kuriems, nepaisant užsikrėtimo Covid-19, dažnai nesusidaro viruso antikūnų, didesnis skaičius paskiepytų žmonių, kurie užsikrėtė tyrimo metu, apskritai nebuvo įskaičiuoti. Ir faktinis veiksmingumas buvo daug mažesnis nei 50 proc. – nepaisant to, FDA išdavė skubaus naudojimo leidimą (EUA).

2: Žala nuo įvedimo momento

Pfizer klinikinių tyrimų duomenys, rodantys didelį saugumą ir veiksmingumą, nesutampa su FDA pateiktais realaus gyvenimo duomenimis.

Dėl 32 760 vakcinos gavėjų, kuriems per pirmąsias 12 vakcinos įvedimo savaičių buvo padaryta žala, “Pfizer” pranešė:

  • Apie 20 proc. pranešimų buvo susiję su Covid-19 liga.
  • Covid-19 buvo trečias pagal dažnumą nepageidaujamas reiškinys.
  • Daugiau kaip 15 proc. atvejų Covid-19 buvo priskirti prie sunkių.
  • Šiame po pateikimo į rinką atliktame tyrime (vok. “Post-Marketing-Studie”) nuo Covid-19 mirė daugiau kaip 200 žmonių.

Saugumas

3: Injekcijos vieta

Priešingai nei “Pfizer” ir FDA vieši pareiškimai, abi žinojo duomenis, rodančius, kad vakcinos komponentai iš injekcijos vietos keliauja kraujotaka, kerta svarbius kraujo organų barjerus (įskaitant smegenis, sėklides ir kiaušides) ir toliau neribotą laiką gamina kenksmingus spyglių baltymus.

4: Papildomo personalo poreikis

Bendrovė “Pfizer” nesitikėjo, kad per 12 vakcinos įvedimo į rinką savaičių bus gauta daugiau kaip 158 000 individualių pranešimų apie nepageidaujamus reiškinius. Pfizer turėjo pasamdyti 2 400 papildomų darbuotojų, dirbančių visu etatu, kad galėtų susidoroti su šiuo darbo krūviu. Nepaisant šių papildomų darbuotojų, “Pfizer” nepavyko galutinai nustatyti nepageidaujamų vakcinos reiškinių daugiau nei 20 000 asmenų.

5: mirę kūdikiai

Kai “Pfizer” tyrė nepageidaujamus reiškinius per pirmąsias 12 savaičių nuo vakcinos įvedimo į rinką, 270 nėščių moterų pranešė apie vakcinos žalą. Tačiau “Pfizer” ėmėsi tolesnių veiksmų tik dėl 32 iš šių atvejų, iš kurių 28 kūdikiai mirė. Tai prilygsta šokiruojančiam 87,5 proc. vaisiaus žūties rodikliui.

6: Žindančios motinos

Pfizer realūs duomenys parodė, kad vakcinos šalutinis poveikis pasireiškė žindančioms motinoms, o kūdikiams – kūdikių vėmimas, karščiavimas, odos uždegimas, neramumas, alerginės reakcijos. Be to, žindančioms motinoms pasireiškė dalinis paralyžius, slopinama laktacija, krūtų skausmas, migrena ir mėlynai žalia motinos pieno spalva.

Nepaisant šių nerimą keliančių duomenų apie skiepijimą nėštumo ir žindymo laikotarpiu, “Pfizer”, taip pat sveikatos priežiūros institucijos ir daugybė medicinos draugijų ir toliau griežtai rekomendavo nėščioms ir žindančioms moterims visoje šalyje skiepytis mRNA vakcinomis.

7: Shedding

Iš “Pfizer” klinikinių tyrimų dokumentų matyti, kad mRNA sudedamoji dalis, kuri sužadina dygliuotojo baltymo gamybą, gali būti perduodama per odos sąlytį su oda, įkvėpus, per kūno skysčius ir lytinių santykių metu, taigi neskiepytas asmuo gali užsikrėsti vakcina per “aplinkos poveikį”. Kitaip tariant, šis išskyrimas (angl. shedding) yra realus ir yra problema, apie kurią konkrečiai kalbama pačios “Pfizer” dokumentuose. Tačiau dar 2022 m. liepą Ligų kontrolės ir prevencijos centras (CDC) patikino amerikiečius, kad “Covid 19” mRNA vakcinos sheddingas yra “mitas” ir “klaidinanti informacija”.

8: Vyrų vaisingumas I

Pagal vyrų įtraukimo į “Pfizer” tyrimą kriterijus reikėjo arba visiškai susilaikyti nuo lytinių santykių su vaisingo amžiaus moterimis, arba naudoti prezervatyvus ir kitas “labai veiksmingas” kontraceptines priemones, be to, negalima duoti spermos. Tai rodo, kad “Pfizer” įtarė, jog skiepytų vyrų ejakuliatas gali turėti įtakos tiek moterims, tiek negimusiems vaikams, pradėtiems tyrimo metu ir po jo.

9: Vyrų vaisingumas II

Klinikinių tyrimų metu “Pfizer” nevertino neigiamo vakcinos poveikio vyrų vaisingumui, nes bendrovę spaudė laikas. Jos teigimu, toksinio poveikio reprodukcijai duomenų nepateikimas buvo būtinas siekiant paspartinti vakcinos kūrimą ir patenkinti tariamą skubų sveikatos poreikį. Tačiau iš “Pfizer” tyrimų dokumentų matyti, kad bendrovė žinojo, jog jos vakcinos sudedamosios dalys (lipidinės nanodalelės, mRNA nešikliai) pereina kraujo ir sėklidžių barjerą; kad, ankstesnių tyrimų duomenimis, nanodalelės kaupiasi sėklidėse; ir kad jos kenkia reprodukcijai, nes turi įtakos spermos kokybei, kiekiui, morfologijai ir judrumui (motorikai).

10: Vyrų vaisingumas III

2021 m. pradžioje “Pfizer” atliktame nepageidaujamų reiškinių viešai pristatant vakciną tyrime tarp 1290 nepageidaujamų reiškinių, apie kuriuos buvo pranešta, buvo nurodytas “teigiamas antikūnų prieš spermatozoidus rezultatas”, keliantis ypatingą susidomėjimą. Antikūnų prieš spermatozoidus buvimas vyro ejakuliate yra imunologinė vyrų nevaisingumo priežastis, nes antikūnams prilipus prie spermatozoidų sutrinka jų judrumas, todėl spermatozoidų kelias iki kiaušialąstės tampa labai sudėtingas arba net neįmanomas.

11: modRNA

Nors mRNA natūraliai pasitaiko organizme ir greitai suyra, “Pfizer” modifikavo vakcinos RNR (modRNA) taip, kad ji i) toliau gamina spyglių baltymus nepatikrintą laiką, ii) gamina daugybę spyglių baltymų nepatikrintais kiekiais ir iii) išjungia įprastines organizmo imunines reakcijas, o tai gali slopinti imunitetą kitoms ligoms, pavyzdžiui, virusams ir vėžiui. Nepaisant šių reikšmingų vakcinos mRNA pakeitimų, “Pfizer” neatliko nė vieno įprasto tyrimo, kurio metu būtų kitaip įvertinta mRNA, spyglių baltymų ar modRNA gaminamų spyglių baltymų dozių gyvavimo trukmė skirtingiems asmenims.

12: Miokarditas

Vakcinos paleidimo metu, 2021 m. pradžioje, “Pfizer” gavo pranešimų apie miokardito (vidinės širdies gleivinės ir raumens uždegimo) atvejus, o likus mėnesiui iki skubaus naudojimo leidimo (EUA) paaugliams išdavimo (2021 m. gegužės mėn.), atliktas recenzuojamas tyrimas parodė, kad 35 paaugliai, gavę “Pfizer” vakciną, sirgo miokarditu. Tik 2021 m. rugpjūtį, po to, kai milijonai paauglių jau buvo gavę vakciną, FDA, CDC ir “Pfizer” paskelbė įspėjimą apie miokardito riziką paaugliams.

13: miRNA

Bendrovė “Pfizer” nuslėpė faktą, kad jos vakcinos COVID-19 sudėtyje yra vadinamųjų mikroRNA (miRNA), kurios yra svarbūs natūralūs genų raiškos ir reguliavimo komponentai, susiję su daugeliu ligų, taip pat ir su žmogaus imunitetu. miRNA, patekusios į organizmą iš išorės, pavyzdžiui, per “Pfizer” vakciną, pakeičia subtilią pusiausvyrą tarp natūraliai atsirandančių molekulių, o tai gali turėti potencialiai žalingų pasekmių sveikatai, kurių bendrovė “Pfizer” net netyrė.

14: Kontrolinė grupė

Pfizer 3 fazės tyrime su žmonėmis, siekiant įvertinti vakcinos saugumą, dvejus metus vakcinos grupė turėjo būti lyginama su kontroline grupe, kuri gavo placebą. Tačiau “Pfizer” kontrolinę grupę išardė jau po keturių mėnesių, paskiepydama tuos, kurie buvo gavę placebo injekciją. Taip jie sunaikino gyvybiškai svarbią galimybę matavimo būdu nustatyti, kiek vakcinos priežastiniu ryšiu susijusios su sveikatos būklės pablogėjimu, kuris išsivysto po skiepijimo.

15: gamyba

Bendrovės “Pfizer” dokumentai kelia rimtą susirūpinimą dėl vakcinos gamybos standartų: FDA nustatė, kad Kanzaso gamybos įmonėje, kurioje 2019 ir 2020 m. buvo pildomos mRNA vakcinos sudedamosios dalys, nustatyta “pelėsio ir bakterijų” ir “vaistinio preparato išleidimo be kokybės kontrolės” trūkumų. O per naujausią patikrinimą “Pfizer” vėl aptiko bakterijų ir (arba) pelėsių izoliatų kritinėse zonose, teigė FDA.

16: Comirnaty

2021 m. rugsėjį “Pfizer” ir FDA “sukčiavo” licencijuodamos vakcinos “Comirnaty” versiją: tada buvo teigiama, kad “Comirnaty” “atitinka” arba yra “lygiavertė” “Pfizer” skubos tvarka patvirtintai vakcinos versijai. Tačiau iš “Pfizer” dokumentų matyti, kad tik apie 4 proc. vakcinos [Comirnaty] atitiko šią EUA vakciną, todėl ji apskritai nebuvo prieinama visuomenei. Į tai “Pfizer” atsako: “Tam tikros “Pfizer-BioNTech” vakcinos “Covid-19″, patvirtintos skubiam naudojimui, partijos sutampa su [Comirnaty]” – lygiai 9 iš 190 partijų.” (EUA reiškia leidimą naudoti skubos tvarka, pastaba sapereaude).

Išvada

Teigiamas “Pfizer” klinikinių tyrimų vertinimas prieštarauja tikrovei: yra nepageidaujamas poveikis ir nesėkmė, susijusi su žadėtu poveikiu. Tai buvo užfiksuota pradėjus naudoti vakciną Covid.

Jei “Pfizer” būtų rengusi šios “Covid” vakcinos televizijos reklamą, diktoriui tikriausiai prireiktų daugiau nei 80 valandų, kad perskaitytų 158 893 nepageidaujamus reiškinius per pirmąsias 12 savaičių.

War Room / DailyClout: “Pfizer” dokumentų analizės ataskaitos” (Pfizer Documents Analysis Reports), elektroninė knyga, žr. čia.

DailyClout svetainę rasite čia.


Šis tekstas pasirodė 2023 m. kovo 3 d. pavadinimu „Die Pfizer-Files“ svetainėje achgut.com.

Išversta padedant www.DeepL.com/Translator. Be pataisymų.

Šis tekstas yra licencijuojamas pagal „Creative Commons Attribution 4.0“ tarptautinę licenciją. Nesivaržykite kopijuoti ir dalintis.

Facebook komentarai
});}(jQuery));