Patiko? Pasidalinkite!

LR Seimo nario Petro Gražulio patarėjams Kristupui Krivickui ir Nagliui Puteikiui visai neįdomu, kad jų „darbdavys“ siejamas su koldūnų įmone „Judex“, kuri gamina koldūnus ir kitą produkciją rusiškomis pakuotėmis. Jiems yra svarbu tik viena – laimėti ateinančius rinkimus. O kaip tai padaryti? Neatsilikti nuo vyraujančių tendencijų ir suvaidinti didžiuosius Ukrainos patriotus (dabar tarp politikų tai labai madinga)…

Grazulio koldunai

Apie Petro Gražulio patarėjus Kristupą Krivicką ir Naglį Puteikį savo įžvalgas pateikia politikos apžvalgininkas Simonas Kroydonas:

grazulio patarejai

„Sofiniai Ukrainos palaikytojai Naglis Puteikis su Kristupu Krivicku sumąstė mesti iššūkį konservatoriams – kuris labiau kovos su vatnikais ir kuris labiau sėdėdamas ant sofutės palaikys Ukrainą.

Albinas Januška Puteikiui patarė infiltruotis pas Gorienę.

Kaip sakė, taip ir padarė. Pati Gorienė mačiusi šilto ir šalto, mėtyta ir vėtyta, pasirašė šitam planui, neva, „aš čia nieko nematau“, o pati kvatojasi susirietus. O Nąglis su Kristupu rimtu tonu aiškina, kaip jie „neutralizuos“ Titovą.

Išsiųs Kristupas savo šeimą į saugią vietą, ims kalašnikovą į rankas ir eis „neutralizuoti“ Klaipėdos rusų… Tik kad Vilniaus inteligentų vaikas Kristupas kariuomenėje netarnavęs, o jei ir laikęs šautuvą rankoj, tai tik žaislinį tarybinį šautuviuką vaikystėj.

Nu tiek nesijuokiau.

Naglis pareiškė, kad Račkovai moka Kremlius. Kremlius, pasak jo, yra įdarbinęs ir dešimtis visokiausių blogerių, kurie turi po 20 facebook paskyrų, o kuris vatnikų vadas pats pavojingiausias – dar nenusprendė.

Svarsto, ar tai Eduardas Vaitkus, ar Rolandas Paulauskas. Nu ir bando už tą „palojimą“ tikėtis kokio nors valstybinio finansavimo.

Naglis pareiškė, kad sukūrė partiją, ir po to gavosi taip, kad iš 24 skyrių 20 – proputiniški.

Net nežinau, kaip ta jo 86-oji kuriama partija vadinas… Gal surinks kokius 20 balsų per visą Lietuvą. Kaimynus, gimines aplėks, dar Kristupas kažkiek parašų surinks, žiūrėk ir visas 50 balsų susidarys.

Kadaise Puteikis varė solidžiai. 2014 metais Prezidento rinkimuose buvo ketvirtas su 9 procentais balsų, bet nusivažiavo, kaip ir Zigmis.

Kristupas savo laiku kalė rimtas kriminalines laidas. Dar galvojau: kaip toks jaunas, o taip profesionaliai padaro?..

Vietoj to, kad tęstų tai, ką geriausia moka, bandė lįsti į politiką; pradėjo piarintis tokiuose portalėliuose kaip ŽMONĖS su savo žmona, vaikais, o tai visiškai netiko jo įvaizdžio kūrimui. Nors, gal viduramžio krizė Kristupui atėjo…

Kristupas savo laidoje kalė tiesiai šviesiai, kad visi tie vatnikai yra politikos paraštėse, bet kad patys konservatoriai, Valinskas, Ramanauskas ir Tapinas patį Kristupą „pizdavoja“, kad šis susidėjo su Janutiene ir nugrimzdo į patį dugną…

Šiaip jau Janutienė nekenčia Rusijos, tai, kaip supratau, tiek Janutienė, tiek sisteminiai konservatoriai kaip šuneliai ant dviejų kojų prieš šeimininką – JAV ambasadą – vizgina uodegą dėl numesto kaulo.

Ir jiems atsirado du konkurentai – Naglis su Kristupu. Jie aršiai, su dideliu užsidegimu, trimituos, kad Ukrainai reikia padėti dar labiau ir abu eis „neutralizuoti“ vatnikų.

Dar sakė, Šeimų Marše trys trečdaliai yra už valdančiuosius konservatorius – supraskite, „pro gėjiški“, o ketvirtadalis – „pro Putiniški“ .

Belieka prisijungti Orlauską su iš jo burnos vis iškrintančiais dantų protezais – ir jūs jau trys muškietininkai.

Laukiu naujų Kristupo ir Naglio humoristinių laidų Giedrės Gorienės kanale.

Suprantu Naglį. Visą gyvenimą dirbo biudžetinėse įstaigose, nėra dirbęs privačiam kapitale, nes nieko nemoka. Jam dar tik 57 metai, darbo rinkai per senas, o iki pensijos dar dvylika metų… Į užsienį tai nevažiuos. Per senas ir jokios užsienio kalbos, išskyrus vatnikinę, nemoka.

Kristupui irgi ne pyragai… Žmoną visą laiką išlaikė kartu su šeima. Žmona jokios specialybės neturi, televizininkų „razborkėse“ Valinsko chebra jį išmetė lauk, o šeimai valgyt ant stalo kažką padėti tai reikia…“

BV inf.