Petras Navikas : KNYGA „TEISINGUMO PARODIJA (neišgalvota, o išgyventa istorija)”

Petro

Petro

Petras Navikas
Birželio 4 d., 20:54 ·
KNYGA „TEISINGUMO PARODIJA (neišgalvota, o išgyventa istorija)”

Gyvenimas taip susiklostė, kad teko dalyvauti civilinėje byloje, kurioje kaip žiedai pavasarį atsiskleidė teisėjų veiksmai atliekant konstitucinę pareigą – nustatant teisingumą.

Knyga parašyta remiantis šešių civilinių bylų faktais. Atskleisti visų trijų instancijų teismų ir teisėjų veiksmai, siekiant nepriimti sprendimų pagrindiniu klausimu – dėl Mokėtinos sumos už bendrojo naudojimo objektų priežiūrą, naudojimą, valdymą apskaičiavimo teisėtumo ir teisingumo. Ieškiniai atmesti prasimanytais ir teisės normomis nepagrįstais argumentais. Ginčas neišspręstas iki šiol.

Knygoje atskleisti Konstitucijos, Civilinio kodekso, Civilinio proceso kodekso ir kitų įstatymų teisėjų pažeidimai nagrinėjant bylas. Galimos jų paskatos nenagrinėti ir nepriimti sprendimų dėl ginčo esmės – mokėtinos sumos apskaičiavimo teisėtumo ir teisingumo. Nurodytos teisėjams sudarytos sąlygos neatlikti konstitucinės pareigos. Praskleista teisingumo simboliais – mantija ir grandine su ženklu- pridengti teisėjų užkulisiai, jų sąžinė, moralė.

Knyga skirta visuomenei susipažinti kaip jų nerenkama valdžia – teismai ir teisėjai atlieka konstitucinę pareigą – nustato „teisingumą“. Asmenims, besidominantiems bendros dalinės nuosavybės objektų priežiūra, naudojimu, valdymu. Daugiabučių namų butų ir kitų patalpų bei žemės sklypų, savininkams ginantiems savo teises ir pareigas mokėti tiek, kiek priklauso pagal įstatymą. Asmenims šiais klausimais kovojantiems su bendrijų administracija, savivaldybės paskirtais administratoriais. Teisininkams, dalyvaujantiems bylose, kuriose nagrinėjamos analogiškos ar panašios knygoje aprašytos situacijos. teismuose.

Gal Valstybės Aukščiausiosios institucijos ir Vadovai susimąstys, kad pagaliau reikia baigti dangstytis teismų ir teisėjų neliečiamumo skraiste ir iš esmės pradėti kontroliuoti ir vertinti jų veiklą bei šalinti sąlygas jiems piktnaudžiauti teise. Gal ir teisėjai supras, kad jie nėra šventieji, ne Dangaus, o Žemės produktas, išaugintas joje.

Facebook komentarai
});}(jQuery));