Petras Gražulis už menkystę suspenduotas partijoje metams

BiruteNavickaite

BiruteNavickaite

Petras Gražulis už menkystę suspenduotas partijoje metams

Kristina Sulikienė

Paaiškėjo, už smagaus ir visus linksminančio klouno (prisiminkime kelnes su sklyle ar pūkuotus antrankius, įteiktus Dovilei Šakalienei) bei kovotojo už vertybes slėpėsi žiaurus cinikas, kuris pasmerkė vaiką vienatvei – nes normaliam vaiko vystymuisi bent iki 3 metų reikalingi abudu tėvai.

Kalbame apie tą patį Petrą Gražulį, šeimos rėmėją, abortų priešininką, kovotoją su visokiais kitokios orientacijos žmonėmis.

BiruteNavickaite

Viskas tebuvo melas ir juokdario kaukė. Iš tikrųjų šis žmogus neeilinis cinikas, jis negerbia nei šeimos, nei moters, ir, be to, jam visur vaidenasi KGB ir konservatoriai.

Jeigu jis, būdamas jau senukas, sugebėjo susirasti manekenės išvaizdos pajūrio verslininkę, ją suvilioti, ir netgi užmegzti gyvybę, tai normalus politikas išnaudotų šią progą (niekaip tik nesuvokiu, kaip senis gali atstumti manekenės išvaizdos jaunuolę – gražuolę?)šią galimybę.

Normalus, mąstantis ir į ateitį žiūrintis politikos senbuvis būtų tuoj pat pasiūlęs ranką ir širdį, ir apsiskelbęs šią naujieną, būtų jau galėjęs registruotis net ir Prezidento rinkimams, ir žmonės net ir balsavę būtų, lygintų jį su Donaldu Trumpu, ir Vladimiru Putinu: jie mėgsta jaunas gražuoles.

Jeigu gražuolė Birutė Navickaitė – griežto charakterio, ir su ja gyventi negalėtų, dėl politikos bet kuris senukas, pajutęs galimybę iš naujo atgimti, važinėtų savaitgaliais į šeimą, ir visi tai suprastų (juk dirba Seime, Vilniuje), ir sukandęs dantis kentėtų net ir įnoringiausią gražuolę.

Bet Petras yra Petras.

Užmezgęs jaukius santykius – laukdavo iš darbo savo gražuolės su gėlėmis, gamindavo vakarienę ir niekada neišmėtydavo kojinių po butą – jis staiga „tepė slides“.

Lietuvos politikoje būtent labai trūksta brandumo, viešųjų ryšių išmanymo, bei mąstymo į priekį.

Petras Gražulis, be to, buvo toks naivus, kad tikėjosi, jog trenkęs ant stalo 3000 eurų, „atsikratys“ „nepatogiomis naujienomis“.

Išvadino visokiausiais žodžiais, o žinutėse rašė, jog čia Birutės vaikas, o ne jo.

Birutė Navickaitė, mergina ne tik graži, bet ir labai protinga, nutarė netylėti, ir pati susirado žurnalistus, paviešino, jog augina garsaus politiko Petro Gražulio vaiką.

Tv.3 portalas beje, atspausdino pritraukiant šios merginos rankovę, kurioje matosi skylė, tačiau tokios detalės tik dar labiau priartina merginą prie suvargusios Lietuvos liaudies, kurioje kažkas kuria „ponų“ ir „vergų“ visuomenę. Įdomu yra tai, jog Petrui Gražuliui labai patiko ši paprasta, ir su žuvimi dirbanti Palangos mergina, kilmės iš Suvalkijos: praktiška, taupi, nuoširdi.Be to, paprastas darbo liaudis niekada nežiūri į drabužį, o žiūri, ar žmogus ko nors vertas gyvenime – ar moka dirbti, vinį įkalti. Ponas Petras, paaiškėjo, nė to nesugeba: besilaukianti vaikelio moteris pati pasidarė bute remontą. 

Gal tai yra Pelenės ir Princo istorija, tik princas labai jau nepraustaburnis, o pati Pelenė primena savo elegancija labiau Anglijos hercogienes, o ne Petro Gražulio aplinką.

Dar susidaro įspūdis, jog tai gražuolė atstūmė Petrą Gražulį, pasirinkdama vaiko gyvybę, o ne politiką. 

Todėl jis taip ir siautėja.

Kaina viso šito nusisiautėjimo ir politinės etikos nebuvimo – Tvarkos ir teisingumo partijos tarybos sprendimas sustabdyti įgaliojimus metams, sprendimas priimtas birželio 23 d. partijos sąskrydžio metu. 

Klausimas, ką nuspręs Seimo moterys (ir vyrai) po vasaros atostogų: gali būti, jog Petrui Gražuliui, kaip diskreditavusiam Seimą, gresia apkalta.

Politikas, kuris dirba įstatymų leidyboje, ir pats leidžia su šeimos klausimais susijusius įstatymus, turi pats laikytis etikos, moralės normų, politikui keliami aukštesni, o ne žemesni reikalavimai.

Siūlymai darytis abortą, bei bendro vaiko motinos vadinimas „barakuda“, „ubage“, žeminimas, tyčiojimasis diskreditavo pirmiausia Seimą kaip instituciją: vadinasi, ketvirtį amžiaus trindamas parlamento kėdę, teišmoko tokio šlykštaus elgesio. Galgi persiauklėti laikas, ir eiti virti koldūnų bei rauginti kopūstų, ponas Petrai?

O gal jis siautėja dėl to, jog koldūnų byla negalėjo būti jo atžvilgiu tiriama, nes ponas Petras sėdi Seime. O štai jeigu per apkaltą bus pašalintas, tai ir koldūnų bakterijų byla bus atnaujinta.

Žlugimas per visus galus.

Gerai Agnė Bilotaitė jam ir palinkėjo suaugti, būti vyru, priimti atsakomybę.

Petras Gražulis, nepaisant savo chamizmo, čia pat kolegei Agnei liepė eiti tuoktis, į ką kolegė, jau esanti iš jaunosios kartos, tik numojo ranka: ji bent su savo vaiko tėvu vaiko neatsisako, ir nesisvaidė viešai sįžeidinėjimais. 

Net ir užremtas į kampą, Petras Gražulis iki galo vaidina moralistą, kitus auklėja, kaip gyventi, nors pats ką tik viešai patvirtino, jog pabėgo iš sukurtų santykių, faktinės jau gimusios šeimos vien dėl atsakomybės, nes bėgdamas įsivaizdavo, jog tokiu būdu paneigs vaiką, ir vaikas nebus jo.

Apgailėtinas elgesys, ir daug kas, kas tikėjo Petru Gražuliu ir jo vertybėmis, yra galutinai nusivylę, ir linki jam pasveikti.

O kuo čia ne liga – Seime draskosi prieš abortų draudimą, o tik sužinojęs, kad gims vaikas, ne tik siūlo, bet ir liepia pasidaryti abortą. Tai čia yra susidvejinimo liga, ir tai rodo, jog politikas jau „perkaito“, ir per ilgai yra Seime.

Ir dar tas keistas elgesys – išdraskyti akis partijos pirmininkui, ir liepti atsistatydinti. Bet Remigijus Žemaitaitis jokių viešų skandalų nekelia, gražiai gyvena su savo šeima, per Kalėdas kepa vėdarus iš savo paties išaugintų kiaulaičių žarnų, gamina skanius pyragaičius, numetė daug svorio, susitvarkė išvaizdą, sveikatą, apie tai viešai papasakojo – normalus jaunosios kartos politikas. Nėra prie ko prikibti, ir sėkmės jam. 

O Petrui Gražuliui reikalinga apkalta. Čia mano asmeniška nuomonė, bet manau jai pritaria seimūnės Viktorija Čmilytė – Nielsen, Aušra Armonaitė, Dovilė Šakalienė, bei netgi Rima Baškienė, ką jau kalbėti apie Agnę Bilotaitę. Galgi Seimo moterys pamokys šį nepraustaburnį, inicijuodamos apkaltos procedūrą. 

P.S. O Birutė Navickaitė, jeigu tik norės, galės į Petro rinkimų apygardą vietoj jo išsikelti kandidatūrą – yra graži, protinga, ir išvadinta ubage, tik klausimas, ar pamačiusi Seimo kultūros lygį, ji norės susigadinti savo karmą ir charizmą. 

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));