Petras Gražulis : „etikos saugotojai” A.Matulas, J.Razma savo sugyventines įdarbino padėjėjomis, M.Majauskas vedėsi namo nepilnametes

myli

myli

 

Reaguojant į K. Masiulio skundą prieš Petrą Gražulį dėl jo galimų santykių su padėjėja 2015 m. Seimo narys Petras Gražulis kreipėsi į Seimo etikos ir procedūrų komisiją dėl konservatorių Antano Matulo, Jurgio Razmos, Mykolo Majausko ir Agnės Bilotaitės skandalingo elgesio.

Į komisiją P. Gražulis kreipiasi dėl parlamentarų A.  Matulo, J. Razmos, M. Majausko galimų etikos ir įstatymų pažeidimų, Seimo nario padėjėjomis  įdarbinant artimus žmones iš savo aplinkos su kuriais galimai vedė (ir veda iki šiol) bendrą ūkį.
Minėtame rašte primenama jog A. Matulas įdarbino savo padėjėja Seime Sandrą Rumševičiūtę, kurią vėliau vedė ir gyvena iki šiol. Analogiška situacija su Seimo vicepirmininku J. Razma kuris savo padėjėja Seime įdarbino Viliją Butkevičienę, kurią vėliau vedė ir gyvena iki šiol. Seimo biudžeto komiteto primininkas M. Majauskas, kuris galimai būdamas santuokoje į savo žmonos lovą vedėsi nepilnametes merginas, oficialiai šiuo metu bendrą ūkį veda su buvusia savo padėjėja Lina Svidinskaite. O vidaus reikalų ministrė A. Bilotaitė ne santuokoje veda bendrą ūkį su žinomu verslininku Gintu Petrumi ir augina nesantuokinį sūnų.

Seimo narys Petras Gražulis atkreipia dėmesį, kad Valstybės tarnybos įstatymas, Politikų elgesio kodeksas ir kiti teisės aktai neleidžia pavaldžiais darbuotojais įdarbinti asmenų, su kuriais sieja artimi santykiai.
„Reikia pabrėžti jog šie politikai užima ypatingai atsakingas pareigas, A. Matulas sveikatos komiteto Seime pirmininkas, J. Razma Seimo vicepirmininkas, M. Majauskas biudžeto komiteto Seime pirmininkas, A. Bilotaitė vidaus reikalų ministrė.  Tos visos nesibaigiančios istorijos iš jų veiklos žemina visus viešojo administravimo darbuotojus ir ypač griauna parlamento prestižą, todėl Seimas turi įvertinti minėtų konservatorių veiksmus ir nuo jų atsiriboti“

Besikreipdamas į etikos ir procedūrų komisiją Seime, teigia Petras Gražulis

Facebook komentarai
});}(jQuery));