Pernai visose Vokietijos ligoninėse „covid-19” ligoniai sudarė tik 1,9 proc. visų pacientų

grafik 36

Vokietija – Skandalingasis Skaičius: „Corona“ Pacientų 2020 M. – Tik Du Procentai!

Ideologijos Kritika Koronavirusas

Originalus straipsnis paskelbtas 2021 m. rugsėjo 20 d.

Boris Reitschuster. Išversta padedant www.DeepL.com/Translator.

Vyriausybė tyli apie skandalingą skaičių.

Skaičius yra skandalingas. Ypač dėl to, kad jis gaunamas iš šaltinio, kuris vargu ar gali būti labiau neįtartinas: Leibnico ekonominių tyrimų instituto ataskaita. Ją užsakė ne kas kitas, o Federalinė sveikatos apsaugos ministerija. Ją taip pat galima rasti jos interneto svetainėje. „Ataskaita užbaigia pasaką apie nepaprastą koronos pandemiją Vokietijoje“, – rašo Gunteris Frankas, gydytojas ir koronos švietėjas, padaręs sprogstamąjį atradimą šiame dokumente, portale „Achgut“.

Toliau Frankas rašo: „Jei kas nors su jumis kalbės apie pavojingą „Corona“ pandemiją, paprašykite to asmens padaryti taip: atsižvelgiant į nuolatinius panikos kupinus pranešimus apie perpildytus intensyviosios terapijos skyrius ir gresiantį ligoninių sužlugimą, įvertinkite, kokią dalį viso pacientų Vokietijos ligoninėse praleisto laiko 2020 m. užėmė žmonės su koronavirusu?“ 2020 m. visi pacientai, kuriems buvo diagnozuota korona, praleido 1,93 mln. dienų. Jeigu juos susietume su visų pacientų praleistų dienų skaičiumi (101,02 mln.), gautume 1,9 proc. Tai yra šiek tiek mažiau nei du procentai. Frankas šiuos du procentus vadina „skandalingu skaičiumi“. Ir jis tęsia: „Ir teigiama, kad jie privedė ligonines prie perkrovos ribų? Kasmet į ligonines tokiu mastu guldomi pacientai, sergantys infekcinėmis kvėpavimo takų ligomis.“ Net kai „Corona“ pacientų dalis buvo didžiausia, gruodžio antroje pusėje, ji sudarė vos 5 proc. visų lovų.

Tiesą sakant, reikėtų tikėtis, kad apie tokias išvadas bus daug rašoma žiniasklaidoje ir kils karštos diskusijos. Kad vyriausybė patirs spaudimą pasiteisinti. Ir bus suvarpyta kritiškai nusiteikusių žurnalistų. Bent jau taip aš įsivaizduoju šį atvejį veikiančioje, pliuralistinėje žiniasklaidos terpėje. Bet tai bergždžias reikalas.

Šiandien vykusioje Federalinėje spaudos konferencijoje šį klausimą iškėliau internetu: klausimas „Federalinei sveikatos apsaugos ministerijai (vok. BMG): remiantis Leibnico ekonominių tyrimų instituto ekspertų ataskaita, kurią užsakė pati BMG, 2020 m. su COVID-19 diagnozuotų pacientų ligoninėse praleistų dienų dalis sudarė 1,9 proc. visų pacientų ligoninėse praleistų dienų. Pasak Federalinės vyriausybės, ligoninės buvo ties per didelės apkrovos dėl COVID-19 riba. Kaip suderinti šias žinias tarpusavyje?“
Spahn’o atstovo spaudai Sebastian Gülde atsakymas: „Dabar turiu prisipažinti visiškai sąžiningai: nežinau, kokiame kontekste yra šie dabar minimi skaičiai arba ar jie šiame kontekste taip derintini. Todėl išties atsakyti galėčiau vėliau.“

Tai buvo viskas.

Daugiau klausimų šia tema nekilo.

Nulis.

Niente.

Zero.

_______________________________________________________________

Šis tekstas pasirodė 2021 m. rugsėjo 20 d. pavadinimu „Nur zwei Prozent Corona-Patienten 2020 in den Kliniken – Regierung schweigt zu Skandal-Zahl“ svetainėje reitschuster.de.

Išversta padedant www.DeepL.com/Translator.

Šis tekstas yra licencijuojamas pagal „Creative Commons Attribution 4.0“ tarptautinę licenciją. Nesivaržykite kopijuoti ir dalintis.

__________________________________________________________________

1999-2015 m. Borisas Reitschusteris vadovavo naujienų žurnalo „Focus“ Maskvos biurui. 2011 m. pabaigoje po didžiulių grasinimų jis turėjo išvykti iš Rusijos ir beveik ketverius metus toliau vadovavo biurui iš Berlyno. Gimęs Augsburge, jis yra kelių bestselerių autorius, Michailo Gorbačiovo vertėjas, rašė daugeliui laikraščių, tokių kaip „Washington Post“, „Guardian“, „Frankfurter Allgemeine“, „Wiener Zeitung“ ir „Münchner Merkur“. Jis vedė savaitinę politinių pokalbių laidą rusų kalba transliuojamame Vokietijos kanale OstWest-TV ir dėstė Tarptautinės politikos ir ekonomikos institute Haus Rissen Hamburge.

2008 m. Reitschusteris buvo apdovanotas Theodoro Heusso medaliu „už ypatingą atsidavimą, su kuriuo jis daugelį metų kritiškai vertino Rusijos politinę sistemą ir su dideliu asmeniniu atsidavimu kovojo už nuomonės ir susirinkimų laisvę, taigi ir už pilietinių bei žmogaus teisių apsaugą“.

Pasak Cicero, Reitschusteris laikomas „vienu iš pagrindinių Vokietijos Rusijos ekspertų“. „Die Welt“ rašė: „Niekas geriau už jį neapibūdino Rusijos valdžios sistemos. Borisas Reitschusteris, vienas aršiausių Putino kritikų Vokietijoje, gali didžiuotis savimi. Pats Rusijos prezidentas bent kartą yra pavartojęs terminą „demokratizacija“, kurį Reitschusteris padėjo sukurti.“

Po 1988 m. jaunimo mainų su Sovietų Sąjunga Reitschusteris susižavėjo Rusija ir mokėsi šalies, su kuria neturėjo jokio ryšio, išskyrus savo vardą, kalbos. 1990 m. baigęs vidurinę mokyklą, kaip studentas, su dviem lagaminais ir visomis santaupomis persikėlė gyventi į Maskvą pas savo jaunystės meilę. Šeimoje ir tuščiose parduotuvėse jis pažino Rusiją toli nuo užsieniečių getų. Įgijęs vertėjo žodžiu išsilavinimą, jis dirbo vokiečių kalbos mokytoju ir vertėju. Tuo pat metu jis rengė reportažus iš Rusijos įvairiems Vokietijos dienraščiams. Po penkerių metų, praleistų Maskvoje, Reitschusteris 1995 m. stažavosi laikraštyje „Augsburger Allgemeine“, vėliau dirbo Miuncheno spaudos agentūrose dpa ir AFP. Būdamas FOCUS Maskvos biuro vadovu, Reitschusteris 1999 m. grįžo į šalį, kuri tapo jo antraisiais namais, ir gyveno joje iki 2011 m. pabaigos.

Facebook komentarai
});}(jQuery));