Per Švabo televiziją Tele-3 toliau propaguojama pedofilija

valatka pedofilai

valatka pedofilai

Valatka perspėjo – Rusija gali bandyti atgaivinti išgalvotą pedofilijos ir žudymų istoriją

Paskelbta: 2023-01-25 13:45 Autorius: ekspertai.eu

valatka pedofilai

Garsus sovietinis propagandistas Rimvydas Valatka, tarybiniais laikais atvirai kolaboravęs su okupantais ir vadovavęs aršiam ideologiniam leidiniui „Tarybinis pedagogas“ bei besidarbavęs pagrindiniame komunistų rupore „Tiesa“, iki šiol nemetė savo gerai įvaldyto amato.

Ši kartą vyras sureagavo į Žmonių partiją sukrėtusį pedofilijos skandalą, kai iš Seimo nario pareigų buvo priverstas pasitraukti minėtos partijos bendražygis Kristijonas Bartoševičius.

Kalbėdamas užsienio televizijos TV3 laidoje „Dėmesio centre“ ir atsakydamas į žurnalisto Edmundo Jakilaičio klausimą dėl išgalvotos pedofilijos istorijos, R. Valatka neatmetė galimybės, kad tam tikros Rusijos tarnybos gali mėginti pasinaudoti susiklosčiusia situacija ir pabandyti vėl prikelti gyvenimui minėtą istoriją.

Keli susiję:

Bruveris pergyvena dėl visuomenės sąmoningumo, reaguojant į pedofilijos skandalą

Paulius Gritėnas​ metė akmenį į Vytauto Landsbergio ir jo šeimos daržą

Neatmestina, jog pedofilijos ir žudymų istorijoje dalyvavo ir Rusijos žvalgyba, siekdama neramumų Lietuvoje   

garliava%20ru 02

logo bottom

Švabas ir patikėtiniai, valdantis Tele-3, jau įsigijo ir radijo stotis M-1, Lietus, laluna, M-1 Plius

Nedaug kas žino, kad taip vadinama Tele-3 televizija, kuri save pristato kaip didžiausia Lietuvoje, yra valdoma tiesioginio Klauso Švabo patikėtinio, WEF nario Jonathan Nelson

Tai yra įmonę TV3 valdo JAV registruota kompanija „Providence Equity Partners”, o pastarąją – investicijų įmonė „Providence Equity Partners LLC”, kurios steigėjas yra Švabo patikėtinis Jonathan M.Nelson

326892841 1353494838798334 4061741425255001278 n

 

„TV3 Grupė“ pasirašė „M-1“ valdomų radijo stočių įsigijimo sutartį „TV3 Grupė“ pasirašė „M-1“ valdomų radijo stočių įsigijimo sutartį© Organizacijos nuotr. Baltijos šalyse veikianti žiniasklaidos grupė „TV3 Grupė“ šiandien pasirašė „M-1“ valdomų radijo stočių įsigijimo sutartį. „M-1“ radijo stočių grupę sudaro Lietuvoje gerai žinomos ir klausytojų pamėgtos radijo stotys „M-1“, „Lietus“, „M-1 Plius“, „Laluna“, „Raduga“ ir internetinė radijo stotis „M-1 Dance“. Sulaukus Konkurencijos tarybos leidimo, sandorį planuojama užbaigti 2023 metų vasarą, rašoma pranešime žiniasklaidai. „Lietuvos klausytojams „M-1“ valdomos radijo stotys – pamėgti ir žinomi radijo vardai. Šiuo įsigijimu siekiame dar geriau pasiekti šiuolaikinį vartotoją, kuris naujienas ir pramoginį turinį seka skirtingose platformose. Šiandien Lietuvos vartotojo įpročiai – pasikeitę, turinį jis vartoja įvairiose platformose, o tai lemia reklamos rinkos fragmentaciją“, – sako Laura Blaževičiūtė, UAB „All Media Lithuania“, veikiančios su prekės ženklu „TV3“, generalinė direktorė. Pasak L. Blaževičiūtės, „TV3 Grupė“ Lietuvoje dėl vartotojų konkuruoja su tokiais žaidėjais, kaip „Google“, „Meta“ („Facebook“, „Instagram“), „Youtube“ ir kt. Šie žaidėjai jau šiandien užima reikšmingą Lietuvos reklamos rinkos dalį, o išlikti norintis vietos verslas turi ieškoti būdų, kaip užtikrinti reklamos efektyvumą ir sėkmingą konkurenciją. Įsigijimas leis sutvirtinti „TV3 Grupės“ pozicijas radijo kanalų segmente, kur grupė iki šiol turėjo labai mažą rinkos dalį ir turi nemažai potencialo augti. Taip pat šis įsigijimas bus naudingas visai reklamos rinkai – leis pasiūlyti dar efektyvesnius reklamos sprendimus įvairiuose žiniasklaidos kanaluose. „Mums ne mažiau svarbi ir įsigyjamų įmonių kultūra bei vertybės, požiūris į darbuotojus. Tai, kas sukurta „M-1“ grupėje, mums yra labai artima. Vertiname ir „M-1“ grupės indėlį bei įsitraukimą į socialinius projektus – atsakingai juos tęsime, puoselėsime ir toliau“, – priduria L. Blaževičiūtė. „TV3 Grupei“ priklausanti UAB „All Media Lithuania“ ketina įsigyti 100 proc. minimų įmonių akcijų, kurias valdo Rūta Grušnienė. „Manau, kad „M-1“ radijo stočių grupės įmonės išaugo šeimos verslo ribas ir dabar joms yra pats tinkamiausias laikas tapti tarptautinės žiniasklaidos grupės dalimi. Aš tikiuosi, kad „M-1“ grupės radijo stotys taps dar stipresniais rinkos žaidėjais nei buvo iki šiol“, – sako „M-1“ generalinė direktorė ir savininkė Rūta Grušnienė.

Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/…/tv3-grupe-pasirase-m-1-valdomu…

Facebook komentarai
});}(jQuery));