Per „siautėjančios pandemijos” mėnesį kovidinių lovų sumažinta 10 proc.

covid 19 pandemija viskas stoja tik ne nerimas 5e6c9977210a59 12430805
O pietums – makaronai…
Patvirtinus marmalus vaikams, jie staiga „pradėjo sunkiai sirgti”. Ir nors prieš kelis mėnesius „mokslas” kartojo, kad vaikai sunkiai neserga, tačiau dabar reikia „tikėti mokslu” ir marmaliuoti vaikus.
Iš kanapių išlindusi Ašoklienė jau aiškina, kad daugiausia židinių – mokyklose, o nauji suvaržymai bus įvedami atsižvelgiant į situaciją ligoninėse – „tam, kad neperkauti sveikatos apsaugos sistemos”.

lovos

Tuo tarpu jau daugiau nei 20 dienų mažinamas kovydinių (tiek įprastų, tiek su deguonies tiekimu) lovų skaičius.
Nuo lapkričio 1 iki gruodžio pirmos dienos sumažinta 231 įprasta lova ir 151 lovos – su deguonies tiekimu.
O lyginant gruodžio 7 dieną su gruodžio 1 diena, lovų skaičius dar sumažintas 118 lovų.
Žodžiu jūs, avinai, tikėkit, kad vaikai irgi pradėjo sunkiai sirgt ir marmaliuokit, kad iš tiesų pradėtų nežinia kuo sirgti.
O jei išgirsite apie naujus suvaržymus „vardan medicinos sistemos neužlūžimo”, nes „ligoninės pildosi”, tai čia ne todėl, kad nuolat mažinamas kovydinių lovų skaičius, o todėl, kad parazitai antivakseriai netiki moksklu ir nesimarmaliuoja.
Tik va problema valdžiai ta, kad net šąlantys prie parduotuvių „antivakseriai” neužkišinėja tų nuolat karpomų lovų, nes pacientų skaičius ne „stabilus”, o mažėjantis – jei lapkričio 9 (nuo tada osp.stat.gov.lt pradėjo skelbt bendrą kovydinių ir su deguonimi lovų skaičių) iš viso ligoninėse buvo gydomi 1843 žmonės, tai gruodžio 7 dieną – 1306 žmonės.
Jei daugiau nei 500 žmonių, gydomų ligoninėje, sumažėjimas yra stabilus, o ne mažėjantis skaičius, tai gal metas visokioms Ašoklienėms, Striogoms ir kitiems parazitams emigruot iš Lietuvos?

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));