Pensininkų globos namų vadovas V.Gricius didžiuojasi žmonių kankinimu

gricius
Kriminalinis psichopatas, Senjorų socialinės globos namų direktorius V. Gricius (nuotr. pirmas iš kairės), duodamas interviu Delfi redakcijai, garsiai ir viešai giriasi, kokiu būdu jis priverčia globos namuose gulinčius pacientus ar jų artimuosius sutikti, kad senjorai būtų paskiepyti:
„Yra toks vadinamas paciento valios išreiškimas. Tai antivakseriams sakau visada taip: „rašykite paciento valios išreiškimą, kad „jeigu aš susirgsiu, manęs negydykite, manęs nevežkite į greitąją, leiskite ramiai numirti. Artimiesiems tada sakome, jeigu nesutinkate pasirašyti, tai rašykite, kad Jūs prisiimate atsakomybę, jeigu žmogus mirs nuo to.”.
Šių laikų „didvyris” neįgalus suvokti, kad atviru tekstu žmogui iš esmės pasako (ar bent jau leidžia suprasti), jog tuo atveju, jei senjoras, būdamas globos namuose, susirgs, jis galimai bus paliktas likimo valiai.
Išsigimėli Griciau, nenustebk, jei tamstai artimiausiu metu teks iš arčiau susipažinti su Baudžiamojo kodekso 145 straipsniu „Grasinimas nužudyti ar sunkiai sutrikdyti žmogaus sveikatą arba žmogaus terorizavimas”, kurio 2 dalis nustato:
„Tas, kas…sistemingai baugino žmogų naudodamas psichinę prievartą, baudžiamas laisvės atėmimu iki ketverių metų.”.
P.S. jeigu jie apie tokius dalykus drįsta kalbėti viešai, galim tik įsivaizduoti, kas socialinės globos namuose vyksta realaus gyvenimo sąlygomis… Ir dar: jie nesugeba užtikrinti, kad neužskrėstų prie lovos prikaustyti globos namų pacientai, tačiau kažkokiu būdu įsivaizduoja galį suvaldyti infekcijos plitimą visuomenėje.
Facebook komentarai
});}(jQuery));