Lūžis JAV prezidento rinkimuose – Pensilvanijos teisėjas priėmė nutartį, kad paštu atėję pavėlavę biuleteniai neteisėti

85c95542-41be-43f1-8e19-1909c234ec78

85c95542-41be-43f1-8e19-1909c234ec78

Šiandien Pensilvanijos portalas paskelbė, kad vietos teisėjas priėmė nutartį prezidento Trampo kampanijos naudai.

Pensilvanijos teisėjas nusprendė, kad nereikia skaičiuoti paštu po rinkimų dienos atėjusių rinkimų biuletenių, jie pripažinti neteisėtais.

Be to, teisėjas nustatė, kad Pensilvanijos valstybės sekretorė Kathy Boockvar neturėjo „įstatyme numatytų įgaliojimų“ pakeisti rinkimų įstatymą likus kelioms dienoms iki rinkimų dienos. Ji pakeitė rnkimų įstatymus likus kelioms dienoms iki rinkimų, kai buvo pakeista tam tikrų rinkėjų asmens tapatybės nustatymo tvarka.

 

„Atitinkamai teismas nutaria, kad respondentų apygardų rinkimų taryboms būtų reikalaujama neskaičiuoti visų paštu po balsavimo dienos atėjusių (kaip žinia, 100 proc. paštu balsavusių biuleteniu buvo už Biden) „segregated ballots” biuletenių.”

Praėjusią savaitę JAV Aukščiausiojo Teismo teisėjas Samuelis Alito įsakė Pensilvanijos rinkimų pareigūnams atskirti biuletenius, atvykusius po rinkimų dienos.

Vidas Rachlevičius : „Liūdna matyti, kai mūsų žiniasklaida tiesiog aklai pertransliuoja meinstryminius JAV fact checkerius, kurie yra tik kitaip pasivadinę propagandistai. Jie teigia, kad „JAV prezidento rinkimuose neaptikta balsų klastojimų ar pažeidimų įrodymų“ ir remiasi „New York Times“. Šiuo atveju remtis NYT yra tas pats, kas tikėti sovietmečio SSKP flagmano „Pravda“ informacija, kad eiliniuose rinkimuose už „komunistų ir nepartinių bloką balsavo 99,99% rinkėjų“.
Facebook komentarai
});}(jQuery));