Pedofilijos byloje mafija vis dar valdo

Mafijosteiseja

Mafijosteiseja

Pedofilijos byloje mafija vis dar valdo

Pedofilijos bylos stebėtojas Leonas Merkevičius pasidalino savo įspūdžiais iš profesorės Bloznelytės teismo:

Mafijosteiseja

„Šiandien (ne)teisingumo vykdytoja Rima Bražinskienė perskaitė sprendimą, kuriuo iš dalies patenkino Stankūnų ieškinį profesorei Laimai Bloznelytei Plėšnienei dėl tiesos liudijimu jiems sukeltų sunkių išgyvenimų. Kaip teisme anksčiau teigė ieškovė p. Tatjana, ypač skaudu jai buvo išgyventi, kad jų duktė, kuriai apsilankymo Gydytojos kabinete metu tebuvo 26 metai, Gydytojos buvo apibūdinta kaip keturiasdešimtmetė, ir dar kaip “gestapininkė”. Teisėja, su gan jaučiamu rusišku akcentu, perskaitė tik rezoliucinę dalį, kad ieškinys tenkinamas iš dalies – ieškovų patirtus moralinius išgyvenimus dėl tiesos liudijimo nupigino dvigubai -, išvardijo sumas ir jau norėjo išeiti. Ir tik po to, kai stebėtojas Juozas Valiušaitis pareikalavo teisėjos paaiškinti motyvus, kodėl neatsižvelgta į profesorės advokato argumentus, kad moralinei žalai dėl kitam asmeniui padarytų veiksmų kilti kraujo ryšio nepakanka ir būtina įvertinti santykius toje šeimoje, ar jie pakankamai glaudūs, bei pateiktus rimtus įrodymus apie tuos santykius (pvz. 2002 m. Violetos Naruševičienės kreipimąsi į teismą su prašymu apriboti nuolat girtaujančių ir fiziškai smurtaujančių tėvų teises, nustatyti Laimutės Stankūnaitės gyvenamąją vietą su ja), teisėja Rima Bražinskienė atsakė, kad sprendimas remiasi baudžiamojoje byloje Lemežio ir Co priimtu nuosprendžiu. „Ar jūs norite paneigti apygardos teismo priimtą nuosprendį?” – klausė teisėja. 

Teisme neapsilankė nei vienas iš įprastinių propagandistų. Visgi apie sprendimo turinį kai kurie buvo informuoti. Delfio žurnalistas, rašydamas apie posėdį, neapsiėjo, kaip jam įprasta, nepaskleisdamas melagingų prasimanymų apie sprendimo paskelbimo metu perskaitytus teisėjos žodžius. O viena jo pateikta citata iš sprendimo skamba ypač paslaptingai: “„Ieškovai neabejotinai patyrė neturtinę žalą dėl mirusiosios dukters V. Naruševičienės paskleistų atsakovės melagingų prasimanymų“.

 

Pedofilijos byla atskleidė klaikią tiesą – Lietuva valdo mafijinė teisėsauga

Kaip žinia, pedofilijos byloje buvo nužudyti bent keturi žmonės – Violeta Naruševičienė, Jonas Furmanavičius, Drąsius Kedys, Andrius Ūsas.

Visi šie nužudymai iki šiol nėra išaiškinti, o žudikai ir jų užsakovai vaikšto tarp mūsų ir aktyviai dalyvauja Lietuvos politiniame gyvenime.

Ta proga priminsime, kaip prokuratūra klastojo pedofilijos bylą – dar 2009 m. dienraštis „Respublika“ rašė : „Praėjusį pirmadienį generalinis prokuroras Algimantas Valantinas paskutinį kartą pokalbio buvo pasikvietęs Vilniaus apygardos prokurorą Nerijų Bieliauską, tačiau ir tą kartą šis buvo neperkalbamas: sprendimas mesti tarnybą – galutinis. Prieš tai N. Bieliauską visais įmanomais būdais bandė perkalbėti Vilniaus apygardos prokuratūros vadovas Ramutis Jancevičius.

„Parašykite taip: išeinu iš darbo dėl asmeninių priežasčių”. Taip “Respublikai” sakė perspektyviu laikytas prokuroras, sėkmingai tyręs ir paskutinę savo bylą – dviejų žmonių žūtį sukėlusią pedofiliją Kaune. Pokalbio su žurnalistu metu N.Bieliauskas stengėsi atrodyti ramus ir nepalaužtas, tačiau kolegoms pastarosiomis dienomis jis atrodė labiau panašus į ugnikalnį, galintį bet kada išsiveržti. Jiems buvo pasakęs taip: “Jeigu bent žodį kas pasakys blogą apie mane, tada viską papasakosiu“.

Vilniaus apygardos vadovas R.Jancevičius “Respublikai” sakė, kad N.Bieliauskas pedofilijos byloje padarė labai daug ir jo sprendimas išeiti iš prokuratūros su šia byla nesusijęs. “Tiesiog žmogus atėjo, pamatė, išeina”, – sakė R.Jancevičius.

Redakcijos žiniomis, prokuratūrą palikti N.Bieliauskas nutarė praėjusį ketvirtadienį po eilinio pokalbio su pedofilijos bylą kuruojančiu Vilniaus apygardos vyriausiojo prokuroro pavaduotoju Brunonu Maculevičiumi. Penktadienj pareiškimas jau gulėjo ant generalinio prokuroro stalo. Gali būti taip, kad tik tą dieną A.Valantinas iš pasitraukiančio pavaldinio lūpų pirmą kartą sužinojo apie kliudymus tiriant pedofilijos skandalą. Šios bylos kontrolė buvo pavesta generalinio prokuroro pavaduotojui Vytautui Barkauskui, daugelį metų prieš tai dirbusiam Kaune.

Tyrimas sparčiai judėjo

Per daugiau nei pusmetį, kol mažametės kauniečio Drąsiaus Kedžio dukros tvirkinimas buvo tiriamas, Kauno apylinkės ir apygardos prokurorams buvo pavykę suskrebenti apie 30 procesinių dokumentų. Kai tyrimas buvo pavestas Vilniaus prokurorams, byla per keliagubai trumpesnį laiką išsipūtė iki 7 tomų. Buvo surinkti sunkiai nuginčijami buvusio Seimo pirmininko Viktoro Muntiano visuomeninio padėjėjo A.Ūso kaltės įrodymai: jo buvimas tam tikrose vietose tam tikru laiku, kai buvo tvirkinama mergaitė, patvirtintas elektroninėmis techninėmis priemonėmis, tyrėjams ir ekspertams nesukėlė abejonių suaugusiųjų niekintos mergaitės pasakojimai. Netiesiogiai A.Ū#o kaltę gali patvirtinti ir buvusios D.Kedžio sugyventinės sesers Violetos Naruševičienės, nušautos spalio 5 d., nepilnametė dukra.

 

Beje, tyrimo metu paaiškėjo ir daugiau pikantiškų detalių. Pasirodo, A.0sas kurį laiką apmokėjo Laimos Stankūnaitės buto nuomą, su ja lankėsi pas savaitinio vaikų darželio Kaune direktorę ir prašė išduoti tikrovės neatitinkančią pažymą. Ji buvo reikalinga L.Stankūnaitei byiinėjantis su D.Kėdžių dėl mažametės dukros globos.

Rugsėjį A.Ūsui buvo pateiktas įtarimas dėl padaryto nusikaltimo, jis buvo apklaustas kaip įtariamasis ir paskirta kardomoji priemonė – rašytinis pasižadėjimas neišvykti. Tokie Vilniaus apygardos prokuratūros tempai galėjo patikti ne visiems“.

 

 Dedeusas

Kaip žinia, pedofilijos bylos rezultatą nustatė pati prezidentė Dalia Grybauskaitė. Ji susitiko su generaliniu prokuroro A.Valantinu ir pastarasis iš karto po susitikimo su Dalyte paskelbė, kad nutarta patekti kaltinimus Andriui Ūsui dėl priekabiavimo.

 

Tačiau prokuratūra išsiuntė į teismą tuščią bylą, iš jos išėmusi visus įrodymus, kuriuos surinko jau minėtas prokuroras Bieliauskas.

 

Prokuroro R.Jancevičiaus vadovaujama prokuratūra paskelbė, kad nėra jokių įrodymų, kad V.Naruševičienės mergaitė buvo prievartaujama, tačiau tai dar vienas melas – netgi tuo metu, kai buvo apklausiame policijoje dėl galimo prievartavimo, mergaitė pakakojo į kelnes.

Kaip aiškėja iš bylos dokumentų, nors mergaitės apklausa truko tik valandą, tačiau apklausos metu jos motina, įtariama sąvadautoja, kuriai buvo leista dalyvauti apklausoje, Violeta Naruševičienė pareiškė, kad ,.na patikrinsim, kas tenai, kokie reikalai“, „sakau, jai kelnytes reikia dar man patikrinti. Mes prie to pačio vis tiek norėsiu kelnytes susitikrint“. Akivaizdu, kad net apklausos metu mergaitė turėjo sveikatos problemų, susijusiu su išmatų ar šlapimo nelaikymu.

 

Medicinos ekspertas nustatė, kad mergaitei buvo diagnozuotas lėtinis tiesiosios žarnos funkcijos sutrikimas

– tiesioji žarna buvo išsiplėtusi virš amžiaus normos ribų. Kaip viena iš tokio funkcijos sutrikimo priežasčių

gydytojas R. Bagdzevičius taipogi įvardijo išorinį poveikį mergaitės iš¬angei bei paaiškino, kad nustatyti lytinio išnaudojimo požymius medicini¬niais tyrimais yra ganėtinai sunku.

 

Byloje pakanka įrodymų, kad V.Naruševičienės dukros sveikatos problemos, susijusios su išmatų nelaikymu, atsirado būtent laikotarpiu nuo 2006 m. pradžios iki 2008 m. pabaigos, kuri sutampa su A. Ūsui inkriminuotos nusikalstamos veikos padarymo laiku.

Liudytojas G. Čereškevičius parodė, kad būtent 2008 m. sausio mėnesį sulaukė nusiskundimų dėl to, kad mergaitė nelaiko išmatų, nors kita liudytoja – mergaitės močiutė – sakė, kad mergaitė sveikatos problemų, susijusių su išmatų nelaikymu, turėjo nuo 2-3 metų.

Tačiau tokius močiutės parodymus paneigė mergaitės lankyto darželio pedagogai ir auklėtojai.

Šios apklausos metu liudytojas G. Čereškevičius parodė, kad esant funkciškai padidėjusiai mergaitės tiesiajai žarnai, kaip viena iš tokio sutrikimo alternatyvų gali būti sąlygota lytinių santykių su mergaite per tiesiosios žarnos išeinamąją angą. Iš esmės ta pati patvirtino ir liudytojas R. Bagdzevičius 2009-10-23 liudytojo apklausos metu. Šis liudytojas taipogi patvirtino, jog pirmas O. Naruševičiūtės vizitas pas jį dėl tuštinimosi problemų buvo 2008-12-08, tai yra jau pradėjus šį ikiteismini tyrimą ir esant pagristai rizikai, kad mažamečių tvirkinimo bei seksualinio prievartavimo faktai gali būti išaiškinti.

 

Kadangi net lietuviškam teismui būtų sunku paneigti, kad abi mergaitės buvo prievartaujamos, turint tokius įrodymus, ir abiejų aukų liudijimą, tai R.Jancevičiaus prokuratūra nusprendė V.Naruševičienės dukros bylos tiesiog nesiųsti į teisimą, o visuomenei nuraminti į teismą buvo pasiųsta tik Drąsiaus Kedžio dukros seksualinio priekabiavimo byla, prieš tai išėmus iš jos visus įrodymus.

Tačiau net ir šioje byloje teisėjas Audrius Cininas sublizgėjo – nusprendė aukos neapklausti, nes jos „atmintis ištrinta“ (kaip tai nustatė teisėjas Cininas –mįslė). Tačiau D.Grybauskaitės pastangomis tiek A.Valantinas, tiek ir A.Cininas greitai padarė karjeros šuolį – vienas tapo Apeliacinio teismo pirmininku, kitas – apygardos teismo teisėju.

 

O pedofilijos nužudymo bylose kol kas atpirkimo ožiu padarytas aklas kaunietis Raimundas Įvanauskas pagal žinomai melagingo liudininko Mindaugo Žalimo parodymus. Dar vienas anekdotas – pagal šio melagio M.Žalimo parodymus R.Ivanauskas nuteistas, o visi kriminalinės policijos komisarai, įskaitant Račkauską – išteisinti.

 

Na, o Bloznelytės byloje apylinkės teismas net nenagrinėja pateikiamų įrodymų – jam užtenka Vilniaus apygardos teismo teisėjo Stasio Lemežio, seno mafijinės teisėsaugos nario,  nutarties.

Verta prisiminti. Algirdas Patackas: „Liudytoja Laima Bloznelytė sako tiesą – neleiskime tiesos pakeisti teise“

Tiesos.lt redakcija   2017 m. balandžio 19 d. 20:33

22     

     

  • 29
  •  

  •  
  •  

  • 0

      

  • Versija spausdinimui

 

 

Verta prisiminti. Algirdas Patackas: „Liudytoja Laima Bloznelytė sako tiesą – neleiskime tiesos pakeisti teise“

Trečiadienį, balandžio 19 d., 14 val. Vilniaus apylinkės teismas skelbs savo sprendimą dar vienoje byloje, iškeltoje garsiai onkologei dr. Laimai Bloznelytei-Plėšnienei.

Šį teisminį procesą, politinių bylų stebėtojo Leono Merkevičiaus pramintą „Prisiplėšk iš Plėšnienės“ byla, inicijavo Laimutės Stankūnaitės tėvai Tatjana ir Stasys Stankūnai – šįkart jie pateikė civilinį ieškinį, kuriame reikalaujama, kad gydytoja jiems sumokėtų po tris tūkstančius eurų ir taip atlygintų neva jų patirtą neturtinę žalą.

Bylos nagrinėjimą stebėjęs ir savo įspūdžiais Veidaknygėje pasidalijęs L. Merkevičius rašo, jog klausantis, ką savo parodymuose skelbia ieškovai ir jų advokatai, matyti, kad šie „tikėjosi lengvo grobio“, nes visiškai nedėjo pastangų pagrįsti, kokią „moralinę žalą“ jie yra patyrę ir kaip prie to prisidėjo gydytoja.

Paprašyta vis dėlto argumentuoti savo reikalavimą, Tatjana Stankūnienė prisipažino, jog jie su vyru labai išgyvenantys „NETURĖDAMI JOKIO RYŠIO SU ANŪKĖMIS (čia ir toliau išskirta L.M. – red. past.), ypač per Kalėdas, ir kad nieko apie jas NEŽINO, netgi KUR JOS APSKRITAI GYVENA“.

Turint omeny, kad dar visai neseniai seneliai Stankūnai yra pasakoję ir kitaip, toks prisipažinimas yra išties iškalbingas.

Bylą nagrinėjanti teisėja Rima Bražinskienė buvo supratingesnė – L. Merkevičiaus teigimu, ji „puolė gelbėti ponią Tatjaną nuo jos liežuvio įsiterpdama: „Vyresnioji gyvena su tėvu, o jaunesnioji – saugoma užsienyje“. Laimos Bloznelytės-Plėšnienės advokatui Sauliui Dambrauskui teliko reziumuoti: byloje nėra jokių duomenų, kad ieškovai būtų kur nors kreipęsi dėl bendravimo su anūkėmis ar kad kas nors jiems būtų uždraudęs tai daryti.“

L. Merkevičius pastebi, jog šių senelių padėtis nepalyginama su „senelių Kedžių nueitais kryžiaus keliais, kad tik galėtų pamatyti mylimą anūkę, su ta teismų, vaiko teisių, ministerijų institucinių patyčių lavina, su pajuokai skirtais „mokymosi bendrauti“ kursais, su sadistų-psichologų išvadomis“.

* * *

Kviesdami savo skaitytojus nebūti abejingus teisminės sistemos persekiojamų asmenų, išdrįsusių liudyti Garliavos pedofilijos byloje, likimui siūlome prisiminti ir Algirdo Patacko garbės žodį, pasakytą Lietuvos Respublikos Seimo posėdyje 2013 metų balandžio 9 dieną, kai parlamentarai apsisprendė panaikinti Neringos Venckienės neliečiamybę: „Liudytoja Laima Bloznelytė sako tiesą – neleiskime tiesos pakeisti teise“.

 

 

 

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));