skip to Main Content
Kazakevicius

Kodėl klesti aferos ir pedofilija?

J.Kazakevičius: ,,Atsidūrėme vergijoje. Tik atkūrus teisingumą, busime laisvi”

Su Kauno rajono gyventoju Jonu Kazakevičium dažnai tenka susitikti ar bendrauti telefonu, tai tarsi liaudies balsas. Paprastas, kultūringas 79 metų žmogus, turintis savo nuomonę ivairiai  klausimais. Jis dalyvauja įvairiose pilietinėse akcijose, padeda ginti persekiojamus žmones, mėgsta aptarti įvairias aktualias temas. Jis buvo patekęs ir į skandalingų aferistų pinkles, tame tarpe pedofilijos bylų herojaus, šešėlinio biznieriaus Ulvydo spastus.  Su J. Kazakevičiumi aptariame pagrindines Lietuvos aktualijas, atvirai ir žmogiškai.  

Kazakevicius

aktyvus visuomenininkas J. Kazakevičius ( antras iš kairės, su plakatu) pilietinėje akcijoje ,,Laisvę S. Rakauskienei“ prie Kauno apygardos teismo (2016-10-20)

 

,,Europietiškoje Lietuvoje” smaugiami pensininkai

 Kaip manote dėl Lietuvos dabartinės padėties-pritariate per TV kanalus peršamai nuomonei, jog dabartinė Lietuva tarsi ,,rojus”, o keli dešimtmečiai iki 1990 m. tarsi ,,pragaras”? 

,,Tokiai pozicijai, kuria propaguoja biurokratai, pralobusios ponijos atstvai, aš pritarti negaliu. Taip vadinama ,,europietiška Lietuva” labai skiriasi nuo anos Lietuvos, iki 1990 metų. Anoje Lietuvoje buvo ir teisingumas, ir nors dalinė lygybė. Tikrai buvo užtikrintas nemokamas mokslas, ir užtikrintos pagrindinės  garantijos, tame tarpe dėl prieinamo gydymo. Šitoje ,,europietiškoje Lietuvoje“, gaunant varganą 210 eurų pensiją, pragyventi labai sunku, o patekti į reabilitacinę sanatoriją irgi labai sunku. Porą kartų kreipiausi ir į Sveikatos apsaugos ministeriją, prašiau skirti reabilitacinį gydymą. Deja atsakymas buvo neigiamas. Pensininkams reiktų kažkur kreiptis dėl mažų pensijų. Tik kur kreiptis? Į Europos Sąjungą? Ar į Putiną? 

Aišku ironizuoju, bet ką daryti, juk mūsų valdžia liko akla ir kurčia dėl žmonių reikalų. Jie ten savo reikalus tvarko-didina sau algas, išsimoka premijas, perka ginklus mūsų visų-Lietuvos piliečių sąskaita. Ir kur rasti teisybę? Tai atviras klausimas. ,,Europietiškoje Lietuvoje” teisybė didelis deficitas. Anoje Lietuvoje lygybė vis tik buvo. Gal kai kurie valdžios žmonės ir labai klestėjo, na bet ir daugumai žmonių sudarė sąlygas oriai gyventi. Reikės pasiūlyti sveikatos ministrui susikeisti-duodu jam savo mėnesio pensiją, o jis man savo mėnesio atlyginimą. Va tada turėsiu galimybę nuvykti į sanatoriją“.

Euro įvedimas-didžiulis ,,gėris“? Ar dar vienas valdžios afera?

Svarbus klausimas yra susijęs  su euro įvedimu. Faktiškai euro įvedimas buvo stumiamas buldozeriu, kai kuriems piliečiams kurie pasisakė prieš euro įvedimą, net iškeltos baudžiamosios bylos ir jie teisiami. Kokia jūsų pozicija-euro įvedimas tai didelis gėris? Ar kaip tik-gal  reikėjo neskubėti, išlaikyti savo valiutą-litą? 

,,Tikrai ne visi norėjome, kad įvestų eurą, daug žmonių to nenorėjo. Bet vadovai neklausė žmonių nuomonės. O dabar kas darosi?-kainos europietiškos, kaip Berlyne ar Briusely, bet žmonių pajamos mažesnės net kelis kartus. Kaimuose padėtis dar sunkesnė nei mieste. O tai, kad teisia tuos, kurie pasakė nuomonę, jog nereikia įvesti euro, aiškiai parodo, kokia čia ,,demokratija“. O kai kurių korumpuotų pareigūnų elgesys tiesiog pribloškia. Štai vienas jaunuolis, mano giminaitis,  nusipirko motorolerį, pavažinėjo  gal mėnesį ir padarė kelių eismo pažeidimą. Jam teismas skyrė 150 eurų baudą, plius 200 eurų teko sumokėti už motorolerio laikymą aikštelėje, ir dar  teko sumokėti 150 eurų teismo išlaidų. Aišku nuostoliai dideli, virš 500 eurų,  bet kas dar pribloškė? Tai kad policijos pareigūnai motorolerio taip ir negražino. Kas darosi ,,laisvoje“ Lietuvoje? Policininkai rekvizuoja žmonių turtą kaip kadaise darydavo vokiečių okupantai? Na Kauno rajono policijoje  jau tradiciškai klesti betvarkė, pono Chramino vadovaujamo komisariato pareigūnai nuožmiai persekiojo ir kovotoją su narkobiznio klanais S. Rakauskienę“. 

Kodėl Lietuvoje klesti ulvydai-visokie  aferistiniai pedofilai?

Žinau kad teko pakliūti ir į aferistų pinkles, tame tarpe susidurti su skandalingai pagarsėjusiu A.Ulvydu (įvairių realybės šou dalyvis, daug kartų rodytas per įvairius TV kanalus, kaip jis teigė ,,skaistuolis“, o paskutiniu metu linksniuojamas kaip tamsių pedofilijos istorijų ,,herojus“). Jus apgavo ir apvogė, padarė didelius nuostolius. Kaip manote, kodėl Lietuvoje atvirai klesti aferistai? 

,,Taip, šitoje ,,europietiškoje Lietuvoje“ tiesiog klesti aferistai. Su šituo Ulvydu teko susidurti dar 2007 metais. Tiesiog ciniškai apgavo, apvogė. Jis bendravo gražiai, atvykdavo, atrodė normalus žmogus. Bet vieną dieną yla išlindo iš maišo-jis pavežė mus į vieną vietą, kur mums reikėjo nuvykti, tada paleido ašarines dujas, ir staiga pavogė žmonos piniginę, kurioje buvo 1200 litų. 

Prokuratūra  į mano skundus tada beveik nereagavo. O dabar aiškėja, jog Ulvydas ne tik aferistas, bet ir ilgai žemino, tvirkino nepilnametes. Tik per TV kanalus pristatydavo ,,angeliuku“, o išties tai visaip viliojo jaunas 12-14 metų mergaites, jas visur vežėsi, tvirkino. Nors tai gal tampa kasdienybe ,,europietiškoje Lietuvoje“? Vienas advokatas net sakė-,,pedofilija ne nusikaltimai, tai tik ponų žaidimai“. Šito Ulvydo veikla  tai  atskiro dėmesio verta tema. Jis ir mūsų kaime (Čekiškės kaime  Kauno rajone) yra apvogęs dar bent keletą senukų. Sužinojau, kad šis veikėjas vykdė vagystes ir apgavystes Vilkijoje (Jurbarko rajone), Ariogaloje (Raseinių rajone) ir kitur. Visur mulkino ir apgaudinėjo senukus arba juos tiesiog apvogdavo, lįsdavo į jų  stalčius, išnešdavo pinigus, daiktus. Taigi plataus masto veikėjas. Įdomu ir tai, kad Ulvydas buvęs klierikas, tik pašalintas iš kunigų seminarijos, nes žmonės skundėsi dėl jo vykdytų aferų bei vagysčių. Bet ar jis vienas toks? 

Matosi, jog Lietuvoje tokių ulvydų daug, vogti ir sukčiauti galima, kas turi galingų užtarėjų, tie gali vogti, sukčiauti, vykdyti aferas ir lieka nenubausti. Klesti ir visokie pedofilai. Problema sisteminė, galingi aferistai dangsto kitus, nusikaltimai skirstomi-jei paprastas plėšikas ar pedofilas-aišku jį nuteis, jei su galingu užtarimu-tai tokie dažniausiai išlipa sausi iš balos net įkliuvę. Ir kaip pavadinti tokią santvarką? Na viduramžiai, tikra vergija.  Tik atkūrus teisingumą, busime laisvi“.

Ačiū už pokalbį

Giedrius Grabauskas

 

Facebook komentarai
Back To Top
});}(jQuery));