Pažinti darbo rinką ir save kviečia didžiausios sostinėje VGTU „Karjeros dienos 2019“

Karjerosdienos2019_VGTUnuotr

Karjerosdienos2019_VGTUnuotr


Pažinti darbo rinką ir save kviečia didžiausios sostinėje VGTU „Karjeros dienos 2019“

Gebėjimas užmegzti pažintis – ypač svarbus profesiniame gyvenime, tačiau žengti pirmuosius žingsnius karjeros siekiančiam studentui ne visada lengva. Todėl jau 17-ą kartą Vilniaus Gedimino technikos universitetas (VGTU) kviečia į didžiausią kasmetinį renginį „Karjeros dienos 2019“, kuriame laukiami ne tik VGTU, bet ir visi sostinės studentai, absolventai ar moksleiviai, kuriems svarbi jų profesinė ateitis. Renginio dalyvių laukia atviros paskaitos, per 100 kontaktų mugėje dalyvaujančių įmonių bei vizitai į organizacijas.

 

Karjerosdienos2019 VGTUnuotr

„Mokslo ir verslo bendradarbiavimas yra svarbiausias sėkmės veiksnys, auginant konkurencingus rinkoje profesionalus. Verslui reikia kvalifikuotų ir žinioms atvirų specialistų, naujų technologinių ir inovatyvių sprendimų, todėl universiteto turima kompetencija padeda ne tik spręsti mūsų partneriams kylančias problemas, bet ir atrasti rytdienos galimybes. Bendrų sąlyčio taškų ieškojimas, kūryba ir dinamiški sprendimai – visa tai užtikrina tvarią mokslo ir verslo bendrystę, kai abiejų šalių atžvilgiu kuriama pridėtinė vertė. Mokslas ir verslas drauge – šiandien svarbiausia universiteto veiklos kryptis, o VGTU organizuojamos „Karjeros dienos“ yra puiki proga studentams įžengti į darbo rinką, įmonių atstovams – rasti talentingiausius ir motyvuotus darbuotojus“, – teigia VGTU Strateginės partnerystės prorektorė Asta Radzevičienė.

Iki kovo 28 d. VGTU vyks atvirų paskaitų ciklas, kurio metu išgirsite įkvepiančias, motyvacines, skatinančias veikti sėkmės istorijas, kur pranešėjai dalinsis savo įžvalgomis apie gyvenimą bei profesinę patirtį, galėsite tiesiogiai pabendrauti su jus dominančios srities lyderiais. Šiemet sėkmės paslaptimis dalinsis didžiausių Lietuvos ir užsienio įmonių, taip pat startuolio „Trafi“ atstovai, kurių paskaitos pavadinimas intriguoja: ar save optimizuojantis miestas – utopija? MO muziejaus direktorė Milda Ivanauskaitė pasidalins sėkmės istorija ir papasakos, kaip MO muziejus tapo naujaisiais meno namais. Pasiklausyti apie asmeninį prekės ženklą ir jo sėkmę kvies Lietuvos marketingo asociacijos narė Guoda Sakalauskienė, apie moteris-lyderis tikrovę bei mitus atviroje paskaitoje atskleis asociacijos „Lyderė“ ir „„BIOK” laboratorijos vadovė Romualda Stragienė ir kt.

Kovo 14 d. nuo 10 iki 16 val. VGTU centriniuose rūmuose, esančiuose Saulėtekyje, šurmuliuos karjeros dienų kontaktų mugė. Stenduose save pristatys per 100 lietuviško ir užsienio kapitalo įmonių, kurios galės pabendrauti su būsimais darbuotojais. Mugėje studentai galės susirasti praktikos vietas, pakalbinti įmonių atstovus, sudalyvauti „greituosiuose“ pokalbiuose. VGTU „Karjeros dienos 2019“ abipusiai naudingos tiek studentams, tiek ir dalyvaujančioms įmonėms bei organizacijoms.

„Esame atviri naujiems darbuotojams, turintiems idėjų, ambicijų kartu augti ir mokytis vieniems iš kitų. Skatiname jaunus žmones grįžti į gimtuosius miestus, miestelius ir prisidėti prie kokybiškos kelių priežiūros. Svarbiausia, kad būsimas specialistas turėtų motyvacijos. Bendradarbiavimas su akademine bendruomene kuria erdvę mainytis žiniomis. Tai abipusė nauda: mes dalijamės savo patirtimi, padedame studentams labiau orientuotis, ko galima tikėtis baigus studijas, o akademinis jaunimas atneša novatoriškų idėjų. Glaudūs įmonių ryšiai su universitetais mažina atotrūkį tarp teorijos ir praktikos, sudaro sąlygas ugdyti kvalifikuotus darbuotojus ir kartu žengti į priekį“, – teigia AB „Kelių priežiūra“ direktorius Darius Aleknavičius.

Kovo 15 – balandžio 30 d. vyks vizitai į įmones, kuriuose studentai galės pažinti organizaciją iš arčiau, išvyksti kasdienę darbo aplinką, pabendrauti su įmonėje dirbančiais darbuotojais, išgirsti jų pasakojimus ir įmonių pristatymus. Tokie renginiai leidžia ne tik pasidalinti patirtimi, bet ir geriau suprasti darbdavių lūkesčius, darbo rinkos tendencijas, rasti įdomią praktikos ar perspektyvią darbo vietą.

Visą informaciją apie VGTU „Karjeros dienas“ galima rasti čia: https://www.vgtu.lt/karjerosdienos2019

VGTU „Karjeros dienų“ mecenatas – AB „Kelių priežiūra“, generaliniai rėmėjai: AB „Avia Solutions Group“, UAB „Bazaarvoice“, UAB „Caverion Lietuva“, UAB „CGI Lithuania“, UAB „Cognizant Technology Solutions Lithuania“, „UAB „ELSIS PRO“, UAB „Girteka Logistics“, UAB „YIT Lietuva“, UAB „Mars Lietuva“, UAB „Maxima Grupė“, UAB „Neurotechnology“, AB „ORLEN Lietuva“, UAB Koncernas „SBA“, AB „SEB bankas“, UAB „Spectro Finance“, UAB „Sweco Lietuva, UAB „Transimeksa“, UAB „Western Union Processing Lithuania“.

PRANEŠIMĄ PASKELBĖ: AGNĖ AUGUSTINAITĖ, VILNIAUS GEDIMINO TECHNIKOS UNIVERSITETAS
Facebook komentarai
});}(jQuery));