Paslėpta Kamera Nufilmuotas CNN Direktorius: Klimato Kaita Yra “ Sekanti Pandemija“, Skirta Masėms Kontroliuoti

image 74

image 74

Paslėpta Kamera Nufilmuotas CNN Direktorius: Klimato Kaita Yra “ Sekanti Pandemija“, Skirta Masėms Kontroliuoti

Big Reset Demokratija Ideologijos Kritika

Originalus straipsnis paskelbtas 2022 m. liepos 21 d. newspunch.com.

Baxter Dmitry. Išversta padedant www.DeepL.com/Translator. Be pataisymų.


CNN direktorius buvo užfiksuotas slapta kamera prisipažįstantis, kad televizijos kanalas nusprendė, jog „klimato kaita“ bus “ sekanti pandemija“, nes, jo žodžiais tariant, „baimė parduoda“.

Pasak CNN techninio direktoriaus Čarlio Česterio, visuomenė nebebijo Kovid-19, o elitas nebegali juo naudotis masėms kontroliuoti. Direktoriaus teigimu, žiniasklaidai reikia „istorijos“ su „ilgaamžiškumu“.

Projektas „Project Veritas“ išleido trijų dalių seriją, kurioje demaskuojamas Charlie Chesteris, prisipažinęs, kad CNN “ kūrė istorijas“, siekdama pašalinti Trumpą iš posto.

Pasak „Project Veritas“, šie slapti įrašai buvo padaryti Česteriui einant į „Tinder“ pasimatymus su slaptu „Veritas“ žurnalistu.

Įraše girdėti, kaip Česteris sako, kad „istorija apie Kovid-19“ eina į pabaigą ir CNN yra pasirengusi pradėti pardavinėti istoriją apie „klimato kaitą“ bei įvaryti „baimę“.

Kai slaptasis žurnalistas paprašė Česterio apibrėžti propagandos sąvoką, jis atsakė: „Pavyzdžiui, galite formuoti visos tautos suvokimą apie bet ką, priklausomai nuo to, kaip tai darote. Tiesiog priversite sukurti istoriją, kad ji padėtų jūsų platformai, suprantate?“

„Panašią į pandemiją istoriją, kurią mes nugalabysime iki mirties, bet kuri turi ilgaamžiškumą, supranti, ką turiu omenyje? Tarsi tai būtų galutinė pandemijos pabaiga. Ji sumažės iki tokio lygio, kad nebekels problemų. Klimato kaita užtruks ne vienerius metus, todėl [CNN] galės tai gana plačiai reklamuoti.“


Šis tekstas pasirodė 2022 m. liepos 21 d. pavadinimu „CNN Director Caught on Hidden Camera Admitting Climate Change is ‘Next Pandemic’ To Control the Masses“ svetainėje newspunch.com.

Išversta padedant www.DeepL.com/Translator. Be pataisymų.

Facebook komentarai
});}(jQuery));