Paskutinis PIŠ atsakymas – provokatoriai

kaukes

kaukes

Kas įvyko. Ėmė važiuoti smogikai. Tada pasirodė kameros ir televizija. Tada kažkuriuo momentu, iš minios į smogikų gretas buvo pradėti paleidinėti akmenys, buteliai. Žmonės kalba, kad minioje buvo pastebėti asmenys, su spec. ausinėmis – t.y. provokatoriai, kurie turėjo tam tikru momentu davus komandą pradėti „maidaną”, kas suteiktų smogikams naudoti jėgą ir taip įbauginti žmones, o medija galėtų visą šį renginį marginalizuoti.
Akivaizdžiai surežisuotas paveiksliukas medijai – „riaušės”. Toks scenarijus išbandytas jau ne vienoje šalyje,. Tokie patys bajeriai vyko ir Ukrainoje ir Baltarusijoje. Spec. tarnybų atidirbti scenarijai, kurie leistų panaudoti jėgą prieš minią.
Stebėkite ir filmuokite visus įtartinus asmenis – provokatorius.
Blokuojam, totaliai ištrinam LRT, 15min, Delfi ir kitus – jie tie juodieji magai, kurie iš esamos situacijos bandys išspausti maksimalų apokaliptinį vaizdą. BET MES VISI ŽINOM KAS IŠ TIESŲ ĮVYKO.
Kas leisis kvailinamas – tai jau jo pasirinkimas.
Turim peržengti BAIMĖS – NEAPYKANTOS RIBAS ir žengti iš sistemos primetamų žaidimo rėmų. Matykime blaiviai ir švariai. Mes pažeidžiami tada kai įbauginami ir išprovokuojami. Neleiskime sistemai įvaryti į SAVO ŽAIDIMO RĖMUS, KAS IR BUVO BANDYTA PADARYTI. JIE LABAI NUSPĖJAMI.
Mes turime daug akių, ausų, kamerų – perduokime ir dalinkimės infomacija, įžvalgomis, būkime budrūs!
Facebook komentarai
});}(jQuery));