Paskiepyti medikai krenta kaip musės

medik
Dar viena ankstyva mediko mirtis.
Rugpjūčio 16 dieną dar komentavo facebook’e, o 19 dieną staiga mirė. Amžiaus dar jauno, tik į šešiasdešimtuosius įkopė.
Mirties priežastis neskelbiama, o po Delfi straipsniu ir jos anketoje pasirodžiusią informaciją apie staigią mirtį yra išjungti komentarai.
Beje, paskutinis, jau amžiną atilsį, medikė komentaras (apskritai dominuojanti tema) yra apie skiepus – https://www.facebook.com/ruta.nadisauskiene
Nežinau kaip Jums, bet mane stebina, kad nėra kaupiama jokia statistika kiek iš mirusių žmonių gavo pirmą arba antrą skiepą. Nes labiausiai vakcinuota žmonių grupė – medikai – vis užkliūna tarp staiga mirusių.
Balandžio 19 diena, mirė Kęstutis Vitkus;
Gegužės 5 diena, mirė Konstantinas Romualdas Dobrovolskis;
Gegužės 24 diena, mirė Sergejus Amitonas;
Birželio 24 diena, mirė Raimundas Vaitkus;
Liepos 9 diena, mirė Petras Bružas;

Liepos 16 diena, mirė Gediminas Čereškevičius. Sąrašiukas iš čia (liepos 30 dienos) https://www.youtube.com/watch?v=Xegl5cElHAo

Taip, informacija paviršutiniška, nes prieinama tik vieša informacija. Tikslią, būtet medikų mirčių statistiką, neaišku kas turi (ir ar turi).
Faktas, negalima teigti, kad tų žmonių mirtys susijusios su vakcinacija, bet atmesti irgi negalim. Bėda ta, jog net tokių klausimų kėlimas yra tapęs tabu.
Nors kai vyksta tokio plataus masto eksperimentas yra tiesiog PRIVALOMA sekti skiepytų žmonių sveikatą bei pokyčius jų organizmui tiek trumpuoju tiek ir ilguoju periodu.
Tačiau, akivaizdu, jog viso to nėra. Dėl to nereikia stebėtis, kad daug žmonių skeptiškai vertina „vakcinacijos“ vajų.
Facebook komentarai
});}(jQuery));