Paskaičiuota, kad nuo covid-19 vakcinos mirs apie 2 mlrd. žmonių

pandemic

 

Daktaras Vladimir Zelenko, šeimos daktaras iš Niujorko,  sukūrė taip vadinamą „Zelenko protokolą“, kuris išgelbėjo nesuskaičiuojamus kiekius žmonių visame pasaulyje. „Prezidentas Trampas ir Niujorko meras Rudy Juliani buvo mano klientai, – giriasi daktaras, – mano patyrimas man suteikė unikalų požiūrį į covid-19, ir šis metodas iš esmės reiškia, kad reikia žmones laikyti kuo toliau nuo ligoninių“.

 

https://rumble.com/vlgoai-36049914.html?fbclid=IwAR36IDJWqQUFiM3TH06pIJJdY1HSr9Qk91JfyUowYhhlO7isTPDHn5xrHOI

Vienintelė priežastis vakcinuoti vaikus yra ta, kad jūs, matyt, tikite vaikų aukojimu, – sako jis, – vaikų aukojimas yra vienintelė priežastis juos vakcinuoti. Kitų priežasčių tiesiog nėra. Pabandysiu paaiškinti – kiekvieną kartą, kai ketinate taikyti kokį nors gydymą ar terapiją, reikia atsakyti į tris klausimus – ar tai saugu? Ar gydymas veikia? Ar jis reikalingas? Vien tai, kad jūs galite panaudoti tą gydymo būdą, nereiškia, kad jūs turite jį naudoti. Tam, kad jį naudoti, reikia „medicininės būtinybės“. Jeigu žiūrėsite CDC 9Centers for disease control and prevention – JAV ligų kontrolės ir prevencijos centrai)  statistika apie sveikų vaikų iki 18 metų mirtingumą nuo covid-19, tai matome, kad šia liga be jokio gydymo perserga 99,998 proc. vaikų. Matome, kad gripas yra pavojingesnė liga vaikams, negu covid-19 virusas. Daktaras Judn paskaičiavo, kad nuo vakcinos mirs daugiau nei milijonas vaikų. Aš manau, kad šis skaičius bus daug didesnis, ir aš paaiškinsiu, kodėl tai manau. Jeigu jūs turite statistiką, kuri rodo, kad sveikiems vaikams covid-19 yra visiškai nepavojingas, kodėl jūs vaikams purškiate mirtinus nuodus? Pažiūrėkime, ar veikia vakcinos. Yra dvi šalys, kuriuose daugiausia žmonių jau paskiepyti. Tai Izraelis, kuriame paskiepyti jau 85 proc. žmonių, ir Seišelių salos, kuriose paskiepytų – virš 80 proc. Abiejose šalyse šiuo metu – delta atmainos protrūkis. Todėl paklauskite savęs – jeigu paskiepijote daugumą savo šalies žmonių, kodėl vis dar kyla ligos protrūkiai? Kitas klausimas – kodėl jūs pacientui leidžiate trečią dozę tos pačios vakcinos, jeigu  jam jau nepadėjo nei pirma, nei antra dozė?

Kitas klausimas yra vakcinų saugumas – yra trys saugumo arba mirtingumo lygiai. Pirmas – staigi mirtis, antras – nestaigi, ir trečias – ilgalaikė mirtis. Pirmas lygis – kai žmogus miršta po vakcinos praėjus iki trijų mėnesių. Tokiu atveju dažniausiai mirštama nuo kraujo krešulių. Taip teigia daktaras Judn iš Silk Institute. Viskas, ką aš sakau, galiu įrodyti dokumentais. Pasak Salk institute, nuo tada, kai žmogus gauna pirmąją taip vadinamą „vakciną“, jo kūnas ima gaminti trilijonus baltymų smaigalių, kurios pasklinda ir gadina kraujo ląsteles. Tada susidaro kraujo krešuliai, ir jeigu jie yra širdies plote, tai jie užkemša kraujagysles, ir žmogus miršta nuo infarkto. Jeigu krešuliai susidaro smegenyse, tai žmogų ištinka insultas. Dažniausiai žmonių – apie 40 proc. – pirmoje fazėje nuo skiepų miršta praėjus 3-4 dienoms po skiepo. Kita problema – vakcina sukelia jauniems žmonėms širdies miokardo uždegimą. Ir trečia, pačia didžiausia problema yra ta, kad besilaukiančios paskiepytos moterys praranda kūdikį – vaisiaus mirtingumas yra 10-80 proc. Pakartosiu – nėščiųjų persileidimas dėl vakcinos padidėja 8 kartus. Tokie duomenys gauti iš pirmųjų trijų šių metų mėnesių.

Toliau – dar daugiau problemų. Tyrimai su gyvūnais, kai vakcinos buvo išbandomos su jais, parodė, kad po skiepų pas juos atsirado daug viruso antikūnių. Tačiau kai paskiepyti gyvūnai antrą kartą susirgdavo šiuo virusu, tai dauguma jų žuvo. Tada buvo išsiaiškinta, dėl ko jie žuvo. Paaiškėjo, kad gyvūnus nužudė jų pačių imuninė sistema. Šis reiškinys vadinamas „paradoxical immune infancement“. Jūs galite sakyti, kad gal būt, žmogaus kūnas kitoks. Gali būti. Tačiau problema ta, kad šie tyrimai nėra baigti. Tie, kurie vakcinuoti, šiuo metu ir dalyvauja šiuose tyrimuose. „Pfizer“ jau pripažino, kad Izraelis yra didžiausia laboratorija pasaulyje. Lukas Montekju, kuris laimėjo Nobelio prizą medicinos srityje už tai, kad atrado HIV, pasakė, kad tai didžiausia rizika žmonijai ir kai tai didžiausia genocido rizika.

Dar svarbiau, kad visiškai nežinomos rizikos, kurios laukia tų suskiepytų vėliau – to tiesiog niekas nežino.

Todėl mano klausimas toks – kodėl aš suleidžia kitam žmogui potencialiai mirtiną skystį, net nežinodamas, kuo tai pasibaigs?

Trečias dalykas – ilgalaikės pasekmės. Jau dabar yra žinoma, kad vakcina sukelia nevaisingumą ir didina autoimuninių ligų riziką. Niekas nežino, kaip vakcina paveiks vidutinę gyvenimo trukmę. Ir kaip tik praeitą savaitę pasirodė tyrimai, kad vakcinos didina riziką susirgti vėžiu.

Todėl kad ir kaip žiūrėsime – per trumpą laiką vakcinos sukelia kraujo krešulius, kurie iš karto žudo žmones, vėliau – sukelia nevaisingumą ir kitas sunkias ligas.

Todėl mano nuomone, dabartinė Izraelio vyriausybė yra kalta dėl to, kad pradėjo sveikatos eksperimentus su savo tauta. Kaip žydai sako, reikia žiūrėti, ką sako rabinai, nes jeigu skaudą galvą, tai kenčia kūnas.

Man kasdien grasinama mirtimi, ar rizikuoju viskuo – savo gyvenimu, karjera, turtu – vien todėl, kad aš sakau tai, ką sakau.

Todėl apibendrinsiu – skiepytis šia vakcina nėra jokio reikalo. Nei vaikams, nei suaugusiems. Nes 99.998 proc. patys pasveiksta nuo šio viruso. Jauni žmonės nuo 18 iki 48 metų amžiaus – jų pasveiksta 99, 95 proc.

Tie, kurie jau persirgo covid-19, ir turi natūralų imunitetą, tai jis milijardus kartų geresnis nei bet kokia vakcina.

Ir jeigu net pažiūrėjus į padidintos rizikos žmonių grupę, kurių nuo covid miršta 7,45 proc., tai mano tyrimai parodė, kad jeigu tinkamai gydyti šiuos žmonės nuo pat pradžių, tai jų išgijimą galima padidinti 85 proc.

Tai reiškia, kad iš 600 tūkst. susirgusių amerikiečių mes galima išgelbėti 510 tūkst. Nuo jų siuntimo į ligonines, kur jie mirs. Todėl klausiu – jeigu net padidinto pavojaus žmonių grupei, kuriai mirtingumą galiu sumažinti nuo 7,4 proc. iki 0,5 proc., kodėl jiems reikia suleisti dozę nuodų?

Jeigu visi Žemės gyventojai dabar susirgtų covid virusu, ir nebūtų gydomi, tai jų mirtų mažiau nei pusė procento. Aš nesakau, kad tie 35 mln. žmonių būtinai turi mirti. Tačiau jeigu man sako, kaip Bill Gates pernai, kad „7 mlrd. Žmonių turi būti paskiepyti“, tai atsakau, kad nuo vakcinos mirs apie 2 mlrd. Žmonių.

Todėl atsibuskite – vyksta trečias pasaulinis karas ir tai genocidas, kurio dar nematė žmonija.

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));