Pasiskiepiję eksperimentine vakcina gaus ledų ir saldainių

20210603135024_Marijampoleskiepijasi-1

20210603135024_Marijampoleskiepijasi-1

Marijampolė skiepijasi ir skelbia originalią akciją: pasiskiepijusių laukia dovanų lietus

Nuo pat skiepijimosi proceso pradžios Marijampolė  norėdama  paskatinti savo  gyventojus pasiskiepyti,  ėmėsi įvairių originalių akcijų. Būtent originalumas ir lėmė, kad vakcinavimo reitingų lentelėje Marijampolė iš lentelės apačios „šovė“ į pirmąjį dešimtuką.

„Į viską reikia žiūrėti kūrybiškai. Vakcinavimas ne išimtis. Nežinau,  kiek laiko būtume kalbinę pasiskiepyti senjorus, jei ne akcija „Palydėk senjorą skiepytis ir pasiskiepyk pats“. Dabar turime 68,1 proc.  vyresnio amžiaus žmonių, kurie jau gali jaustis saugūs. Prasidėjus masinei vakcinacijai, mes vėlgi pažiūrėjome  į tai kūrybiškai ir atėjusiems pasiskiepyti Marijampolės savivaldybėje gyvenantiems ir (ar) dirbantiems žmonėms siūlome dovanų lietų, – apie naują idėją kalba Marijampolės savivaldybės mero patarėja, vakcinavimo koordinatorė  Agnė Pavelčikienė.

Pasak vakcinavimo koordinatorės,  yra ypač svarbu, kad kuo daugiau Marijampolės savivaldybės gyventojų būtų paskiepyti, nes tik taip įmanoma kuo greičiau išsivaduoti iš pandemijos ir karantino gniaužtų.  Šiuo metu pirmąjį skiepą yra gavę apie 40 proc. marijampoliečių, o pilnai vakcinuotų gyventojų yra ketvirtadalis. „Pamatėme geruosius vakarų šalių vakcinavimo skatinimo pavyzdžius ir sugalvojome idėją, kaip šią gerąją patirtį pritaikyti Marijampolėje.  Kreipėmės į Marijampolėje veikiančių verslo įmonių vadovus, kurie  jau ne kartą įrodė, kad yra socialiai atsakingi ir iniciatyvūs. Džiaugiuosi, kad verslininkai džiugiai sutiko šią mūsų skiepijimo skatinimo iniciatyvą ir noriai įsteigė dovanas, kurios kas savaitę loterijos principu bus  išdalintos  į vakcinavimo centrą atvykusiems ir pirmą kartą pasiskiepijusiems Marijampolės savivaldybės gyventojams ar Marijampolės įmonėse dirbantiems asmenims“ , – pasakoja  A. Pavelčikienė.

Akcija prasideda nuo birželio 7 dienos. Atvykusieji pasiskiepyti  galės užpildyti loterijos bilietėlį,  nurodydami  jame prašomus duomenis,  ir jį įmesti į loterijos dėžę.  Planuojama, kad akcija vyks visą mėnesį, o kiekvienos savaitės pabaigoje  bus ištraukiama apie 40 laimingųjų,  kuriems atiteks įvairios dovanos. O dovanos išties smagios ir vertingos: elektrinis paspirtukas, skrydžiai karšto oro balionu, apžvalginiai skrydžiai lėktuvu, pramogos vandens batutų parke, apsipirkimo prekybos centre čekiai, masažai, automobilių plovyklos čekiai, žūklės parduotuvės čekiai, bilietai į kino filmus, abonementai į viso sezono futbolo varžybas, rankšluosčiai, darbo rūbai,  pieno produkcijos dovanų krepšeliai, dėžės ledų, kuprinės, dovanų čekiai pietums ar vakarienei bei namų gamybos saldėsiai.

Dovanas įsteigė: Marijampolės savivaldybė, UAB „Juodeliai“, UAB „Mantinga“, UAB CIE LT Forge, UAB „Marijampolės pieno  konservai“, „H2Auto“, Marijampolės „Spindulio“ kino teatras, UAB „SDG“, UAB „SDG kodas“, UAB „ICECO  ledai“,  futbolo klubas „Sūduva“, Ilonos Krasauskienės namų kepyklėlė.

Kviečiame norinčius prisidėti prie vakcinavimo akcijos skatinimo,  įsteigti savo dovanas, kurios bus įteiktos pasiskiepijusiems marijampoliečiams.  Sukurkime dar didesnį dovanų lietų!  Susidomėjote? Rašykite el. paštu vakcinavimas@marijampole.lt

Facebook komentarai
});}(jQuery));