Pasaulio mokslininkai reikalauja nedelsiant nutraukti vakcinavimą

covid

covid

 

57 populiariausi mokslininkai ir gydytojai paskelbė šokiruojantį tyrimą dėl COVID vakcinų ir reikalauja nedelsiant nutraukti visas vakcinacijas

57 Top Scientists And Doctors Release Shocking Study On COVID Vaccines And Demand Immediate Stop to ALL Vaccinations

Paskelbta 2021 m. Gegužės 10 d.

57 pirmaujančių mokslininkų, gydytojų ir politikos ekspertų grupė paskelbė pranešimą, kuriame reiškiamos abejonės dėl dabartinių COVID-19 vakcinų saugumo ir veiksmingumo, ir reikalauja nedelsiant nutraukti visas vakcinų programas. Mes raginame jus perskaityti ir pasidalinti šia ataskaita.

Yra du tikri dalykai dėl Covid-19 vakcinų platinimo visame pasaulyje. Pirmasis yra tas, kad vyriausybės ir didžioji dauguma pagrindinių žiniasklaidos priemonių iš visų jėgų stengiasi, kad šie eksperimentiniai vaistai patektų būtų suleisti kuo daugiau žmonių. Antra, tie, kurie užduoda klausimus apie vakcinas, susidūria su visuotine panikea, tačiau yra svarbūs mūsų nuolatinių pastangų skleisti tiesą dalyviai.

Toliau galite perskaityti išplėstinę šio rankraščio kopiją parengtame leidinyje.Jį paruošė beveik penkios dešimtys labai gerbiamų gydytojų, mokslininkų ir viešosios politikos ekspertų iš viso pasaulio, kad būtų skubiai išsiųsti pasaulio lyderiams ir visiems, susijusiems su įvairių apyvartoje esančių Covid-19 vakcinų gamyba ir platinimu.

Vis dar yra per daug neatsakytų klausimų dėl Covid-19 vakcinų saugumo, veiksmingumo ir būtinumo. Šis tyrimas yra bomba, kurią turėtų išgirsti visi, nepaisant jų požiūrio į vakcinas. Piliečių, kurie klausinėja, beveik nėra. Daugelis žmonių tiesiog vykdo pasaulio vyriausybių įsakymus, tarsi būtų pelnę visišką mūsų pasitikėjimą. Jie to nepadarė. Šis rankraštis yra žingsnis į priekį atskaitomybės ir laisvo informacijos srauto šiuo svarbiu klausimu požiūriu. Skirkite laiko jį perskaityti ir juo plačiai pasidalinti.

Nuo COVID-19 protrūkio pradžios vyksta beprecedentės lenktynės dėl naujų būdų, skirtų imunitetui nuo SARS-CoV-2 suteikti, todėl skubiai buvo leista naudoti įvairias vakcinas. Nepaisant pažangos ankstyvoje daugelio vaistų terapijoje COVID-19 pacientams, dabartinės pastangos yra kuo greičiau suvakcinuoti pasaulio gyventojus.

Tačiau Išsamių bandymų su gyvūnais trūkumas prieš klinikinius tyrimus ir leidimas vakcinai, pagrįstas saugumo duomenimis, gautais per mažiau nei 3,5 mėnesio trukmės bandymus, kelia klausimų dėl šių vakcinų saugumo.

Problema ta, kad vakcinos nuo kitų koronavirusų niekada nebuvo patvirtintos žmonėms, o duomenys, gauti kuriant koronaviruso vakcinas, skirtas neutralizuojantiems antikūnams sukelti, rodo, kad jie gali pabloginti COVID-19 ligą dėl to, kad antikūniai tampa labai modifikuoti ir stipresni. Yra žinoma, kad korona viruso vakcinos sukėlė ligas gyvūnams.

2020 m. Kovo mėn. Vakcinos imunologai ir koronaviruso ekspertai įvertino vakcinos riziką nuo SARS-CoV-2, remdamiesi SARS-CoV vakcinos tyrimais su gyvūnais.

Ekspertų grupė padarė išvadą, kad ADE (angliškai „adverse drug event” – priešingas vaistų poveikis) ir imunopatologija kelia realų susirūpinimą, tačiau teigė, kad jų rizika buvo nepakankama, kad būtų galima atidėti klinikinius tyrimus, nors nuolatinė stebėsena bus būtina.

Nors nėra aiškių įrodymų apie ADE ir su vakcina susijusios imunopatologijos atsiradimą savanoriams, imunizuotiems SARS-CoV-2 vakcinomis, iki šiol atliekant saugumo tyrimus šis rimtas nepageidaujamas poveikis (SAE) nebuvo konkrečiai nagrinėjamas.

Atsižvelgiant į tai, kad savanorių stebėjimas nebuvo ilgesnis nei 2-3,5 mėnesių po antrosios dozės, mažai tikėtina, kad toks SAE būtų pastebėtas.

JAV vakcinų apie nepageidaujamą poveikį sistema (VAERS) nustatė, kad mirčių skaičius, tenkantis milijonui vakcinos dozių, išaugo daugiau nei 10 kartų. Manome, kad skubiai reikia atviro mokslinio dialogo apie vakcinų saugą atliekant plataus masto imunizaciją. Šiame straipsnyje aprašome kai kurias masinės vakcinacijos rizikas, atsižvelgiant į 3 fazės bandymų pašalinimo kriterijus, ir aptariame SAE, apie kurią pranešta nacionalinėse ir regioninėse neigiamų padarinių registravimo sistemose. Mes išryškiname neatsakytus klausimus ir atkreipiame dėmesį į atsargesnio požiūrio į masinę vakcinaciją poreikį. 

Facebook komentarai
});}(jQuery));