Pasaulinis finansų žlugimas yra matematiškai neabejotinas. Kad jo išvengti, sugalvotas „covid-19”, tačiau jis vis tiek įvyks per 6-24 mėnesius

dowd

dowd

Edwardas Dowdas yra rizikos draudimo fondų „guru” ir buvęs didžiausio pasaulyje turto valdytojo „BlackRock” akcijų portfelio valdytojas. Per pastaruosius dvejus metus E. Dowdas drąsiai prabilo, kad žmonės suprastų, kokią šalutinę žalą daro Covid pandemija.
Pasaulinis finansų žlugimas yra matematiškai neabejotinas. Dowdas prognozuoja, kad žlugimas prasidės per ateinančius šešis-24 mėnesius.
Covid suteikė priedangą centriniams bankams ir vyriausybėms, leisdamas jiems laikinai nuslėpti tikrovę, kad finansų sistema žlunga.
Covid taip pat leido sukurti kontrolės sistemą, kuri apsaugotų vyriausybes ir centrinius bankus nuo maisto, energetikos ir finansų sistemų griūties padarinių. Ji leido joms apriboti keliones ir įvesti skaitmeninius asmens tapatybės dokumentus ir centrinių bankų skaitmenines valiutas, susiejant jas su vakcininiais pasais.
Draudimo bendrovės praneša, kad 2021 m. ketvirtąjį ketvirtį darbingo amžiaus suaugusiųjų mirtingumo perteklius padidėjo 40 proc. Tūkstantmečio 25-44 metų amžiaus gyventojų mirtingumo perviršis per tą patį laikotarpį padidėjo 84 %. Nuo „Covid” skiepų įdiegimo amerikiečių, kurie teigia esantys neįgalūs, skaičius išaugo mažiausiai 10 %, o galbūt ir daugiau.
Dr. Joseph Mercola
Šiame vaizdo įraše duodu interviu Edvardui Dowdui, rizikos draudimo fondų „guru „1 ir buvusiam „BlackRock”, vieno iš dviejų didžiausių turto valdytojų pasaulyje (kitas – „Vanguard”), akcijų portfelio valdytojui. Per pastaruosius dvejus metus E. Dowdas drąsiai prabilo apie šalutinę Kovido pandemijos žalą.
Pavyzdžiui, 2022 m. kovo pradžioje S. Dowdas pasidalijo mirtingumo statistika Steve’o Bannono laidoje „War Room „2 , rodančia, kad 2021 m. rudenį tūkstantmečio žmonių nuo 25 iki 44 metų amžiaus mirtingumo perteklius padidėjo 84 %.
Spustelėkite toliau esantį paveikslėlį ir peržiūrėkite vaizdo įrašą „Bitute”.

Dr. Joseph Mercola: Finansų „guru” atskleidžia finansinį žlugimą ir Covid Jab duomenis – interviu su Edward Dowd,
2022 m. rugsėjo 1 d. (74 min.)
Aukščiau pateikto vaizdo įrašo stenograma pridedama toliau.
Švietimas apie pakilimus ir nuosmukius
E. Dowdas susidomėjo finansais iškart po studijų. Jis įsidarbino didžiausiame Europos banke „HSBC Holdings” instituciniu fiksuotų pajamų pardavėju ir pardavinėjo obligacijas.
„Tai buvo penkerių metų mokymasis apie tai, kas iš tikrųjų vyksta kapitalo rinkose, – sako jis, – o viskas, ko mokomasi vadovėliuose, yra šiukšlės… Sužinojau apie Volstritą, kaip jis veikia ir kaip yra skatinamas.
„Kai 1990-95 m. dirbau obligacijų pardavėju, kilo daugybė skandalų. Volstritas iš esmės yra pakilimo ir nuosmukio operacija. Paprastai pakilimą sukelia Federalinis rezervų bankas, kuris į sistemą įdeda pinigų. Jie nekontroliuoja, kur nukeliauja jų pinigai, ir Volstritas tuo naudojasi. Paprastai tai baigiasi sukčiavimu.
„Devintojo dešimtmečio pradžioje kilo skandalas dėl sukčiavimo su hipoteka užtikrintais vertybiniais popieriais. Buvo didelė Volstrito įmonė, kuri žlugo, nes stalčiuje buvo keletas sandorių. Kompiuterinės sistemos nebuvo tokios patikimos, todėl kai kurie prekiautojai slėpė nuostolius ir ta įmonė žlugo.
„BlackRock” tuo metu padėjo išspręsti šią problemą. Jie turėjo kompiuterines sistemas [sistemą „Aladdin”], kurios padėjo analizuoti hipoteka užtikrintus vertybinius popierius… iš esmės tai tiesiog rizikos valdymo programinė įranga.
„Taigi, išmokau Volstrito variklius, bet norėjau įsitraukti į vertybinių popierių verslą. Grįžau į verslo mokyklą Indianos universitete, ją baigiau 97-aisiais ir išvykau į Volstritą, į „Donaldson, Lufkin & Jenrette”, kur buvau elektros energijos analitikas koridoriaus gale, šalia interneto žmonių, kurie vykdė visus IPO [pirminius viešuosius siūlymus].
„Iš esmės sukčiavimas, susijęs su IPO, vyko visuose investiciniuose namuose, ir tai nebuvo sunkus sukčiavimas, tai buvo lengvas sukčiavimas. Jie paprasčiausiai neatliko deramo patikrinimo, kurį anksčiau atlikdavo institucijos. Prieš pradėdamos IPO, jos įsitikindavo, kad įmonė turi tokių dalykų kaip pajamos, o dešimtojo dešimtmečio pabaigoje tai buvo pamiršta.
„Galiausiai FED [Federalinis rezervų bankas] padarė tai, ką jis daro. Jie sugriežtino palūkanų normas, burbulas sprogo ir išaiškėjo daugybė įmonių sukčiavimo atvejų: WorldCom”, „Enron”, „Lucent Technologies”, „Nortel Networks”.
Po šio sprogimo Federalinis rezervų bankas vėl pradėjo spausdinti pinigus, o 2008 m. nekilnojamojo turto burbulas sprogo ir sukėlė didžiulę recesiją. Tuomet ir dabar veikiančias jėgas aprašiau straipsnyje „Kas stovi už ekonomikos žlugimo?”. Tuo metu, kai įvyko ekonomikos žlugimas, D. Dowdas dirbo bendrovėje „State Street Investment Research”, kurią nupirko „BlackRock”.
Turto valdytojai ir pasaulinė grupuotė
Daugeliui atrodo, kad „BlackRock” vaidina svarbų vaidmenį globalistų sąmokslo grupuotės pastangose pradėti Didįjį persitvarkymą. Dowdas, pasirašęs susitarimą nediskredituoti, negali laisvai aptarinėti savo požiūrio į „BlackRock”, tačiau jis gali kalbėti apie panašius veikėjus, tokius kaip „Blackstone” ir „Vanguard” (pastaroji yra panašaus dydžio institucija).
„Nemanau, kad jie kontroliuoja šias korporacijas [įmones, kurių akcijų turi], tačiau jie turi pernelyg didelę įtaką, apie kurią rašė Čarlis Mungeris (Charlie Munger) iš „Berkshire Hathaway”, – sako Dowdas.
„Iš esmės dėl pasyviųjų ETF [biržoje prekiaujamų fondų] augimo šių akcijų balsai atitenka įmonės vyresniesiems vadovams. Taigi „Vanguard” turi tam tikrą įtaką kai kuriems valdybos balsavimams.
„Taigi, jie nekontroliuoja [jiems priklausančių įmonių]. Vanguard ir BlackRock yra agentai. Jie valdo kitų žmonių pinigus. Tačiau jie balsuoja dėl kai kurių akcininkų valdybos pasiūlymų. Taigi, jie nesikelia prie telefono, neskambina Bourlai į „Pfizer” ir nesako: „Darykite, ką mes sakome”. Tai labiau švelni įtaka.
„Tačiau manau, kad, kalbant apie rinkos dalies koncentraciją, „Vanguard” ir „BlackRock” yra didžiausios pasyvaus investicinio turto valdymo įmonės. Čarlis Mungeris (Charlie Munger) turėjo pastabą, kad tai per daug sprendimų priėmimo per mažai rankose.
„Vėlgi, nemanau, kad jie valdo įmones. Tačiau ten, kur yra galios koncentracija, neabejotinai yra dalykų, kurie gali nutikti ne taip, kaip derėtų, tačiau neturiu to įrodymų. Tiesiog, kai valdžia koncentruojasi, paprastai nutinka blogų dalykų.”
Finansinio pražūties scenarijaus nuleidimas nuo kelio

 

Pastaruoju metu parašiau daug straipsnių apie artėjančią finansinę griūtį. Visi pasauliniai ženklai rodo į tai, ir, pasak Dowdo, tai matematiškai tikra.
Federalinė rezervų sistema, kuri yra skolos principu pagrįsta pinigų sistema, buvo sukurta 1913 m., tais pačiais metais, kai buvo sukurta mokesčių inspekcija ir mokesčių sistema. Pinigų kūrimo skolon sistema iš esmės yra apgaulinga. Pradžioje bankai skolindavo skolą, o skola atsidurdavo įvairiose augimo srityse, kurios vėliau perkaista. Sukčiavimų pasitaikydavo, nes pinigai buvo pernelyg lengvi, tačiau tai dažniausiai buvo laisvosios rinkos sukčiavimas.
Devintojo dešimtmečio pabaigoje įsivyravo įmonių sukčiavimas ir įvyko 50 proc. akcijų rinkos korekcija. Federalinis rezervų bankas į tai reagavo atsukdamas pinigų sklendę: jis sumažino palūkanų normas ir pinigai pateko į nekilnojamojo turto rinką, kuri virto netvariu burbulu.
Nekilnojamasis turtas buvo hipotetiškai įkeičiamas per užstatu užtikrintus skolinius įsipareigojimus ir hipoteka užtikrintus vertybinius popierius. Volstritas, norėdamas uždirbti pinigų, padidino savo balansų svertus 20:1, 30:1 ir manė, kad vakarėlis tęsis amžinai. Tačiau neišvengiamai FED ėmė didinti palūkanų normas ir visa tai žlugo.
Anot Dowd, bankų sukčiavimo problema buvo ta, kad jis buvo sisteminio pobūdžio. Centriniai bankai turėjo įsikišti ir nupirkti šią apgaulingą skolą. Taigi, šis sukčiavimas iki šiol tebėra įtrauktas į Federalinės rezervų sistemos balansą ir į daugybės kitų bankų balansus. Kitaip tariant, sukčiavimas neišnyko. Jis buvo tiesiog paslėptas ir paslėptas.
Finansų žlugimas yra matematinė tikrenybė
„Tada vyriausybės, kadangi ekonomika žlugo visame pasaulyje, pradėjo išlaidauti kaip girti jūreiviai”, – sako Dowdas. „Pastaruosius 12 metų buvo tai, ką aš vadinu centrinių bankų ir vyriausybių burbulu, t. y. valstybės skolos obligacijų burbulu.”
Kas išgelbės šį burbulą? Kas bus visų tų skolų pirkėjas, kai šis burbulas pagaliau sprogs? Atsakymas: Niekas. Daugelis žinančiųjų apie padėtį tiesiog stebisi, kad sistema išsilaikė taip ilgai.
Atrodė, kad 2019 m. ji jau buvo pasirengusi sprogti, o tada, patogiu metu, pasirodė Kovidas, kuris visiems centriniams bankams suteikė nepaprastąsias galias. Vyriausybės vėl ėmėsi išlaidauti, spausdindamos pinigus, ir tai leido joms dar dvejus metus spardyti tariamą skardinę.
„Štai 2022 m. ir viskas vėl išsisprendžia”, – sako Dowdas. „Kovidas” buvo svarbus dėl to, kad Federalinis rezervų bankas galėjo užkamšyti skylę, kuri ėmė virsti likvidumo skolos krize.
„Jie atspausdino 65 proc. daugiau pinigų. Pinigų atsargos per metus 2020 m. padidėjo 65 %, ir tai galėjo ją užlopyti. Tada, kai ekonomika buvo sustabdyta, tai buvo išorinis šokas, o ne vidinis šokas, todėl, kai jie vėl atsidarė su visais pinigais sistemoje, pusantrų metų turėjome atsigavimą. Akcijų rinkos išprotėjo, kredito rinkos išprotėjo, ir mes vėl pakilome.
Bet štai po dvejų metų turime infliaciją, [kurią sukėlė] bloga Bideno administracijos politika, ES, pinigų augimas… Be to, „Covid” sugriovė daug tiekimo grandinių… Iš esmės prekių ir paslaugų infliacijos neturėjome pastaruosius 12 metų. Turėjome turto, akcijų ir obligacijų infliaciją.
„Dabar vyksta tai, kad realioji ekonomika jaučia infliacijos, blogos politikos poveikį. Pradedame matyti, kaip kyla JAV dolerio kursas, o doleris yra pasaulio rezervinė valiuta. Per pastaruosius 22 metus labai išaugo vadinamoji skola doleriais… Turime apie 15 trilijonų dolerių skolos doleriais.
„Taigi, kai matote, kad dolerio kursas kyla, tai rodo skolos krizę, nes ima trūkti pinigų. Dolerių yra mažiau. Žmonės kovoja dėl dolerių. Ir priežastis, kodėl manau, kad neišvengiamai žlugsime, yra ta, kad niekada nematėme prekių infliacijos ciklo, kai tuo pat metu kyla dolerio …
„Galima teigti, kad tai daroma sąmoningai, nes politika yra tokia bloga, kad stabdo energijos gamybą. Prieš karą Ukrainoje pirmasis J. Bideno įsakymas pirmąją jo administracijos darbo dieną buvo uždaryti naftotiekį „Keystone”. Taigi, štai ir turime. Manau, kad priėjome pabaigą.
„Covid” suteikė priedangą centriniams bankams ir vyriausybėms, tačiau taip pat leido sukurti kontrolės sistemą. Jei viskas žlugs, argi nebūtų malonu turėti kontrolės sistemą, kurioje ribojamos kelionės, dėl to galima kaltinti virusą, sukurti vakcinų pasus, kurie vėliau susiejami su skaitmeniniais tapatybės dokumentais, o tada – centrinio banko skaitmeninę valiutą. Taigi, manau, kad Covid buvo patogus pasiteisinimas.
„Krentant laikui, pradedu manyti, kad tai buvo planas. Neturiu įrodymų, bet tai, kad nesustabdome to, kas vyksta, man rodo, kad tai interesų sąmokslas, ir jie nenori sustabdyti šių vakcinų platinimo.
„Ir kuo ilgiau tai tęsiasi, tuo labiau įsitikinu, kad „Covid” galėjo būti planas. Anksčiau sakydavau, kad tai patogus pasiteisinimas, bet kuo ilgiau tai tęsiasi, tuo absurdiškiau tai atrodo. Taigi, manau, kad buvo piktų kėslų.”
Klausimas, kada
Dowd mano, kad pirminė finansinė griūtis įvyks per ateinančius 6-18 mėnesių arba daugiausia per 24 mėnesius. Jei akcijų rinkos rimtai išsikvėps ir indeksai pradės kristi daugiau nei 40 %, Federalinis rezervų bankas gali pradėti iš karto supirkinėti akcijas, o tai sukels neofeodalizmo sistemą, kuri tik padidins jau esamus skirtumus tarp turinčiųjų ir neturinčiųjų. Dowd aiškina, kad taip yra todėl, kad:
„Nėra rinkos mechanizmo, kuris nubaustų ką nors už blogus sprendimus. Už jų blogus sprendimus moka centriniai bankai. Moralinė rizika yra tokia didelė, kad jei tik esi C-suite vadovas didelėje Fortune 500 kompanijoje, tapsi fenomenaliai turtingas ir tau nereikės būti tikrai geram. Būsite vienas iš valdovų, o darbuotojai ir visi kiti stengsis sudurti galą su galu.
„Štai kas vyksta pastaruosius 12 metų. Ekonomika didžiąja dalimi buvo didžiųjų ir tų, kurie yra arti spausdinimo mašinos, ekonomika… Jei bandote iš tikrųjų sukurti mažą įmonę, jei esate vienos iš šių korporacijų darbuotojas ir negaunate daugybės akcijų pasirinkimo sandorių, jums nepavyks išsiversti į priekį.”
Kodėl Dowd pradėjo kalbėti apie „Covid Jab
Maui mieste gyvenantis Dowdas pirmą kartą įsitraukė į kovą prieš žabangas, kai buvo pradėti taikyti įgaliojimai. Maui saloje reikėjo turėti vakcinos pasą vien tam, kad galėtum įeiti į restoraną ar sporto salę.
„Aš nuo pat pradžių įtariai žiūrėjau į vakciną, – sako jis, – nes žinojau du dalykus: Operacija „Warp” – viskas skamba kaip katastrofa. Rimtai. Ir dar – vakcina buvo eksperimentinė, o aš žinojau, kad daugumos vakcinų saugumui patikrinti reikia nuo septynerių iki dešimties metų, kol jos patenka į žmonių rankas.
„Taigi tiesiog maniau, kad visi bus kaip aš – racionalūs – ir jos nesiims. Tada, kai pamačiau propagandos mašiną, socialinį spaudimą, supratau, kad vyksta kažkas kita, kad kažkas vyksta, ir tada labai įsitraukiau. Pradėjau lankytis mitinguose Maui saloje. Pradėjau susitikinėti su bendraminčiais ir taip susitikau su daktaru [Robertu] Malonu čia, Maui.
„Dabar priklausau komandai, kuri bando atskleisti šį nusikaltimą. Kai 2021 m. spalį susipažinau su [Malone], pasakiau jam, kad turiu įtarimų, jog su vakcinomis vyksta daug blogų dalykų… Pasakiau, kad stebėsiu draudimo bendroves ir laidojimo namų bendroves, ir jei mano tezė teisinga, jie pasirodys tuose rezultatuose – ir tikrai taip ir buvo.”
Pasirinkimas sutelkti dėmesį į nevyriausybines duomenų bazes buvo įžvalgus, nes pastaraisiais mėnesiais CDC pradėjo kompromituoti mirtingumo statistiką. Esą jie atnaujino serverius ir perkrovė visų mirties priežasčių mirtingumo duomenis, o dabar trūksta dešimčių tūkstančių pranešimų apie mirtis.

Houston, We Have a Problem (Part 1 of 3)

Mirtingumas dėl visų priežasčių yra labai svarbus bet kurio vaisto galutinis rodiklis
„2021 m. rudenį gana laisvai vartojau žodį sukčiavimas „Pfizer” atžvilgiu”, – sako Dowdas, o kai tik pamatė, kad FDA norėjo 75 metus slėpti „Pfizer” duomenis, buvo visiškai įsitikinęs. „Tai yra prima fascia įrodymas, kad duomenys slepiami”, – sako jis. Dabar, kai šie dokumentai pradeda plaukti į dienos šviesą, o jų apimtis siekia 55 000 puslapių per mėnesį, pradedame suprasti, ką FDA ir „Pfizer” taip norėjo nuslėpti.
„Apie mirtingumo dėl visų priežasčių galutinį rodiklį turime kalbėti. Paprastai, jei esate vieno produkto biotechnologijų bendrovė ir atliekate klinikinį tyrimą, kuris neatitinka mirtingumo dėl visų priežasčių galutinio rodiklio, vaistas nėra patvirtinamas [FDA].
„Galų gale, jei rizika yra didesnė nei nauda, šis dalykas nepatvirtinamas. Pfizer” vakcinos mirtingumo dėl visų priežasčių galutinis rodiklis, kai jie skelbė jos veiksmingumą, patogiai nuslėpė šį duomenų punktą nuo visų. Rudenį jis buvo pateiktas FOIA prašyme ir vėlgi, tyrimas truko tik 28 dienas.
„Tai taip pat yra tiesiog beprecedentis atvejis. Taigi, per 28 dienas vakcinos grupėje buvo maždaug 23 mirtys, o placebo grupėje – 17, taigi mirtingumas dėl visų priežasčių viršijo 23 %. Vien dėl to ji neturėjo būti patvirtinta. Mano kuklia nuomone, tai sukčiavimas”.
Kaip pažymėjo Dowd, vienas iš labiausiai pastebimų kontrargumentų, pastaraisiais mėnesiais pasirodžiusių byloje dėl sukčiavimo prieš „Pfizer”, yra „Pfizer” advokatai, teigiantys, kad net jei sukčiavimo būta, „Pfizer” negali būti patraukta baudžiamojon atsakomybėn, nes vyriausybė apie tai žinojo. „Kodėl tai nėra didžiausia antraštė pagrindinėje žiniasklaidoje?” Dowd klausia. „Atrodo, kad apie tai žino tik tie iš mūsų, kurie yra šio klausimo viršuje.”
Realiame pasaulyje paaiškėjo, kad „Pfizer” tyrime įrodytas per didelis mirtingumas dėl visų priežasčių yra teisingas. Pavyzdžiui, Jungtinėje Karalystėje nuo to laiko, kai buvo pradėti naudoti skiepai, mirtingumas padidėjo 10-20 %. Kitose vietovėse ir (arba) tam tikrose amžiaus grupėse mirtingumo perviršis yra daug didesnis, tačiau FDA ir CDC su tuo sutinka ir visiškai nieko nedaro, kad įspėtų apie riziką.
Šokiruojantis mirtingumo padidėjimas
Kaip pažymėjo Dowdas, draudimo bendrovės 2021 m. rudenį pranešė apie 40 proc. padidėjusį darbingo amžiaus suaugusiųjų perteklinį mirtingumą. 10 % mirtingumo dėl visų priežasčių padidėjimas yra kartą per 200 metų pasitaikanti katastrofa, todėl 40 % yra tiesiog neįtikėtinas.
Kol CDC nepradėjo manipuliuoti savo mirčių statistika, ši taip pat rodė, kad mirtingumas dėl visų priežasčių padidėjo apie 40 %, sako Dowd. CDC duomenimis, mirtingumo perviršis buvo nustatytas, kai mirtingumas buvo suskirstytas pagal amžiaus grupes. Tūkstantmečio amžiaus žmonių, t. y. 25-44 metų amžiaus žmonių, mirtingumas 2021 m. rudenį padidėjo net 84 %.
„Jie bando tai paaiškinti, sakydami, kad, na, dėl užrakinimo miršta iš nevilties, savižudybių, narkotikų ir alkoholio, žmonės praleidžia vėžio tyrimus. Na, per tris mėnesius nuo 40-50 proc. per didelio mirtingumo vasarą iki 84 proc. per didelio mirtingumo į rudenį tūkstantmečio amžiaus grupėje, kuri nuo 21-ųjų kovo iki 22-ųjų vasario sudarė apie 61 000 žmonių.
„Šešiasdešimt vienas tūkstantis per didelio mirtingumo atvejų – tai Vietnamo karas per vienerius metus šioje amžiaus grupėje. Štai kas įvyko. Ir žiūrėkite, tai 25-44 metų amžiaus žmonės. Tokio amžiaus žmonės neturėtų mirti, nebent tai būtų atsitiktinės mirtys arba savižudybė ar piktnaudžiavimas narkotikais. Ir jūs negalite man pasakyti, kad visi per tris mėnesius nusprendė nusižudyti ir perdozuoti narkotikų. Tai neturi jokios prasmės.”
Be to, per 2021 m. įvyko didžiulis mirčių posūkis nuo senų žmonių prie jaunų – dabar nerimą keliančiu greičiu miršta jaunesni žmonės.
„Šiuo metu turime nusikaltimo įrodymų, – sako Dowdas. „Mane šokiruoja tai, kad didžioji žiniasklaida vis dar tai nutyli. Gera žinia ta, kad, atrodo, yra žodis žodin, ir vis daugiau žmonių, kadangi vakcina neveikia, nesiskiepija.”
Milžiniškas neįgalumo didėjimas
Anot Dowdo, draudimo bendrovės taip pat praneša apie neįgalumo išmokų padidėjimą 2022 m. pirmąjį ketvirtį, be to, tiek draudimo bendrovės, tiek laidojimo namai taip pat pastebi nuolatinį mirtingumo pertekliaus augimą.
„Antrąjį ketvirtį draudimo bendrovės dabar žaidžia žaidimus, kai išleidžia rezervus, didina kainas, taigi, tai neatrodo taip blogai, bet vis tiek nėra gerai.
„Laidojimo namų bendrovės vis dar pastebi didesnį augimą, nei manė, kad matys. Jos manė, kad grįš prie tendencijų linijos, tačiau vis dar fiksuoja kasmetinį augimą. Turite prisiminti, kad jų metinis augimas yra palyginti su 2021 m.
„Taigi, jie neturėtų augti. Ir tai yra pardavimai tose pačiose parduotuvėse, o ne per įsigijimus. Taigi, tai yra tos pačios parduotuvės pardavimų palyginamieji duomenys per metus. Ir abiejų mano nagrinėtų laidojimo namų bendrovių II ketvirčio pardavimai tose pačiose parduotuvėse augo 2-3 %, o tai yra palyginama su 2021 m. II ketvirčiu. Turėtų smukti 20 %, 30 %, bet taip nėra.
„Pakalbėkime apie neįgalumo duomenis. Tai labai svarbu. Manau, kad nustatysime – kad ir koks tragiškas būtų blogiausias nepageidaujamas įvykis – mirtis, – yra dalykų, kurie yra blogesni už mirtį; gyvenimą keičianti negalia, dėl kurios jūsų gyvenimas tampa neįmanomas, ir tie, kurie gyvena kartu su jumis, turi jumis rūpintis.
„Ir poveikis visuomenei yra daug blogesnis nei staigi mirtis… Mano partneris, kuris buvo buvęs Volstrito draudimo analitikas, atrado federalinę duomenų bazę, JAV darbo statistikos biurą, ir gera žinia apie juos yra ta, kad jie neturi jokios odos šiame žaidime.
„Jie kiekvieną mėnesį atlieka namų ūkių apklausą. Kiekvieną mėnesį mes gauname iš jų užimtumo duomenis, ir jie pateikia daugybę įvairių klausimų, iš kurių kai kurie yra susiję su negalia, o jų esmė – „Ar esate neįgalus ir (arba) jūsų namų ūkyje yra darbingo amžiaus neįgaliųjų?”.
„Penkerius metus iki 2021 m. šis skaičius buvo 29-30 mln. Dabar jų yra 33 mln. ir nuo 2021 m. gerokai auga. Ir jis iš tikrųjų pradėjo augti 2021 m. gegužės, birželio mėn. Turėjau keletą fizikos mokslų daktarų, kurie atliko tam tikrą statistinę analizę, ir jie sako, kad tai beveik keturiais standartiniais nuokrypiais viršija normą, o jo nuolydis, kitimo tempas, kelia nerimą.
„Neįgaliuosius padidinome 10 proc. Dabar tai neturi nieko bendra su neįgalumo prašymais. Tai yra savęs identifikavimas. Tai nesusiję su gydytojo pažyma ar neįgalumo nustatymu. Tai yra tiesiog savanoriškas žmogaus pareiškimas, kad jis yra neįgalus…
„Taigi, neįgaliųjų skaičius gali būti daug, daug didesnis. Mes tik pradedame skaičiuoti. Tačiau signalas yra pokytis, pokyčio greitis, standartinis nuokrypis nuo normos, kuris yra keturi. Trys standartiniai nuokrypiai yra beprotiški. Keturi yra tarsi „WOW!” Taigi, štai kas vyksta. Jei klausiate savęs, kodėl trūksta darbo jėgos? Manau, tai daug ką paaiškina.
” O padauginę tai iš viso pasaulio, kalbame apie tiekimo grandines ir nesugebėjimą įdarbinti žmonių – tai tikrai vyksta. Taip pat manau, kad didelę dalį infliacijos, kurią matome, lemia tai, kad žmonės negali dirbti.”
Sidabrinės linijos
Jei šioje painiavoje ir yra koks nors teigiamas aspektas, tai tas, kad tėvai prabyla apie pavojus, susijusius ne tik su „Covid” skiepais, bet ir su visa vaikų skiepijimo tvarka. 2022 m. rugpjūčio pradžioje tik 3 % vaikų iki 5 metų amžiaus buvo paskiepyti „Covid” skiepu. Daugelis taip pat iš naujo žiūri į kitas vakcinas, įskaitant suaugusiųjų skiepus.
Tai daryti jau seniai reikėjo, nes nė viena iš vaikų skiepų kalendoriuje esančių vakcinų niekada nebuvo palyginta su tikru placebu, kad būtų patvirtintas saugumas ir veiksmingumas, taip pat nebuvo atlikta tyrimų, kurie patvirtintų, kad kelių vakcinų skiepijimas vienu metu iš tikrųjų yra saugus.
„Manau, kad šis skandalas žlugs ir išsisklaidys, o tai pertvarkys daugelį mūsų institucijų, – sako Dowdas, – ir manau, kad tai yra gerai. Manau, kad tokie žmonės kaip jūs ir kiti, kurie buvo dykumoje, bus išteisinti. Daugiau niekada nesiskiepysiu nei vakcina, nei skiepais nuo gripo. Man viskas baigta. Aš išėjau.”
Ar esate pasiruošę?
Apie tai, ką galite padaryti, kad pasiruoštumėte neišvengiamam finansiniam krachui, Dowdas sako:
„Žmonės manęs prašo investavimo patarimų. Aš nenoriu jų duoti, bet pasakysiu štai ką: Jei finansinis turtas žlugs, nesijaudinkite dėl infliacijos. Tikriausiai gera mintis dalį portfelio laikyti grynaisiais pinigais, kad galėtumėte pasinaudoti artėjančiu kraujo gatvėse scenarijumi. Taigi, kai visi parduoda, jūs darote tai, ką darė senasis „JP Morgan” – perkate. Tai nebloga idėja.”
Be to, kad apsaugotumėte savo finansinį turtą, vertėtų pasiruošti ir kitiems susijusiems scenarijams, pavyzdžiui, maisto, vandens ir energijos trūkumui. Pasirūpinkite atsargomis ir išsiaiškinkite, kaip gyventi, jei staiga dingtų kasdieniai patogumai.
Taip pat pasiruoškite psichologiškai, emociškai ir dvasiškai tam, kas gali būti įtemptas ir sudėtingas metas, nes globalistų sąmokslas toliau stumia Didįjį pertvarkymą, kuriam reikės daugiau „nepaprastųjų situacijų”.
„Artėja vidurio kadencijos egzaminai. Valdžioje esantys žmonės mirtinai bijo, nes buvo įvykdyti nusikaltimai, todėl įtariu, kad tai – klastos”, – sako Dowdas. „Jie bando sukelti beždžionių raupus. Neatrodo, kad tai užvaldytų žmonių vaizduotę. Jie gali pabandyti, įtariu, seną gerą karą. Karas paprastai išsprendžia daugelį problemų.
„Tai, dėl ko turime nerimauti, yra Kinija. Kinija turi demografinę problemą. Jie išgyvena demografinį nuosmukį, kuris prasidėjo 2020 m. … 8-ajame ir 9-ajame dešimtmetyje visi sakė, kad Japonija aplenks JAV.
„Jie žlugo ir prarado du dešimtmečius. Kinija kaip tik dabar į tai patenka. Laris Finkas yra geras verslininkas, bet jis žengia į Kiniją visiškai netinkamu metu. Mano kuklia nuomone, Kinijai galas. Tai priešinga nuomonė, bet ji paremta duomenimis …
„Jie yra pernelyg įsiskolinę ir šiuo metu tiesiog imploduoja. Daugelis šių „Covid” blokavimų, kuriuos matote per pastaruosius porą mėnesių, yra ne kas kita, kaip tik bankų bankroto atvejų dangstymas. Viena didžiausių jų baimių… yra jų pačių gyventojai.
„Kol žmonės buvo maitinami ir gaudavo darbo, jiems nereikėjo nerimauti. Jei ištinka ekonomikos žlugimas, tradiciškai dauguma šalių daro taip, kad sukuria išorinį demoną, kuris visus suvienija. Jei aš būčiau Kinija, valdyčiau šalį ir būčiau blogas žmogus, pradėčiau ką nors su Taivanu, kad tik visi sutelktų dėmesį ne į Kinijos vidaus problemas.”
Facebook komentarai
});}(jQuery));