Parvežus N. Venckienę į Lietuvą, bus prašoma pradėti ikiteisminį tyrimą dėl teisėjo J. Furmanavičiaus nužudymo

Parvežus N. Venckienę į Lietuvą, bus prašoma pradėti ikiteisminį tyrimą dėl teisėjo J. Furmanavičiaus nužudymo

 

 
Paskelbta: 2019-10-05 09:08 Autorius: ekspertai.eu
Nušautasis teisėjas Jonas Furmanavičius.
Nušautasis teisėjas Jonas Furmanavičius.

Valstybinis transliuotojas portale lrt.ltskelbia, kad „prieš 10 metų nužudyto teisėjo Jono Furmanavičiaus sesuo Sigita Uogintienė tvirtino beveik neturinti vilčių, kad garsiosios bėglės Neringos Venckienės sugrąžinimas į Lietuvą galėtų leisti išsiaiškinti, kas yra kaltas dėl jos brolio nužudymo“.

„Vis dėlto iki šiol užuojautos iš valstybės vadovų nesulaukusi moteris ketina ir toliau ieškoti teisybės, o jei N. Venckienė bus atvežta į Lietuvą, S. Uogintienė žada kreiptis į teisėsaugą prašydama atnaujinti tyrimą“, – skelbiama publikacijoje „Teisėjo Furmanavičiaus sesuo prisiminė pokalbį su Venckiene: ji sakė, reikėjo ateiti anksčiau ir būtume išsiaiškinę“.

S. Uogintienė atsakė į klausimą ar jei N. Venckienė bus sugrąžinta į Lietuvą, bus imtasi kokių nors veiksmų dėl teisėjo J. Furmanavičiaus nužudymo.

„Mes su advokatu pasitarėme ir, jei ją parveš, prašysime Generalinės prokuratūros, kad pradėtų ikiteisminį tyrimą“, – informavo moteris.

S. Uogintienės advokatas Valdemaras Bužinskas sako tikintis, kad N. Venckienės grąžinimas į Lietuvą įžiebtų viltį atgaivinti tyrimą dėl J. Furmanavičiaus nužudymo.

logo bottom
 
VALDAS VIŽINIS
Šiandien pagrindiniuose portaluose ta pati tema, ilgajam savaitgalio skaitymui – prieš dešimt metų „byla žudikė“, anot keistai atsistatydinusio iš generalinės prokuratūros prokuroro A. Kliunkos, pražudė teisėją J. Furmanavičių.
Gana tikslus bylos apibūdinimas, juolab „žudikė“ tikriausiai pražudė ir patį posakio autorių. Principingumu garsėjusį pareigūną, kuris kažkodėl apsvaigęs alkoholiu negražiai elgėsi kavinėje galimai tik tam, kad kuo greičiau įgytų dingstį pasitraukti iš prokuratūros. Tegul ir su reputaciniais nuostoliais. Bet pats, palikęs „bylą žudikę“ mūsų vartojimui.
„Byla“ žudė.” Popieriai, apklausos, parašai, vietos apžiūros, tomai popierių. Žudikai žmonės nerasti. Vietoje jų kali neįgalus aklasis. Išties, Temidė akla.
Teismų sprendimai: pedofilija išgalvota, seneliai tvirkino anūkę, Stankūnaitę nusikalstamai sekė organizuota grupė. Žmonės nubausti. Apie tai viešai su laimėtojo intonacijomis dar ir dar kartą skelbė visi mums jau pažįstami „STANKŪNINĖS“ žiniasklaidos kanalai.
Įdomu tai, kad didžioji dauguma viešos erdvės valdytojų pasirinko „pedofilijos skandalo“ slopinimo strategiją, kai visuomenė atakavo valdžią būtent viešumu, spaudos konferencijomis, akcijomis, eisenomis, galų gale ir tiesiogine priešprieša Klonio gatvėje.
„Žiniasklaida su teismine valdžia prieš Lietuvos visuomenę“ -, nežinau kokie įvykiai labiau galėtų iliustruoti pasirinkusiam tokią temą disertacijai tūlam socialinių mokslų daktarui
Visuomenės nuomonės spaudimas ir teisingumo sistemos atsimušinėjimas oficialiais sprendimais, užtikrinant „STANKŪNINĖS“ žiniasklaidos „pedofilijos nebuvo“ viešinimo salves, verčiant jas kanonadomis.
Taip trumpai galima apibūdinti visą Klonio įvykių vyksmą.
Ir šiandien, spalio 5 dieną, žiniasklaida vėl demonstruoja savo susidomėjimą, kurio išblėsusiu nedrįstų vadinti niekas.
Dešimt metų, o viskas lyg buvę vakar. Todėl šiandieninius straipsnius aptarinėti – beviltiškas reikalas įžiūrėti ką nors turinyje, kuris panašus į nesibaigiančias argumentų raizgalynes.
Juolab netrukus skaitysime dar daugiau.
Valstybės elitas ruošiasi Neringos atvykimui, todėl lengvai nuspėjamas žiniasklaidos elgesys, braukiant dulkes ir nuo Garliavos bylų „didvyrių” – Betingio, Vaicekauskienės, Stankūnų, Ūsų. Dar ir dar kartą skelbs juos aukomis ar įstatymo sargais, nelygu kieno klaus.
Lietuvos valdžios elito karas prieš visuomenę tęsiasi ..
Facebook komentarai
});}(jQuery));