Partijai Tvarka ir teisingumas atsiveria galimybė dalyvauti rinkimuose

Zemaitaitis

Zemaitaitis

Partijai Tvarka ir teisingumas atsiveria galimybė dalyvauti rinkimuose

 

Šiandien Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas panaikino Vyriausiosios rinkimų komisijos sprendimą ir įpareigojo iš naujo nagrinėti jų skundą dėl atsisakymo registruoti partiją Tvarka ir teisingumas savarankišku politinės kampanijos dalyviu.

Tokiu būdu atsiveria galimybė partijai dalyvauti rinkimuose.  Kaip paaiškėjo, anksčiau buvęs partijos Tvarka ir teisingumas pirmininkas Remigijus Žemaitaitis viešai yra apsimelavęs, neva, jis yra naujos politinės partijos „Laisvė ir teisingumas“ pirmininkas, tačiau tokios partijos nėra. Patikslintais duomenimis, tokio juridinio asmens kaip partija Laisvė ir teisingumas paprasčiausiai nėra, ji niekur neregistruota, nors Remigijus Žemaitaitis skelbiasi jos pirmininku jau beveik du mėnesius. Dar daugiau, tokia partija net nedalyvauja rinkimuose,  o R. Žemaitaitis agituoja rinkėjus būtent neegzistuojančios partijos vardu. Beje, pats R. Žemaitaitis yra buvusio „abonento“ , Artūro Zuoko vadovaujamos partijos Lietuvos laisvės sąjunga rinkiminiame sąraše. O kur yra p. Remigijus Žemaitaitis ir jo naujoji partija, išlieka neaišku.

Šiuo metu LR generalinei prokuratūrai yra pateiktas pareiškimas dėl ikiteisminio tyrimo pradėjimo, dėl galimai nusikalstamų veikų ir dokumentų klastojimo likviduojant partiją Tvarką ir teisingumas, bei didelės vertės turto išvaistymo.

Nesutikdami su partijos Tvarka ir teisingumas likvidavimu ir matydami R. Žemaitaičio savivaliavimą ir  pažeidimus, tikrieji partijos Tvarka ir teisingumas nariai š. m. liepos 16 dieną sušaukė partijos Tarybos posėdį, kuriame pagal partijos įstatus išsirinko laikinąjį pirmininką, valdybą bei atsakingą sekretorių. Partijos Tvarka ir teisingumas kongresas numatomas rugpjūčio mėnesį.

Facebook komentarai
});}(jQuery));