Parodoje RESTA iškils įspūdingas išmanusis miestas

Parodoje RESTA iškils įspūdingas išmanusis miestas

 

Jau trečius metus iš eilės vykstantis nacionalinis projektas „Išmanusis miestas” bei Šiaulių, Ukmergės, Akmenės ir Jonavos rajonų savivaldybės kviečia aplankyti įspūdingą „miesto mieste“ konstrukciją, išaugusią 3-ioje „Litexpo“ parodų salės foje. Stendo ekspozicija stebins išmaniais, inovatyviais ir kompleksiniais techniniais sprendimais. Milžiniškas stendas privers didžiausios Baltijos šalyse statybų parodos lankytojus pasijusti tarsi „Litexpo“ parodų rūmuose įsikūrusiame mieste.

 

Pirmą kartą parodoje RESTA išaugs talentingų architektų sukurtas miestas, nepaliksiantis abejingų savo netikėtais išmaniaisiais sprendimais. Projekto „Išmanusis miestas“ kūrėjų – žurnalo STRUCTUM ir stendo architektų „Kubinis metras” suprojektuota viena didžiausių parodos ekspozicijų supažindins parodos RESTA lankytojus su drąsiomis, stebinančiomis ir originaliomis idėjomis, kurias standartus laužantys Lietuvos aukštųjų mokyklų studentai siūlo keturioms savivaldybėms.

 

3-ioje parodų salės foje įsikursiančiame įspūdingame stende bus galima ne tik atsikvėpti nuo parodos šurmulio, bet ir daugiau sužinoti apie projektą „Išmanusis miestas” bei jame perkuriamas savivaldybes. Atmosferą stende kurs sumaniai suprojektuoti, įvairaus dydžio iš medžio plokščių sukonstruoti stovintys bei nuo lubų nusileidžiantys kubai, dekoruoti gyvaisiais apželdinimo elementais; vaizdo medžiagą stendo lankytojai galės stebėti per 4 metrų įstrižainės išmaniuosius ekranus ir virtualios realybės akinius. Visi šie sprendimai  imituos urbanistinės architektūros ir viešąsias zonas – jų pagalba ekspozicijos lankytojas pasijus tarsi visuomeninėje miesto erdvėje.

 

Balandžio 27 d. (ketvirtadienį), 14 val. kviečiame visus sudalyvauti „Išmaniojo miesto“ pristatymo renginyje projekto stende. Renginyje dalyvaus architektai, inžinieriai, projektuotojai, inžinerinių sistemų kūrėjai ir rengėjai, naujausių išmaniųjų technologijų specialistai, akademikai, valstybinio sektoriaus ir verslo atstovai, kiti geriausi savo sričių profesionalai.

 

Lauksime Jūsų balandžio 26 – 29 d., 3-ioje parodų salės foje.

 

Daugiau informacijos apie projektą „Išmanusis miestas“: http://structum.lt/ismanusis-miestas-iii/apie-konkursa.html

Facebook komentarai
});}(jQuery));