Pareiškimas dėl galimos teisėjos Zojos Monid nusikalstamos veikos, nusikaltimų prieš vaikus slėpimo

Pareiškimas dėl galimos teisėjos Zojos Monid nusikalstamos veikos, nusikaltimų prieš vaikus slėpimo

Kristina Sulikienė

Šių metų gegužės 17 dieną Vilniaus centre buvo sumuštas mažametis G. P.

Tai buvo padaryta iškrypusiai suvokiant vykdymo procesą. Vaiko motina Ingrida Bartkutė kaip leidimą sumušti savo pačios vaiką suvokė kaip vykdymo procesą.

Nutartis „leisti vykdyti smurtu“ buvo suvokta, jog teismas leido…smurtauti prieš mažametį.

Teisėja Zoja Monid, turėdama pareigą, numatytą LR CK 3.164 str. (vaikų dalyvavimas, užtikrinant jų teises) iš viso neapklausė Gusto Pukėno, nes jeigu ji būtų tą dariusi, ji būtų susidūrusi su kliūtimi: vaikas buvo tiek sumuštas, jog neteko sąmonės, jį teko gaivinti, vėliau jis nevalgė 2 savaites.

Teisėja Zoja Monid 2018 05 17 nutartimi, uždrausdama nesmurtaujančiam Eugenijui Pukėnui net artintis prie savo vaikų G. ir M., galimai atliko nusikalstamą veiką – kito nusikaltimo slėpimą, todėl dėl teisėjos veiksmų turi būti pradėtas tyrimas.

Kadangi įstatymai nenumato rašytinio proceso, sprendžiant vaiko gerovės klausimas, kyla pagrįsta abejonė, ar tokia teisėja iš viso gali toliau eiti pareigas: ji nesilaiko elementarių procesinių reikalavimų. Apie kokį sprendimą gali eiti kalba, kad tarpiniai procesiniai veiksmai iš viso nesuderinti su jokiais galiojančiais įstatymais, yra savavalinė teisėjos veikla, netgi, sakyčiau, kūryba.

Remiantis išdėstytu, prašome nuodugniai ištirti teisėjos Zojos Monid atliktus teisės pažeidimus, taip pat išsiaiškinti, kaip ji yra susijusi su Ingrida Bartkute – juk 2018 05 17 ieškinį priėmė be nei vieno pridedamo dokumento, išskyrus, 2018 05 17 antstolės aktą, kur fiksuota, jog pati motina smurtauja prieš  mažametį.

Peraiškimas dėl tėvo valdžios apribojimo – labai rimtas veiksmas, turi būri pridedami svarūs įrodymai. Teisėjai Zojai Monid užtenka, kad ieškovė – graži moteris. Tai jeigu pagal tai sprendžiamos bylos Vilniaus miesto apylinkės teisme, tai gal teisėjai laikas persikvalifikuoti į madų pasaulį? Remiantis LR CK 3.180 str. pareiškimas dėl tėvo valdžios apribojimo turi būti pagrįstas, turi būti pridėti įrodymai. Vienintelis „įrodymas“ – jog Eugenijus Pukėnas atsisakė sumušti Gustą Pukėną ir „perduoti“ kaip kokį daiktą ar siurblį, kilimą motinai, kuri iš viso to vaiko nenori nė akyse regėti: vaikas „auga“ Santaros klinikose.

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));