skip to Main Content
Cerniauskas1

Palucko socialdemokratai į Kauno merus siūlo garsiųjį vaikų grobiką advokatą Gintarą Černiauską

 

Kauno miesto socialdemokratai šeštadienį planuoja spręsti dėl kandidatų į Kauno merus.

 

Cerniauskas1

Tarp jų minimas ir nepriklausomas kandidatas – advokatas Gintaras Černiauskas, kuris išgarsėjo Garliavos šturmo metu, kai padėjo grobti Deimantę Kedytę. Nors vaizdo įrašai ir nuotraukos aiškiai parodė, kad G.Černiauskas apkabinęs tempia auką, tačiau visų pakopų teismai „nustatė“, kad tai tėra optinė apgaulė – advokatas nebuvo prie vaiko nė rankos prikišęs.

 

. Socialdemokratų Kauno miesto skyriaus teritorinės grupės kaip kandidatus taip pat yra iškėlusios Kauno skyriaus pirmininką Giedrių Bielskų, buvusį Kauno merą Arvydą Garbaravičių, frakcijos savivaldybės taryboje seniūną Židrūną Garšvą ir buvusią Seimo narę Orintą Leiputę.

 

Kaip BNS sakė Socialdemokratų partijos atstovė Jurga Chomskytė, kandidatai kol kas iškelti skyrių ir apie savo sutikimą dalyvauti rinkimuose paskelbs šeštadienį. Dėl konkretaus kandidato bus balsuojama Kauno miesto skyriaus konferencijoje. Joje taip pat bus reitinguojamas ir tvirtinamas kandidatų į Kauno miesto savivaldybės tarybą sąrašas bei pristatytos skyriaus programinės nuostatos. Susiję straipsniai: Pretendentė į Kauno meres: miestas gerai tvarkosi dėka konservatorių  (275) Konferencijos delegatai taip pat spręs, kurį kandidatą nuo Kauno miesto skyriaus – Viliją Blinkevičiūtę ar Vytenį Povilą Andriukaitį – kelti per prezidento rinkimus.

Facebook komentarai
Back To Top
});}(jQuery));