„Pabėgėlių“ išprievartautas Kiolno karnavalas


„Pabėgėlių“ išprievartautas Kiolno karnavalas

 

Pernai Kiolno karnavalą prižiūrėjo 800 policininkų, šiemet, nors migrantų išsigandusių dalyvių sumažėjo kelis kartus, policininkų, juos saugančių, buvo 3000. Per pirmąją karnavalo dieną, ketvirtadienį, policija gavo virš 200 nukentėjusiųjų nuo vagysčių ir lytinių nusikaltimų pareiškimų. Iš jų 22 dėl lytinio priekabiavimo, iš jų du išprievartavimai. Jau pirmąją karnavalo dieną buvo sulaikytas arabas žagintojas. Apie tai rašė pagrindiniai Vokietijos dienraščiai.

 

erhoehte-polizei-praesenz-beim

Frankfurter Allgeneine Zeitung: „Daugiau 200 pareiškimų policija gavo ketvirtadienį. 22 iš jų liečia seksualinius nusikaltimus“.

„Kiolno policija penktadienį sulaikė 17-metį, pabėgėlį, prašantį prieglobsčio. Jis penktadienį iš ryto pargriovė jauną moterį, kuri to pasekoje kuriam laikui neteko sąmonės“. Kaip paaiškino policija, taip buvo siekiama išprievartauti arba auką apiplėšti.

Straipsnyje pranešama, kad Bonos mieste ketvirtadienį užregistruoti keturi lytinės prievartos atvejai.

1208073

Schloß Holte-Stukenbrock mieste policijos duomenimis buvo išprievartauta 24 metė moteris. Policija sulaikė nusikaltėlius – tai buvo prieglaudos prašantys pabėgėliai iš Nigerijos. Tyrimas vyksta.

Kiolne ketvirtadienį tvarką prižiūrėjo 3000 policininkų, jiems talkino kelių policija ir 240 nežinybinės apsaugos darbuotojų.

koelrn-karneval-belaestigungen

Kiolno geležinkelio stotyje buvo užregistruoti trys nusikaltimai. Šiuos faktus perpasakojo ir Berliner Zeitung ir kiti Vokietijos dienraščiai, DW.

0,,19029745_303,00

Pirmąjį Kiolno karnavalo vakarą aikštė prie Kiolno katedros, kur ankstesniais metais vykdavo pagrindinė šventė, buvo beveik tuščia. Policininkų joje buvo daugiau negu šventės dalyvių. Miesto gyventojai ir svečiai karnavalui pasirinko uždaras erdves ir klubus. Miesto gyventojai, kaip ir visoje Vokietijose, buriasi į savanoriškas draugoves ir išeina patruliuoti į miesto gatves. Valdžia nebepajėgi apginti piliečių, Vokietija grimzta į melo, prievartos ir anarchijos liūną. Tai patvirtina ir pabėgėlių išprievartautas Kiolno karnavalas, kuris parodė, kad Merkel valdoma Vokietija neturi europinės teities, ji neturi jokios ateities. Jos ateitis – eurabija. Milijonai migrantų iš Artimųjų Rytų ir Afrikos jau susikrovė daiktus ir vyksta į Vokietiją, pas juos pakvietusią Merkel.

Petras Gulbinskas

Šauksmas

P.S.

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));