Dr. Fauci pripažįsta, kad vakcinos neveikė taip, kaip buvo skelbta, ir kad skiepytiesiems šiandien gresia didelis pavojus

fauci
https://rumble.com/embed/vmlco9/?pub=4
Dr. Fauci pripažįsta, kad vakcinos neveikė taip, kaip buvo skelbta, ir kad skiepytiesiems šiandien gresia didelis pavojus
15 LAPKRIČIO
Dabar jau turėtų būti aišku, kad pandemija nesibaigs tol, kol daktaras Faučis nebus pašalintas ir pakeistas. Daugiau nei metus daktaras Faučis stabdė sėkmingus gydymo būdus ir per daug reklamavo neveiksmingas vakcinas.  Tačiau bent jau „Big Pharma” gavo rekordinį pelną.
Penktadienį daktaras Faučis „The New York Times” podkaste sakė, kad vakcinos neveikia taip, kaip buvo reklamuojama, ir kad amerikiečiams gresia pavojus dėl silpnėjančio imuniteto. Dr. Faučis, žinoma, propaguoja daugiau skiepų kaip šios problemos sprendimą. Kada tai baigsis? Yahoo.com pranešė: Lapkričio 12 d. Baltųjų rūmų COVID patarėjas medicinos mokslų daktaras Anthony Fauci dalyvavo „The New York Times” podkaste „The Daily” ir aptarė dabartinę koronaviruso būklę JAV.
Pasak A. Fauci, dabar, praėjus keliems mėnesiams po pirminio skiepijimo, pareigūnai pradeda pastebėti silpnėjantį imunitetą prieš infekciją ir hospitalizaciją. Užkrečiamųjų ligų ekspertas atkreipė dėmesį į gaunamus duomenis iš Izraelio, kuris, kaip jis pažymėjo, paprastai aplenkia mus protrūkio atžvilgiu maždaug mėnesiu ar pusantro mėnesio.
„Jie pastebi, kad imunitetas silpnėja ne tik nuo infekcijos, bet ir nuo hospitalizacijos ir tam tikru mastu nuo mirties, o tai jau apima visas amžiaus grupes. Tai ne tik pagyvenusių žmonių liga”, – sakė Fauci.
„Imunitetas silpsta tiek, kad vis daugiau žmonių užsikrečia proveržio infekcijomis ir vis daugiau tų žmonių, kurie užsikrečia proveržio infekcijomis, atsiduria ligoninėje.” Atsižvelgdamas į šias išvadas, Fauci įspėjo, kad skiepyti žmonės turėtų pasiskiepyti, nes tai iš tikrųjų gali būti svarbiau, nei sveikatos apsaugos pareigūnai iš pradžių manė.
„Jei pažvelgtume į tai iš naujo, galėtume sakyti: žinote, nėra taip, kad stiprinančioji vakcina yra priedas, bet stiprinančioji vakcina iš tikrųjų gali būti esminė pirminio režimo, kurį žmonės turėtų turėti, dalis”, – sakė jis laidoje „The Daily”. Fauci tęsė: „Manau, kad … stiprinamosios priemonės bus absoliučiai esminis mūsų atsako komponentas, ne premija, ne prabanga, o absoliučiai esminė programos dalis.” Podkasto klausykitės čia:   1:12 / 1:12 12345
https://rumble.com/vp7isp-dr.-fauci-admits-vaccines-did-not-work-as-advertised-and-that-vaccinated-ar.html
Fauci pripažįsta, kad kovidiniai skiepai žudo žmones, ir sako, kad „stiprintuvai” kaip nors sustabdys žudynes
17 LAPKRIČIO 5.0 Reitingas 2166 Peržiūros Komentarai (Paranormal)
Netikras televizijos „gydytojas” ir išdavikiškas nusikaltėlis Tonis Faučis (Tony Fauci) pagaliau prisipažįsta, kad Vuhano koronaviruso (Covid-19) „vakcinos”, kurias jis taip stūmė, kad amerikiečiai jas vartotų, yra bevertės ir mirtinai pavojingos. Tačiau jo sprendimas – skiepyti dar daugiau tokių vakcinų, t. y. daryti „stiprinamuosius” skiepus.
Lapkričio 12 d. M. Faučis pasirodė „The New York Times” podkasto „The Daily” epizode ir aptarė savo nusivylimą dėl to, kad pusė Amerikos atsisako pasiskiepyti nuo „operacijos „Warp Speed”. Vis labiau aiškėjant, kad injekcijos nesustabdo infekcijos plitimo, o iš tikrųjų jį skatina, Fauci sako, kad žmonės gali tikėtis, jog vadinamųjų „proveržio” infekcijų plitimas paspartės.
„Imunitetas silpsta ne tik nuo infekcijos, bet ir nuo hospitalizavimo ir tam tikru mastu nuo mirties, o tai dabar pradeda apimti visas amžiaus grupes”, – kalbėjo Fauci, remdamasis Izraelio duomenimis, rodančiais, kad injekcijos paprasčiausiai neveikia.
„Tai ne tik vyresnio amžiaus žmonės. Ji silpnėja iki tokio lygio, kad vis daugiau žmonių suserga proveržio infekcijomis ir vis daugiau tų žmonių, kurie suserga proveržio infekcijomis, atsiduria ligoninėje.”
Galima manyti, kad remdamasis šia nauja informacija, Fauci ragins nedelsiant sustabdyti skiepijimą, kad būtų užtikrintas visuomenės saugumas. Vietoj to Faučis nori, kad žmonės stotų į eilę gauti daugiau injekcijų, kurios, jo teigimu, ištiesins kreivę. „Jei pažvelgtume į tai iš naujo, galėtume sakyti: žinote, nėra taip, kad stiprinamosios injekcijos yra priedas, bet stiprinamosios injekcijos iš tikrųjų gali būti esminė pirminio režimo, kurį žmonės turėtų taikyti, dalis”, – teigė Fauci.
„Aš manau, kad … kad stiprinimas bus absoliučiai esminis mūsų atsako komponentas, ne premija, ne prabanga, o absoliučiai esminė programos dalis.” Filialo Kovidai ragina amerikiečius „savarankiškai nuspręsti”, ar jiems reikia stiprinamųjų skiepų, ar ne Kadangi JAV Maisto ir vaistų administracija (FDA) ir JAV Ligų kontrolės ir prevencijos centras (CDC), matyt, nepakankamai sparčiai siekia, kad Faučis ir kiti į jį panašūs asmenys patvirtintų stiprinamuosius skiepus, kai kurios valstijos, pavyzdžiui, Kalifornijos ir Kolorado, apeina agentūras ir daro, ką nori.
Kalifornijos visuomenės sveikatos departamento direktorius ir valstijos visuomenės sveikatos pareigūnas Tomásas J. Aragónas (Tomás J. Aragón) lapkričio 9 d. parašė laišką vietos sveikatos priežiūros paslaugų teikėjams, ragindamas juos ignoruoti mokslinius įrodymus ir išplėsti teisę gauti papildomą skiepą visiems suaugusiesiems. „Leiskite pacientams patiems nustatyti savo poveikio riziką”, – pabrėžė Aragonas, siūlydamas, kad gydytojai, vaistininkai ir net federalinė vyriausybė turi atsitraukti ir leisti kiekvienam „Branch Covidian”, kuris to nori, gauti tiek mišrių stiprinamųjų skiepų, kiek nori. „Neatstumkite paciento, kuris prašo stiprintuvo”, – pridūrė Aragónas. Fauci su tuo sutinka, po dviejų dienų pareiškęs, kad stiprinamieji skiepai yra „saugūs ir veiksmingi” ir „smarkiai padidina atsaką ne tik imunologiniu požiūriu, bet ir pažvelgus į klinikinius duomenis iš Izraelio, labai aišku, kad jie panaikina tam tikrą silpnėjantį poveikį, kuris pastebimas žmonėms, skiepytiems prieš šešis ar daugiau mėnesių”. Kaip išlygą Fauci metė savo nuomonę, kad originalios vakcinos vis dar veikia, nors akivaizdu, kad taip nėra. Po to jis žaidė žodinę gimnastiką, kad atrodytų moksliškai ir protingai. „Mes suteikėme visas galimybes įrodyti, ko reikia, kad jos veiktų”, – beprasmiškai burbėjo Faučis apie stiprinamuosius skiepus. Naujausias naujienas apie Vuchano koronaviruso (Covid-19) „vakcinos” genocidą ir Fauci vaidmenį vykdant masinę žmonijos mirtį galite rasti svetainėje Genocide.news.
Skiepytieji krenta negyvi, nes Fauci ir žiniasklaida pripažįsta, kad skiepai yra visiška KLAIDA… o naivuoliams siūloma daugiau skiepų
16 LAPKRIČIO 4.7
Dabar tai jau oficialu: Tonis Faučis (Tony Fauci) pripažino, kad vakcinos neveikia ir kad skiepyti įvairaus amžiaus žmonės serga ir miršta. Tiksli jo citata iš lapkričio 12 d. „New York Times” podkasto, kaip praneša „Yahoo News”: Jie pastebi, kad imunitetas silpnėja ne tik nuo infekcijų, bet ir nuo hospitalizavimo ir tam tikru mastu nuo mirties, o tai jau apima visas amžiaus grupes. Tai ne tik vyresnio amžiaus žmonės… Imunitetas silpsta tiek, kad vis daugiau žmonių užsikrečia proveržio infekcijomis ir vis daugiau tų žmonių, kurie užsikrečia proveržio infekcijomis, atsiduria ligoninėje. Tai vyksta po to, kai kelis mėnesius buvo tvirtinama, kad vakcinos yra „95 proc. veiksmingos” ir kad jos tokios saugios ir veiksmingos, kad visi turėtų būti paskiepyti kelis kartus. Staiga šis melagingas pasakojimas žlugo kartu su vis didėjančiu futbolininkų ir jaunų sporto profesionalų, kurie tiesiog miršta sporto aikštelėse visame pasaulyje, sąrašu. Taigi koks Fauci atsakymas į visa tai? Jis sako, kad reikia daugiau pastiprinamųjų injekcijų. Tarsi trečioji injekcija stebuklingai padarys vakciną veiksmingą, kai jau dvi pirmosios injekcijos buvo pražūtingos. Įdomu tai, kad „stiprinančioji” injekcija yra tik dar viena pilna dozė tų pačių nuodų, kurie buvo įskiepyti į pirmąsias dvi vakcinas.
„Aš manau, kad … kad stiprinamoji injekcija bus absoliučiai esminis mūsų atsako komponentas, ne priedas, ne prabanga, o absoliučiai esminė programos dalis”, – sakė Fauci per podkastą, dvigubai palaikydamas nevykusią vakciną, kuri žudo žmones. Žmonių, kurie gavo pirmuosius du skiepus, smegenys gali būti pakankamai pažeistos, kad jiems tektų vartoti „stiprinamuosius skiepus”, kol jie mirs. Žinoma, visi, kurie yra pakankamai naivūs, kad sutiktų su trečiuoju skiepu po to, kai jiems buvo pasakyta, kad pirmieji du skiepai nebeveikia, tikriausiai sutiks ir su ketvirtuoju skiepu, kai jiems bus pasakyta, kad trečiasis skiepas nebeveikia. Šiuo metu joks protingas žmogus neturėtų tikėti jokiais teiginiais apie tai, kad vakcinos iš tikrųjų veikia, o visi, kurie ir toliau tiki, kad šios vakcinos juos „apsaugo” nuo pandemijos, yra akivaizdžiai protiškai atsilikę arba veikia pagal kokį nors proto kontrolės užkeikimą. Gana akivaizdu, kad Fauci nori, jog žmonės ir toliau leistųsi biologinio ginklo injekcijas, kol mirs. Kad tai pasiektų, jie turi nuolat apgaudinėti žmones, kad šie imtųsi vis naujesnių spygliuotų baltymų injekcijų, panaikindami tų, kurias jie anksčiau sutiko vartoti. Prancūzijoje šiuo metu piliečių, kurie pasiskiepijo pirmaisiais dviem skiepais, skiepų pasai yra anuliuojami, siekiant priversti juos atlikti trečiąjį skiepą (kuris netrukus taps ketvirtuoju skiepu).
https://www.brighteon.com/1a1cf896-c4dc-4015-9c60-ffd90b99249e
Iš ReclaimTheNet.org: Vyriausybė pareiškė, kad vyresniems nei 65 metų Prancūzijos gyventojams, kurie nepasiskiepys, kai jiems bus suteikta teisė į skiepą, bus deaktyvuotas skiepo pasas ir taip jie bus išstumti iš didžiosios visuomenės dalies… Vyriausybė teigė, kad vyresniems nei 65 metų senjorams, kurie nepasiskiepys, kai jiems bus suteikta teisė į skiepą, bus deaktyvuotas skiepo pasas ir taip jie bus išstumti iš didžiosios visuomenės dalies. Supratote? Jei atsisakysite nesibaigiančio mirtinų smailių baltyminių injekcijų parado, būsite atskirti nuo visuomenės. Kyla klausimas: Kokia buvo pirmųjų dviejų injekcijų prasmė? Daugelis žmonių ėmėsi injekcijų, nes tiesiog norėjo, kad valdžia paliktų juos ramybėje. Dabar jiems sakoma, kad jų pradinė paklusnumo banga nebesiskaito. Žmonės dresuojami kaip šunys nusilenkti vis didėjantiems paklusnumo reikalavimams, kuriuos kelia piktoji valdžia. Tačiau ta pati vyriausybė siekia mus visus nužudyti ir tam tikslui pasiekti pasitelkia vakcinas – ir maisto trūkumą, maisto infliaciją, energijos tiekimo sutrikimus ir t. t. Kovido vakcinos „stiprinamieji” skiepai tėra atitikties žingsniai, reikalingi vakcinos savižudybei užbaigti. Tie, kurie ir toliau atlieka „stiprinamuosius” skiepus, tik spartina savo biologinį sunaikinimą ir žaidžia tiesiai į rankas depopuliacijos globalistams, siekiantiems nutraukti žmonių rasės gyvybingumą Žemės planetoje. Išsamią informaciją rasite šiandienos „Situation Update” podkaste, by: Mike Adams:
Šaltinis: https://paranormal.lt/2021-11-16-4
Facebook komentarai
});}(jQuery));