skip to Main Content
Bakochebra

 Paaiškėjo, kad Seimo NSG komiteto pirmininkas V.Bakas dirba užsienio žvalgybos koordinatoriumi Lietuvoje

 

NSGK pirmininko Vytauto Bako prašoma atsakyti į klausimus, tarp kurių – ir jo tarnystė kitoms valstybėms

 

 
Paskelbta: 2018-12-04 10:34 Autorius: ekspertai.eu

 

Bakochebra

2018 m. gruodžio 4 d. ekspertai.eu laiškas Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininkui Vytautui Bakui

Šių metų lapkričio mėnesį viešojoje erdvėje pasirodė informacija apie finansuojamus užsienio įtakos agentus Lietuvoje.

Apie tai savo naujausioje laidoje „Kas čia daros?“ prabilo ir signataras Rolandas Paulauskas.

Pasak anonimiškai veikiančios internetinės grupės (kuri taip ir vadinasi – „Anonimai“ („Anonymous)“, Didžioji Britanija visame pasaulyje įkūrė įtakos agentų tinklą. Jo tikslas – vykdyti užsakovo užduotis, palengvinant Didžiajai Britanijai veiklą naujomis sąlygomis, kurios susidarys po Breksito.

Viena konkrečių veiklų – kelti isteriją, kuri vadinama „rusai puola“.

Tokie įtakos agentai veikia daugelyje pasaulio valstybių. Anglai džiaugiasi, kad itin sėkmingai jie darbuojasi Lietuvoje. Čia įsteigti net 4 tokių agentų štabai.

Didžiosios Britanijos spec. tarnybos laiko didele sėkme, kad joms  ypač daug talkina lietuviškasis „Elfų“ tinklas. Tarp paviešintų žinomų pavardžių įrašyta ir jūsų, t. y. Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) pirmininko Vytauto Bako pavardė.

 

Clusteris page 001

Tik būkite geras, bent jau dabar nerišliai nekarksėkite aiškindamas, kad visa ši paskelbta informacija yra Rusijos Federacijos prezidento Vladimiro Putino darbas. Mes ir taip žinome, kad tai V. Putino darbas.

Tai, kad jūsų veikla nukreipta prieš Lietuvą ir jos žmones, kad esate provokatorius ir politinės korupcijos dengėjas, nėra naujiena, apie tai ekspertai.eu kiek anksčiau jau skelbė publikacijoje „V. Bakui kelia rūpestį Rusija, o Lietuvos piliečiams vis didesnį rūpestį kelia V. Bakas“.

Tačiau vienaip vertintina, jei jūs savo destruktyvią veiklą valstybės atžvilgiu vykdote remdamasis savo vidiniais įsitikinimais, ir visiškai kitaip – jei tai darote būdamas finansuojamu užsienio valstybės agentu.

Todėl jūsų prašome skubiai atsakyti į kelis klausimus.

• Kai 2016 m. tapote Seimo nariu, iš karto pagarsėjote kaip aršus kovotojas su Rusijos grėsmėmis. Tačiau mums nepavyko aptikti jokios informacijos ir jūsų pasisakymų apie kovą su Rusija iki duodant Seimo nario priesaiką. Pateikite prašau visas nuorodas, kur būtų galima susipažinti su jūsų viešai išsakytu požiūriu bei analizėmis apie Rusijos grėsmes iki jums tampant Seimo nariu.

• Ar neketinate nedelsdamas trauktis iš NSGK pirmininko pareigų, o taip pat ir iš Seimo (nes sulaužėte valstybei duotą priesaiką) po informacijos paviešinimo apie užsienio įtakos agentus Lietuvoje? Ar lauksite apkaltos, kurios metu bandysite apsiginti?

• Ar po paskelbtos „Anonimų“ informacijos inicijuosite, kol dar esate Seimo narys ir NSGK pirmininkas, parlamentinį tyrimą dėl užsienio valstybių agentų, veikiančių Lietuvos politikoje?

• Esate teigęs, kad ekspertai.eu importuoja ir diegia nuomones, kurios skaldo Lietuvos visuomenę. Pasidalinkite prašau jūsų turima informacija, iš kokių valstybių ekspertai.eu importuoja jūsų minėtas nuomones? Konkretizuokite, kokios iš šių nuomonių skaldo Lietuvos visuomenę?

• Primename, kad būdamas šalies nacionalinio saugumo ir gynybos politikos formavimo vadovu, chroniškai neatsakinėjate į klausimus raštu, susijusius su nacionaliniu saugumu (iki šios dienos neatsakė į 2018 m. spalio 2 d., 2018 m. liepos 16 d., 2018 m. vasario 19 d., 2017 m. rugsėjo 28 d., 2017 m. rugsėjo 21 d., 2017 m. balandžio 18 d., 2017 m. kovo 17 d., 2017 m. kovo 10 d., 2017 m. kovo  6 d., 2017 m. vasario 28 d., 2017 m. sausio 30 d., 2016 m. gruodžio 16 d., 2016 m. gruodžio 1 d. ekspertai.eu paklausimus). Dėl kokių priežasčių jūs į tuos klausimus, susijusius su jūsų tiesioginėmis pareigomis, neatsakote? Jums neleidžia jūsų viršininkai ar tai jūsų saviveiklinis sprendimas?

Keli susiję:

Aiškėja, kodėl Seimo NSGK pirmininką Vytautą Baką taip stipriai puola Rusija   

V. Bakui kelia rūpestį Rusija, o Lietuvos piliečiams vis didesnį rūpestį kelia V. Bakas      

Persekiojamu pasijutęs NSGK pirmininkas: jūs importuojate arba diegiate nuomones, kurios skaldo visuomenę    

NSGK pirmininkas V. Bakas pritaria V. Landsbergio įprezidentinimui: esame įstrigę istorijoje, tad laikas pripažinti faktus    

logo bottom

 

Aiškėja, kodėl Seimo NSGK pirmininką Vytautą Baką taip stipriai puola Rusija

 

 
Paskelbta: 2018-12-04 00:57 Autorius: ekspertai.eu

Screen%20Shot%202018 12 04%20at%2000 54 16

Prieš kelias dienas ekspertai.eu skelbė, kad Lietuvos piliečiams kelia vis didesnį rūpestį kelia Seimo Nacionalinios saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) pirmininkas Vytautas Bakas, kuriam nuolatinį rūpestį kelia Rusija.

Publikacijoje „V. Bakui kelia rūpestį Rusija, o Lietuvos piliečiams vis didesnį rūpestį kelia V. Bakas“ buvo teigiama, kad V. Bakas yra pigiai samdomas provokatorius ir politinės korupcijos Lietuvoje dengėjas.

Signataras Rolandas Paulauskas paskelbė informaciją, kuri geriau leidžia suprasti, kodėl gi tam V. Bakui tokį rūpestį kelia Rusija.

Tik ar žaliasis valstietis V. Bakas, bei jo gerai žinomi kolegos, yra pigūs ar visai neblogai apmokami provokatoriai, veikiantis prieš Lietuvos valstybę, pasižiūrėję šį video spręskite patys.

 

Facebook komentarai
Back To Top
});}(jQuery));