P.Gražulis: “Šios Vyriausybės ministrai turės stoti prieš tautos teismą ir asmeniškai atsakyti už valstybei padarytą žalą”

273937818 1267681693738288 2294837584974335756 n
Pranešimas visuomenei ir žiniasklaidai:
P.Gražulis: “Šios Vyriausybės ministrai turės stoti prieš tautos teismą ir asmeniškai atsakyti už valstybei padarytą žalą”
Šiandien Vilniuje įvyko Tautos ir Teisingumo sąjungos (centristų ir tautininkų) suvažiavimas, kuriame buvo galutinai patvirtintas Lietuvių tautininkų respublikonų sąjungos ir Lietuvos centro partijos susijungimas į jungtinę politinę organizaciją – Tautos ir teisingumo sąjungą (centristus – tautininkus), kurios pirmininku tapo Petras Gražulis, pirmuoju pavaduotoju išrinktas buvęs tautininkų partijos pirmininkas Sakalas Gorodeckis, pavaduotojais tapo buvęs Seimo narys Naglis Puteikis ir Kristupas Krivickas, Politinės tarybos pirmininku patvirtintas buvęs Sąjūdžio iniciatyvinės grupės narys Gintaras Songaila.
Susivienijus Prezidento A.Smetonos įsteigtos ir vadovautos Lietuvos tautininkų sąjungos veiklos tęsėjai Lietuvių tautininkų ir respublikonų sąjungai, R.Ozolo įsteigtos ir vadovautos Lietuvos Centro partijos, veiklos tęsėjai Lietuvos centro partijai, P.Gražulio įsteigtai ir vadovautai visuomeninei organizacijai „Už Lietuvą, vyrai!” ši Tautos ir Teisingumo sąjunga (centristai – tautininkai) vienija daugiau nei 7 000 narių ir yra ketvirta pagal dydį politinė partija Lietuvoje.
Suvažiavime buvo patvirtinta itin ašriai Vyriausybę ir valdančiuosius kritikuojanti rezoliucija, pareikalauta Vyriausybės atsistatydinimo ir priešlaikinių rinkimų paskelbimo.
“Savo veiksmais ir sprendimais ši valdžia išdavė ir pamynė rinkėjų pasitikėjimą ir tokiu būdu neteko Tautos, kaip suvereno, suteikto įgaliojimo toliau valdyti valstybę, todėl reikalaujame, kad nedelsiant atsistatydintų Vyriausybė ir būtų paskelbti išankstiniai Seimo rinkimai. Taip pat pareiškiame, kad imsimės visų įmanomų politinių, visuomeninių, pilietinių ir teisinių priemonių jog būtų įsteigtas specialusis Tautos tribunolas, kaip po antrojo pasaulinio karo buvo įsteigtas Niurnbergo karo nusikaltimų tribunolas nacių karo nusikaltėliams teisti, kuris pareikalaus asmeninės dabartinės Vyriausybės, atskirų jos kabineto narių, valdančiosios Seimo daugumos atstovų atsakomybė dėl jų priimtų nusikalstamų sprendimų prieš Lietuvos Respublikos Konstituciją, prieš lietuvių Tautą bei Lietuvos valstybę” – pareiškė P.Gražulis.
„Vyriausybės taikytos pandemijos valdymo priemonės buvo neproporcingos, pažeidė Konstituciją ir nepagrįstai apribojo esmines žmogaus teises: karantinas buvo neproporcingai per ilgas ir per griežtas, galimybių pasas buvo neteisėtas, priverstinis skiepijimas buvo neteisėtas, priverstinis testavimas buvo neteisėtas. Dėl netinkamų Vyriausybės sprendimų, pernelyg apribojus galimybes gauti medicinos paslaugas Lietuvoje mirė rekordiškai daug žmonių, žmonės neteko darbų, smarkiai nukentėjo tiek smulkieji, tiek vidutiniai, tiek stambieji verslai, buvo suskaldyta ir supriešinta visuomenė. Vyriausybė ir Seimas nesiėmė ir toliau nesiima jokių būtinų veiksmų siekiant pažaboti Lietuvos žmones skurdinančią infliaciją. Maisto, kuro, šildymo kainos išaugo dešimtimis ir net šimtais procentų. Lietuvos valdantieji nesiima jokių veiksmų, kad kainų augimas būtų pažabotas. Valdžia užsispyrusiai atsisako sumažinti maisto, kuro ir šildymo kainas taikant nulinį PVM tarifą ir mažinant akcizus. Lenkijos valdžia tokius sprendimus priėmė ir visi matome rezultatą – maisto, degalų ir šildymo kainos ten ženkliai mažesnės negu Lietuvoje. Lenkijos valdžia priima sprendimus, kuriais padeda savo piliečiams išgyventi. Lietuvos valdžia tokius sprendimus priimti atsisako. Dėl tokios valdančiųjų politikos kenčia visi Lietuvos žmonės.“ – kalbėjo N.Puteikis
„Užsienio reikalų ministro G.Landsbergio įtakoti Vyriausybės sprendimai dėl Taivano atstovybės įsteigimo, dėl konfliktų su Baltarusija eskalavimo, dėl konflikto su Kinija eskalavimo jau atnešė Lietuvos žmonėms šimtus milijonų eurų nuostolio, tūkstančiai Lietuvos žmonių neteko darbo, vien „Lietuvos geležinkeliai“ pranešė, kad sustojus trąšų eksportui iš Baltarusijos bus priversti atleisti 300 žmonių, apie pasitraukimą iš Lietuvos paskelbė stambūs mūsų šalies ir vakarų investuotojai. Darbo neteks tūkstančiai, Lietuva neteks šimtų milijonų pajamų ir milžiniškų investicijų.“ – sakė P.Gražulis.
„Valdančiosios Seimo daugumos sprendimas įteisinti svetimų raidžių Q, X ir W rašybą oficialiuose dokumentuose pamynė Lietuvos Konstituciją ir sutrypė lietuvių kalbos, kaip valstybinės kalbos statusą, nuolatiniai mėginimai Seime priimti Konstitucijoje įtvirtintą Šeimos sampratą griaunantį partnerystės įstatymą bei ratifikuoti Stambulo konvenciją nepaisant to, kad tokiems sprendimams nepritaria absoliuti dauguma Lietuvos piliečių, priešina, skaldo ir kiršina visuomenę, besikartojantys bandymai žūtbūt legalizuoti narkotikų vartojimą, atlaisvinti alkoholio ribojimus, įteisinti narkotikų vartojimo kambarius yra pavojingi ir nešantys mirtį. Valdančiosios Seimo daugumos planuojama ligoninių reforma naikinant rajonines ligonines sukels dar didesnį Lietuvos žmonių mirtingumą, laukti būtinos medicinos pagalbos teks dar ilgiau ir kainuos dar daugiau prarastų žmonių gyvybių, planuojama švietimo reforma naikinant rajonuose esančias mokyklas skatins naują emigracijos bangą ir dar labiau didins atotrūkį ir nelygybę tarp miestų ir regionų“ – apibendrino K.Krivickas.
“Net ir per šį trumpą, dabartinės konservatorių vadovaujamos daugumos valdymo laikotarpį, buvo padaryta milžiniška žala visai Lietuvos valstybei ir tautai, ypač sveikatos apsaugos, užsienio politikos, ekonomikos bei energetikos srityse, kad Vyriausybės sprendimu įvestas galimybių pasas, priverstinis darbuotojų testavimas, prievartinis reikalavimas skiepytis ir kitų žmogaus teises ir laisves ribojančių priemonių naudojimas grubiai pažeidė ir toliau pažeidžia žmogaus teises ir laisves, Lietuvos Respublikos Konstituciją, kiršina visuomenę, sukelia perteklines mirtis.Konservatorių partijos pirmininko ir Užsienio reikalų ministro G.Landsbergio ir visos Vyriausybės vykdoma kiršinanti ir provokacinė užsienio politika, sąlygoja milijardinius nuostolius valstybei, privačiam verslui bei kelia akivaizdžią grėsmę valstybės nacionaliniam saugumui.” – Tautos ir teisingumo sąjungos (centristų – tautininkų) suvažiavimo dalyviams pareiškė P.Gražulis.
Facebook komentarai
});}(jQuery));