Operacija „Omicron”: globalistai ruošiasi masinėms žudynėms artimiausiomis savaitėmis

Operation Omicron

Operacija „Omicron”: globalistai ruošiasi masinėms žudynėms artimiausiomis savaitėmis

pagal Brian Shilhavy
Redaktorius, „Health Impact News

Jei esate tarp tų, kurie nepasidavė psichologiniam karui, kuris buvo sukeltas pasauliui per „karą su COVID-19 virusu”, ir likote neskiepyti, turite sveiką širdį ir sveiką protą, pasiruoškite kitam šio „karo” su „virusu” etapui, nes netrukus prasidės operacija „Omikronas”, kurios metu bus daugybė aukų, o dėl visko kalti būsite jūs ir aš, neskiepytieji.

Scenarijus jau parašytas, o žinią šią savaitę visuomenei perdavė įprasti marionetiniai atstovai.

JAV „prezidentas” Džo Baidenas:

Omikronas yra čia. Metų pradžioje jis pradės plisti daug sparčiau, ir vienintelė tikra apsauga – pasiskiepyti.

Mūsų laukia sunkių ligų ir mirčių žiema, jei nesate paskiepyti. Savęs, savo šeimos ir ligoninių, kurias netrukus užplūs. (Šaltinis)

Iš „The Hill”:

Anthony Fauci ketvirtadienį pareiškė, kad omikroninis variantas greičiausiai dominuos JAV „po kelių savaičių”, ir įspėjo, kad šią žiemą gali būti užverstos ligoninės.

Tačiau jis pridūrė, kad paskiepyti žmonės, ypač tie, kurie yra pasiskiepiję, bus „palyginti gerai apsaugoti, bent jau nuo sunkių ligų”.

Omikrono atmaina „labai greitai užims dominuojantį vaidmenį, manyčiau, per keletą savaičių ar sausio mėnesį”, – sakė Fauci, vyriausiasis vyriausybės infekcinių ligų ekspertas, JAV prekybos rūmų fondo surengtame renginyje.

Visuomenės masės, kurios šiuo metu remia Pfizer ir Moderna, būdamos paklusniais vergais ir darydamos tiksliai tai, kas joms liepiama, dabar, matyt, suteikė „pranašo statusą” tokiems žmonėms kaip Džo Baidenas ir Tonis Faučis, nes jie ką tik paskelbė, kad tiksliai žino, kaip šis „virusas” elgsis per artimiausias kelias savaites ateityje.

Tie iš mūsų, neskiepytųjų, kurie vis dar turi sveiką širdį ir protą, nesunkiai supranta, kad tai tėra kitas Didžiojo persitvarkymo etapas ir Donaldo Trumpo 2020 m. paskelbto „karo su virusu”, pradėto operacija „Warp Speed”, etapas.

Jie jau beveik baigė perimti JAV ligoninių sistemą, atleisdami visus sveiko proto ir etikos principus atitinkančius darbuotojus, kurie atsisakė skiepų nuo biologinio ginklo, ir įgyvendino COVID protokolus, kurie iš tikrųjų yra sukurti taip, kad atneštų didelį pelną ir kartu sumažintų sergančiųjų nusilpusia imunine sistema populiaciją. Žr:

Vyriausybės atlygis už jūsų gyvybę: ligoninių skatinamosios išmokos už COVID-19 sudaro apie 100 tūkst. dolerių už kiekvieną COVID pacientą
Kaip ir per pirmąsias šio „karo su virusu” kampanijas, tikriausiai pirmiausia bus nusitaikyta į pagyvenusius žmones, nes šėtoniškieji globalistai juos laiko beverčiais visuomenės nariais, o mažindami žmonių, gaunančių Medicare ir socialinę apsaugą, jie gali padidinti savo pelną.

Dr. Elizabeth Lee Vliet spalio mėn. atskleidė šią darbotvarkę, kurioje 2009-2010 m. daktaras Ezekielis Emanuelis (Ezekiel Emanuel) pristatė „Visiško gyvenimo sistemą”, skirtą vyresnių nei 50 metų žmonių medicininei priežiūrai normuoti.

Dr. „Zekas” Emanuelis, kuris buvo prezidento Baracko Obamos vyresnysis Baltųjų rūmų patarėjas sveikatos politikos klausimais ir patarinėjo prezidentui Džo Bidenui dėl COVID-19, savo klasikiniame 2009 m. „Lancet” straipsnyje teigė

„Įgyvendinus visą gyvybės sistemą, susidaro prioritetų kreivė, pagal kurią maždaug 15-40 metų amžiaus asmenys gauna didžiausią galimybę, o jauniausi ir vyriausi žmonės gauna susilpnintas galimybes”.

„Susilpninta” reiškia, kad medicinos pagalba yra normuojama, ribojama arba atsisakoma ją teikti, o tai dažniausiai lemia ankstyvą mirtį. (Visas straipsnis.)

Tai vyksta ir Jungtinėje Karalystėje. JK leidinys „Exposé” šiandien paskelbė šį straipsnį:

 

Déjà vu – Jungtinėje Karalystėje netrukus kils didžiulė pagyvenusių ir pažeidžiamų asmenų mirčių banga, kurią galima palyginti su 2020 m. balandžio mėn.

https://dailyexpose.uk/2021/12/15/huge-wave-of-deaths-coming-to-uk/

Ištraukos:

Jungtinėje Karalystėje netrukus kils didžiulė pagyvenusių ir pažeidžiamiausių gyventojų mirčių banga, kuri primins 2020 m. balandžio mėn. Visuomenei bus sakoma, kad dėl to kaltas Covid-19, tačiau tiesa yra ta, kad dėl to kaltas tik Jungtinės Karalystės vyriausybės ir jos mokslinių patarėjų rato parengtas katastrofos receptas.

Receptas, į kurį įeina įpareigojimas skiepyti slaugytojus, visos NHS energijos skyrimas tautos „stiprinamiesiems” skiepams ir masinis vaisto, vadinamo midazolamu, pirkimas.

2020 m. kovo mėn. britams buvo įsakyta likti namuose, apsaugoti NHS ir gelbėti gyvybes. Tačiau iš tikrųjų įrodymai rodo, kad britams buvo įsakyta likti namuose, kad NHS galėtų duoti midazolamo pagyvenusiems ir pažeidžiamiems žmonėms ir apsimesti, kad jie miršta Covid-19.

Štai trumpa kai kurių įrodymų apžvalga –

Midazolamas yra plačiai naudojamas paliatyviosios slaugos vaistas, laikykite jį diazepamu su steroidais.
Midazolamas taip pat yra vaistas, kuris buvo naudojamas JAV vykdant mirties bausmes mirtinomis injekcijomis.
Jungtinės Karalystės priežiūros institucijos teigia, kad midazolamo turėtumėte gauti tik ligoninėje arba gydytojo kabinete, kuriame yra įranga, reikalinga jūsų širdžiai ir plaučiams stebėti ir greitai suteikti gyvybę gelbstinčią medicininę pagalbą, jei kvėpavimas sulėtėtų arba sustotų.
Taip yra todėl, kad midazolamas gali sukelti rimtų ar gyvybei pavojingų kvėpavimo sutrikimų, pavyzdžiui, paviršutinišką, sulėtėjusį ar laikinai sustojusį kvėpavimą, kuris gali sukelti nuolatinį smegenų pažeidimą ar mirtį.
Tariamos Kovid-19 pandemijos pradžioje Mattas Hancockas užsakė dvejų metų Midazolamo atsargas, o paskui grįžo į Prancūziją, kad gautų daugiau.
Tai buvo patvirtinta parlamentinio komiteto posėdyje, kuriame dalyvavo M. Hancockas, profesorius Van Tamas ir torių parlamento narys, daktaras Luke’as Evansas, kuris sakė, kad „gerai mirčiai” reikia trijų dalykų, o vienas iš jų – midazolamas.
Tuo pat metu Hancockas ir vyriausybė pakeitė įstatymą dėl mirčių patvirtinimo, prisidengdami koronaviruso įstatymu.
Taip pat kremavimo įstatymą; panaikino būtinybę gauti patvirtinamąjį medicininį pažymėjimą.
Taip pat įstatymą dėl kompensacijos už sveikatos priežiūros paslaugų veiklą.
Ir įstatymas dėl artimųjų lankymo globos namuose; kuris buvo uždraustas.
2020 m. balandį ir gegužę labai padaugėjo mirčių, įvykusių globos namuose, daugelis jų buvo melagingai priskirtos Covid-19.
2020 m. pabaigoje Priežiūros kokybės komisija nustatė, kad 34 proc. sveikatos ir socialinės rūpybos darbuotojų teigė jautę spaudimą duoti globos namų gyventojams nurodymus „Negaivinti”, neinformavus gyventojo ar jo artimųjų.
Amnesty ataskaitoje taip pat nustatyta, kad globos namuose visuotinai naudojami DNR įsakymai.
Dvejų metų midazolamo atsargos, įsigytos tariamos pandemijos pradžioje, baigėsi spalio mėn.
Kas nutiko su visu midazolamu?
Dabar valdžios institucijos ketina vėl žaisti visą šį žaidimą, šį kartą prisidengdamos tariamu Omicron Covid-19 variantu. (Visas straipsnis.)

Exposé taip pat paskelbė keletą labai įdomių pranešimų, pagrįstų JAV VAERS (pranešimų apie nepageidaujamus įvykius, susijusius su vakcinomis, sistema), iš kurių matyti, kad didžioji dauguma mirčių, apie kurias pranešama po COVID-19 skiepų, yra nuo labai mažos dalies vaistų kompanijų išleistų partijų. Žr:

VAKCINOS KOVID-19 mirčių priežastis – vos 5 proc. pagamintų vakcinų partijų, remiantis oficialiais vyriausybės duomenimis.
IŠSKIRTINIAI – 100 % „Covid-19” vakcinos nuolatinio neįgalumo ir vaikų mirties atvejų sukėlė tik 6 % pagamintų partijų, remiantis oficialiais vyriausybės duomenimis.
Tyrimo metu nustatyta, kad vaistų priežiūros institucijos sąmoningai toliau skiria pavojingiausias „Covid-19” vakcinos partijas vaikams, dėl kurių atsiranda daugybė neįgalumo atvejų ir mirčių.
Kadangi globalistų marionetės čia, JAV, jau iš anksto mums sako, kad per kelias artimiausias savaites sulauksime „sunkių ligų ir mirčių”, o ligoninės bus perpildytos daugiau nei leidžia jų pajėgumai, yra rimto pagrindo manyti, kad vaikams skiriamos „Pfizer” vaikų skiepų partijos ir senjorams skiriami stiprinamieji skiepai netrukus taps daug mirtinesni.

Taigi, jei norite apsisaugoti nuo šio „Omikrono” varianto, elkitės visiškai priešingai, nei jums sako globalistai, nes tie, kurie mirs ir patirs neįveikiamus sužalojimus, bus tie, kurie skubės pasiskiepyti, o NE neskiepyti.

Kad ir kas būtų tas „Omikronas”, pagrindinis būdas, kaip juo užsikrėsite, yra per adatą, kurią jums įšvirkš.

Kodėl jums neaiški mano kalba? Todėl, kad nesugebate išgirsti, ką sakau.

Jūs priklausote savo tėvui, velniui, ir norite vykdyti savo tėvo norą. Jis nuo pat pradžių buvo žudikas, nesilaikantis tiesos, nes jame nėra tiesos.

Kai jis meluoja, kalba savo gimtąja kalba, nes jis yra melagis ir melo tėvas. (Jn 8, 43-44)

https://healthimpactnews.com/2021/the-new-covid-variant-scam-was-simulated-in-israel-weeks-before-it-was-discovered/

Translated with www.DeepL.com/Translator (free version)

Facebook komentarai
});}(jQuery));