Olialia pupytė terorizuoja Lietuvos krepšininką: nori jo pinigų?

pupytesarabijoje

pupytesarabijoje

 

Olialia pupytė terorizuoja Lietuvos krepšininką: nori jo pinigų?

Kristina Sulikienė

Per tą istoriją, kai už plaukų tąsiusi dukrą, apipylusi smirdinčiu vandeniu, o vaiką privariusi iki kalbėjimų apie „tėti įsilipsiu į medį“, pasidomėjau „Olialia“ projektu. Ir paaiškėjo, jog viso naujosios ir senosios pupytės, ir Yvos, ir visos tos „gražuolės“, kurios kraipė užpakalius ant scenos, nors balso ten  nebuvo ž kažkokių nupušusių Islamo kraštų turtuolių projektas, islamiškasis Playbojus, panašiai, kaip yra Bolivudas vietoj Holivudo.

 

pupytesarabijoje

„Olialia“ prekės ženklas registruotas kažkur Pakistane ar Bolivijoje – šiuo metu informacijos mažėja, ir nuotraukos trinamos. Štai agresyviosios motušėlės, kuriai su 40 policininkų 2018 05 17 buvo „perduotas“ vaikas iš mylinčio tėvo, nuotraukų nebeįmanoma rasti, nors visi pamename jos sausą ir liesą užpakalį ant vieno iš laikraščių viršelio.

„Olialia“ blondinių agresyvumas, gali būti – prekės ženklo dalis. Šios kvailos blondinės buvo apmokytos ne tik užpakalius kraipyti, ar nuogos fotografuotis – jas specialiuose seminaruose arabų kraštuose apmokė, kaip ieškotis turtingų vyrų ir juos išmelžti.

Jeigu gerai panaršytumėte internetą, rastumėte visas mūsų pupytes su haremo drabužiais, bei sėdinčias seminaruose kažkur Pakistane ir kažką rimtai beklausančias.

Oksanai Simas „atsibodo“, nes Simas, pakankamai prisižaidęs jau visur, kaip visi vyresnio amžiaus sportininkai, nutarė karjerą susimažinti iki vietinio klubo, kas tinka šeimos žmogui – nebereikia niekur skraidyti, šeima – vietoje. Iš buvusios santuokos turi paauglį sūnų, kuris krepšininkui Simui labai svarbus, su buvusia žmona labai gerai sutaria, mielai su ja bendrauja.

Panevėžio „Lietkabeliui“ šie vyresni krepšininkai (žaidžia ir  „Broliais“ vadinasi Lavrinovičiai) – tikra paspirtis, ir tikras atradimas. Šis klubas labai gražiai elgiasi su savo legionieriais, išnuomoti butai, laiku mokamos algos. Oksanai iš islamiško Playbojaus atsibodo vaidinti tvarkingą žmoną, mylinčią, rūpestingą mamytę, jai reikia skandalų. Be to, skandalai užkelia populiarumą, be to, tamsioms valstybės jėgoms padeda maskuoti tikrus įvykius.

Oksana sukuria „smurto artimoje aplinkoje“ skandalą, nes toks planas barakudų pasaulyje ne kartą pavyko. Tik ne su šiuo labai garsiu ir mylimu sportininku, kurį policija tiesiog paleidžia iš areštinės namo (apsimeta, jog nėra tokio dydžio gultų – iš tikrųjų policininkai, kaip normalūs vyrai, mėgsta krepšinį, ir nemėgsta barakudų, todėl atjaučia sportininką) – tačiau kadangi žmona rėkia, kad ją muša, jis namo neina keletą savaičių, kol nesibaigia apribojimai.

Nors namas yra asmeninė Simo nuosavybė, islamiško Playbojaus garsenybė plyšauja, jog ji niekur iš šio namo, kur jai nepriklauso nė plyta, neis.

Žinote ką? Oksana pagal pigius Bolivudo filmus, kurių matyt persižiūrėjo, šildydama vieną ar kitą šeichą, bandė „papirkti“ Panevėžio visažistę, kuri ne blondinė, ir nėra manekenė, graži, sveika lietuviška moteris, dar ir stilinga ir be to, protinga.

Juokas juokais, tačiau Simui ta Panevėžio visažistė pagal jo charakterį labiausiai ir tiktų į žmonas, o ji yra išsiskyrusi. Pati skandalan įsukta padori Panevėžio verslininkė teigia, jog jokios antros pusės neieškojo, Simas su draugu prisėdo prie jos stalelio naktiniame klube, kur ji šventė gimimo dieną.

Sportininkas žymus, todėl mielai buvo priimtas į kompaniją.

„Olialia“ pupytės matyt įpratusios, jog joms turi tarnauti visi iš eilės – nes ką jos aptarnavę, mes juk nežinome, iš kur jų toks pasitikėjimas savo „statusu“.

Mes taip pat nežinome, kuriame iš seminarų pupytės buvo apmokytos tampyti dukras už plaukų (šiaip tai arabų kraštuose vyrai taip elgiasi su sugulovėmis – matyt jas gerokai pritampė bedalyvaujant Islamo kraštų Playbojaus projekte).

Tačiau aišku viena – arabų kraštų Playbojus, kuris turėjo prekės ženklą „Olialia“, ir kuris kryžių ir dainų šalyje buvo prakištas kaip laisvo elgesio merginų šou, niekam nesuvokiant, jog arabai patys savo merginų netvirkina laisvam elgesiui, nuogų nefotografuoja, nes patys jas ir užmėto akmenimis, jeigu jos ištvirksta – tai projektas, apimantis laisvojo elgesio merginų „teisę“ į visą vyro turtą, kai ji nori susirasti naują meilužį.

Oksana tiek užtikrinta, kad yra teisi, jog net neprasidėjus jokiam skyrybų procesui ir turinti prievolę būti ištikima – nes teismas dar bandys sutaikyti sutuoktinius, susirado „draugą“ ir su juo išskrido „atostogų“.

Ji įsivaizdavo, jog kaip Islamiško Playbojaus žvaigždę, ją puls palaikyti visos spaudos priemonės, ir teisinti, vos ne atjausti.

Deja. Lietuvos žinaisklaida irgi mėgsta atostogauti šiltuose kraštuose, prisiminkime, kaip buvo „sužendinti“ Brazauskai, kai jie šildėsi kaip meilužiai kažkur po palmėmis: didelis dienraštis paviešino Prezidento nuotraukas su meiluže, vestuvės labai greitai varpais suskambėjo.

Taigi, Oksana su meilužiu nufilmuojama. Jos gudrus planas užgrobti Simo namą, ir dar prisiteisti iš jo išlaikymą iki gyvos galvos kaip „aukai“ žlunga.

Kadangi Oksana ne viename interviu giriasi, kokia ji turtinga, o Simas vargšas, išlaikymą mokės jinai. Iki gyvos galvos. Dar ir vaiko neteks, nes Simas panaudos nuogos Oksanos nuotraukas, ir nuogos Oksanos interviu, kur ji pasakoja, kaip save išlaiko šokdama striptizą.

Kadangi Pupytės įdomus fenomenas, kurį šiaip jau mūru gina sistema, pratęsime pupyčių temą, nes reikia išviešinti, ką su Lietuva padarė Islamo kraštai, ir kokių tikslų iš tikrųjų turi šitas Lietuvos tuštinimas, žmonių išvarinėjimas ir moterų ištvirkinimas, bei nuolatinės vedybos su mūsų merginomis – kiek lietuvių ištekeję už musulmonų, tikslios statistikos nėra. („Džihadas“ per gimdą – turi atsakymą musulmonai…Europos nukariavimas be ginklo. Lietuvos vyrai – susiimkit!)

Tačiau laikraštis, kurio vardo neminėsime, būtent ir gynė Islamą išpažįstančią moterį, kuri gyvena su musulmonu, kai ji neteko vaiko Norvegijoje. Tai yra tas pats laikraštis, kuris melžė turtingus arabus „Olialia“ kalendorių ir nepadorių merginų reklamos finansavimui. 

Facebook komentarai
});}(jQuery));