skip to Main Content
buriate

Olga Girdauskienė. Prieš pedofilijos bylą ir po.

by Agnė Gredeckaitė on

 

August 15, 2015

 

buriate

“Kartą 10 – ojo gimtadienio proga, Deimantė nupiešė dovanėlę savo pusseserei. Lape buvo dvi mergaitės , susikibusios rankomis. Aš paklausiau:

 

-Kas čia?

 

Ji nustojo spalvinti piešinį ir susimąstė ir atsakė:

 

-Tai mes susikibę rankomis sėdėdavome, kai Andrius leisdavo mums pailsėti ir išeidavo su mama, palikę mus vienas.”

 

“2011 sausį aš paklausiau mažosios:

 

-Gal tu nori gyventi pas mamą? Ir išgirdau atsakymą:

 

-Ne. Pas Laimą bus dėdžių.Tegul pas ją ateina Andrius, Jonas ir Aidas, ir laižo jai, kiša jai, o ne man.”

 

(Iš  N. Venckienės knygos “Drąsiaus viltis išgelbėti mergaitę”, kaimynės Olgos atsiminimų)

 

Tokie atsiminimai ir juolab liudijimai pedofilijos teismuose yra ypač nenaudingi dengiantiems pedofilus bei marinusiems Kauno pedofilijos bylą kgbistinėmis priemonėmis. Meluok, juodink, šmeižk ir teisiškai persekiok išdrįsusį prabilti. Taip prie Kedžių kaimynės Olgos 2010 gegužį atsidūrė keisto tarsi kontūzyto veido pilietis. Skambiai vadino drauge, kartais ragana.

 

Neadekvatų pilietį žmonės pravijo iš patvorio po savaitės ar dviejų.

 

Vėliau susuktveidis pasiprašė būti svarbiu liudytoju pedofilijos byloje ir pripasakojo savo kliedesių apie raganą kaimynę Olgą, kuri užmesdavo anklodę ant Drąsiaus dukters ir šnabždėdavo neesamą pedofilijos istoriją ir faktus. Mokė pedofilijos vėliau cituos rimtus veidus nutaisę teisėjai ir tyrėjai, nupynę  bezdalų virvę iš susuktveidžio paistaliojimų.  Beje jau teisto kartą už melagingus parodymus  bei turto prievartavimą.

 

Nors ir nelabai stabilios psichikos, visur matantis besiporuojančius gėjus, kalbančius katinus, Kedžių kaimynes raganas bei bendraujantis su  keistomis fėjomis potencijos reikalams stiprinti šis  liudytojas buvo lyg šapas skęstančiam. Teisėsauga su pasimėgavimu prarijo viską ką jis švabaldžiavo bei prijungė dar vieno liudininko parodymus. Liudininkas teistas keliolika kartų, savo gyvenimą pavertęs paramos rinkimu ir mitimu iš jos. Kelis metus trynęsis Venckų patvoryje ir anot jo saugojęs Kedžio dukrą nuo pedofilų klano bei rinkęs maisto atliekas iš žmonių, kad pramisti ir svaigintis, šiuo metu metu tapo Ukrainos rėmėju ir renka išmaldas nuo Rusijos invazijos Ukrainoje nukentėjusiems žmonėms.

 

Kas gi buvo šita moteris prieš pedofilijos bylą?

 

Olga Girdauskienė (gim. 1950 m. liepos 22) mokytojų šeimoje, Irkutske. 1967 m. baigė vidurinę mokyklą.  1968-1972 m. studijavo Rytų Sibiro valstybiniame kūlturos institute bibliotekininkystės fakultete. Studijas baigė raudonu diplomu ir buvo palikta ten dirbti bibliografijos dėstytoja. Nuo 1972 iki 1975  O. Girdauskienė dirbo tame pačiame institute dėstytoja bibliografijos katedroje.  Klonio gatvės ragana, vadinama moteris dėstė užsienio šalių bibliografijos teoriją.  Po to įstojo ir baigė aspirantūrą Sankt-Peterburgo valstybiniame kultūros ir menų universitete. Doktorantūrą kaltinamoji numarintoje pedofilijos byloje baigė 1979 metais. Visa jaunystė prabėgo besimokant,  rašant straipsnius, vedant konferencijas ir visa kitą  ko reikėjo rašant disertaciją. Pabaigus doktorantūrą  Olia Girdauskienė turėjo grįžti į Irkutską toliau dėstytojauti,

 

“Deja gyvenimas padiktavo kitaip – aš, kaip “dekabristė” nusekiau paskui savo vyrą,į Lietuvą. Mano vyras tuomet  irgi baigė mokslą ir pagal paskyrimą turėjo grįžti savo gimtinėn. Štai kaip aš atsidūriau Pribaltikoje,”- maloniai šypsodamasi per interviu kalbėjo moteris.

 

-Taip atsitiko, kad aš dirbau nuo 1979 m. iki 2010 m. liepos vidurio Kauno apskrities bibliotekoje vyr. bibliografe, Tarpbibliotekinio ir Tarptautinio bibliotekinio abonemento vadove iki 2011 m. ir trumpam dėstytojavau Vilniaus Universitete Kauno skyriuje. Mokslo metu įsigijau puikius kolegas iš Kauno: mokslo daktarę Juliją Čepytę ir profesorių Osvaldą Janonį, doktorantę iš Latvijos Intą Sallinen. Užauginau sūnus, tapau močiute, ir tik 2012 05 17 pirmą kart patyriau tokią klaikią prievartą iš Lietuvos valstybės.

 

“Prie varčiukų į kaimynų kiemą paprašiau policininko leisti man pasiimti vakar paliktą prie šiltnamio maišelį su vaistais. Jis praleido mane. Paėjus keletą žingsnių, išgirdau balsą:“Kas praleido?” Priešais mane stovėjo aukštas vyras su juodu švarku. Jis davė komandą:“Suimt! Už pareigūnams pasipriešinimą!“. Prie manęs pribėgo keletas policininkų, griebė už rankos, stūmė. Išgirdau šūkį: “Už kojų!” – ir mane nešė už rankų ir kojų. Turiu stuburo išvaržą. Nuo tempimo,spyrimo pajutau stiprius nugaros skausmus. Bandžiau atsistoti ant kojų, prašiau paleisti, nukrito vienas batas, prašiau sustoti ir leisti man jį užsidėti. Niekas nereagavo, tempė toliau ir vienas iš pareigūnų, laikančius mane už dešinės  rankos pastoviai spaudė  vieną tašką ties vena. Labai skaudėjo. Surikau, kad nespaustų ranką, kad skauda. To policininko reakcija buvo stulbinanti: jis šypsodamas žiūrėjo man tiesiai į akis ir dar stipriau spaudė venos tašką .”

 

” Prinešė mane iki didelio autobuso ir pradėjo stumti į vidų. Aš esu hipertonikė. Pasidarė labai bloga labai trūko oro, skaudėjo rankas,stuburą. Prašiau išleisti iš autobuso ir duoti įkvėpti gryno oro, bet manė tik kišo, stūmė į autobuso vidų. Pamatę, kad man iš tikrujų blogai-nuvedė į greitosios pagalbos automobilį. Pamatavo spaudimą-  200. Daktaras davė tabletę, suleido vaistus. Ir vėl suriko vienas iš pareigūnų, kad jai nieko nėra ir liepė nuvesti mane į autobusiuką. Įstūmė į kabiną, kur buvo Renaldas iš Klonio gatvės. Jis matė, kaip mane stūmė už plastikinių durų, daužė rankomis per pilvą.  Renaldas minėjo, kad smurtą matė ir galėtų tai patvirtinti. Tas pats policininkas, kuris rėkė, kad man nieko nėra, stumdamas  užstaugė:

 

“Atsibodo ji man! Duokit man elektrošoką!

 

Aš pradėjau klykti,kad turiu širdies problemų su širdim ir elektros neatlaikysiu.

 

Iš O. Girdauskienės pasakojimo apie gegužės 17 ają įvykdytą smurto akciją prieš Klonio gatvėje buvusius žmones ir ją pačią.

 

http://www.tiesos.lt/index.php/tinklarastis/straipsnis/geguzes-17-d.-smurto-garliavoje-liudijimaiolga-girdauskiene

 

Nuo 2012–2014 m.  Olga Girdauskienė dirbo seimo narės „Drąsos kelio“ frakcijos seniūnės Neringos Venckienės sekretore-padėjėja. Buvo išrinkta partijoje Drąsos kelias dalyvauti rinkimams į Eurorarlamentą. Nuo 2015 m. gegužės 18 d. tebedirba Kauno apskrities skyriaus pirmininkės pavaduotoja.

 

Dabar O. Girdauskienė yra daroma nusikaltėle. Ji kaltinama dėl poveikio mažametei. O atstovauja mažametę jos mama L. Stankūnaitė. Panašu, kad vaikas tebėra įrankis užsidirbti pinigus. Šįkart galbūt nebe kūnu, bet teismais. Šiuo metu šios šviesios moters namai yra areštuoti, nes tapo lengvu grobiu amžinai iš kitų bandančiai prasigyventi L. Stankūnaitei ir jos advokatams.

 

“O.Girdauskienės atžvilgiu pradėti ikiteisminį tyrimą nuspręsta po to, kai A.Ūso byloje kalbėję liudytojai papasakojo apie keistą Kedžių kaimynės elgesį su tuomet pedofilijos byloje nukentėjusiąja pripažinta mergaite.

 

Liudytojai Vitalijus Keršis ir Marius Kuprevičius teisme papasakojo, kad 2010–2011 metais O.Girdauskienė buvo lyg prilipusi prie L.Stankūnaitės dukters, vadindavo mergaitę geriausia savo drauge ir nė per žingsnį neatsitraukdavo nuo jos, filmuodavo kiekvieną jos žingsnį.

 

Jie taip pat ne kartą matė, kaip striukę sau ir mergaitei ant galvos užmetusi O.Girdauskienė kažką kuždėdavo jai į ausį.”

 

O. Girdauskienės kaltumą stabiliai eskaluoja Lrytas  ir minėtųjų liudininkų draugužė žurnalistė A. Kuznecovaitė.

 

http://www.lrytas.lt/lietuvos-diena/kriminalai/teismo-suole-dar-viena-n-venckienes-bendrazyge.htm

 

Žmonės, kurie bijo tiesos, nepakenčia ir žmonių, drįstančių ją sakyti.

 

Vieniems išaiškėjusi tiesa  Kauno pedofilijos byloje reikštų gėdingų potraukių išviešinimą ir karjeros baigtį. Kitiems pelningo biznio pabaigtuves, dar kitiems jų laikomas kompromatas ant pedofilų, taptų nušauta višta dėjusia aukso kiaušinius. Kai kurie politikai atvirai pedofilijos bylos išaiškinimą vadina Lietuvos valstybės pamatų griūtimi.

 

Tad nenuostabu, kad galingas, kažkada dar a. a A. Ūso, kaltinto pedofilija užkurtas buldozeris tebetraiško išdrįsusius skelbti tiesą.

 

Myra Kovalski

Facebook komentarai
Back To Top
});}(jQuery));