Oksana Prockailo : Padėt negalima, nubaust

oksana

oksana

Padėt negalima, nubaust.

 

Prisiminiau pasaką, kai nuo išpuikusios princesės kaprizo priklausė žmogaus likimas.

Šis mano gyvenimo epizodas, tikrai, nelemtingas. Bet, duoda peno susimąstyti apie žmogiškumą ir policijos pareigūnų etiką. Tikrai, visų nebendrinsiu, nes teko matyti daug gerų pareigūnų. Tačiau, ne šį kartą.

Vieną dieną užėjau į „MAXIMA“. Esu jos nuolatinė pirkėja. Tad, visi darbuotojai priprato, kad galiu vaikščioti be kaukės. Nutarime dėl karantino (Nr.1226, punktas 2.1.5.2.4) yra žmonių grupių išimtys, kurie gali nedėvėti kaukės. Turiu atitinkamą pažymėjimą.

Kiek tekdavo parodyti dokumentą jokių bėdų neturėjau.

Nežinau, gal, tą penktadienį buvo pilnatis, o gal nuo karantino pavargusių masinė psichozė?

Pirmiausiai sustabdė „EuroCash“ apsauginis, kuris matė mane pirmą kartą. Pykčio kupinas, nesušnekamas tipas, tiktų dirbti koncentracijos stovykloje. Rodžiau savo pažymėjimą, vis vien reikalavo kaukės. Kategoriškai priešinausi prievartai ir savivaliavimui.

Raumeningam vyrui būtinai reikėjo dominuoti prieš silpnesnį. Jis pasiūlė vieną iš skudurų, kurie sudėti į paprastą maišelį prie įėjimo kasos. Kodėl turėčiau dėtis tokią „apsaugos priemonę“? Akivaizdu, kad ten daugiau virusų, bakterijų ir mikrobų nei pati galėjau atnešti.

Atsisakiau. Apsauginiui kylo isterija, pradėjo vyti iš parduotuvės. Mane užsipuolė dar vienas, tikėtinai COVID‘ofobijos ištiktas parduotuvės lankytojas, grasino iškviesias policiją.

Neapsikentusi, pati paskambinau „112“, naiviai tikėdamasi pagalbos (LR Konstitucija, 21-as straipnsnis: „Žmogaus orumą gina įstatymas.“). Atvykę kaukėtį ir ginkluoti vyrukai nesigilino į aplinkybes. Mano priekaištų nepaisė. Ant blanko, skyrtam automobilių eismo taisyklių pažeidimams surašė baudą „Už kaukės nedėvėjimą parduotuvėje“. Savo vardo, pavardės ir pareigybių nenurodė. Jokios įstaigos spaudo neuždėjo. Nukeverzojo parašą ir nurodė banko sąskaitą. Juokėmės visu „kolchozu“ su kitais „ūkio burbūlais“, „rūnkeliais“, bei „šūnauja“.

Atsiklausdama pareigūnų: ar prisimena LR Konstituciją? Tik nusijuokė.

Na, žinoma, vargas būtų tokį apsauginį sutramdyti. Geriau nubausti silpnesnį.

Kyla klausimas: kaip „šaunūs“ pareigūnai nustatė, kad esu „grėsmė“? Rėmėsi „Vyriausybės“ nutarimu Nr.1226, 2.1.5.2 p., jog „sukėliau pavojų išplisti COVID-19 virusui“? Bet neatliko reikiamų tyrimų nustatyti ar esu šio viruso nešiotoja. Tuo pačiu grubiai pažeisdami kitą, 31-ą LR Konstitucijos straipsnį – „Asmuo laikomas nekaltu, kol jo kaltumas neįrodytas įstatymo nustatyta tvarka ir pripažintas įsiteisėjusiu teismo nuosprendžiu.“

Aš naudojuosi to pačio nutarimo kito papunksčio – 2.1.5.2.4. lengvatomis.

Bauda – „nedidėlė“, tik 250 eurų. Iš mano pajamų šiek tiek užteks pragyvenimui. Jei nesugebėčiau laiku susimokėti (nors neprisiimu kaltės) – atvyks antstoliai, su tais pačiais pareigūnais? Primena gūdžius 90-us, kai siautėjo reketininkai.

Kodėl viską rašau? Karantinas, kaip ir sunkios lygos, išgrynina žmogų. Vieni tampa supratingesni, kiti – sužvėrėja. Kiršinama visuomenė, baudžiami varguoliai. Tie, kurie rašo grėsmingas COVID istorijas, kolektyvuose dirba be kaukių, lieka nenubausti. Prisiminkime Vaido Žemaičio nuotikius „Delfio“  ir „15 min“ redakcjijose. Ten sėdi „neliečiamieji“ šiurpių istorijų kūrėjai, be kaukių.

Menamos „žvaigždutės“, kurios reklamavo kaukės ir testus, nebaudžiami siaučia M.A.M.A. apdovanojimuose. Nenubausti ir Seimo valgyklos gerbėjai. Buvo iškviestą policiją patriarchui į Seimą, bet, pasirodo, jis pavojaus nekelia… Maža to, griežtam karantino eismo tarp savyvaldybių rybojimui, laisvai važiavo į Kėdainius. Maldai! Neaiškų kokiai Mamonai jis meldžiasi.

Na ką gi – sėkmės valstybės sveikatos sergėtojams, kurie vieną akymirką tapo infektologais. Ir, ypač, uniformuotiems „gynėjams“, baudžiant senolius, vaikus ir neįgaliuosius.

„Istatymų“ ir baudų rašytojams – svetimas gėdos jausmas. Net, nesusimąstydami, vykdo pražūtingus Tautai nurodymus.

Palaipsniui susiformavo vergų sluoksnis vadinamas „rūnkeliais“. Ko, tiek metų siekė tam tikras KGB užslapstintas luomas.

Mus, kaip vergus siunčia testuosis (nepatikimais testais) ir vakcinuotis (neįštirtom vakcinom). Dauguma sutiks dalyvauti medicinos eksperimente? Ar bus priversti? Gal, Merkel sėkėjai užkūrs IX-o forto krosnis? Iki skausmo pažįstamas šūkis: „Pylėnai!”

Man gaila idėjinių propaguotojų (parsidavūsius už šėkėlius) ir bailių, vedančių Tautą į pragarą. Paskui ir vykdytotai nugarmės. Net, neabėjoju! Globalistams nereikės biurokratų, funkcionierių ir TV žvaigždūčių – išlaikytinių legiono. Ypač „pareigūnų“, kurie dirba už pamėtėtą kaulą (prėmiją ar pareigybių laipsnį). Kai jie atliks Jūdo darbą – nugarmės su savo vadais į pragarą! Keisti žmogeliukai. Karmos niekas neatšaukė.

Pagarbiai, eilinė valytoja, Oksana Pročkailo.

P.S. Vos po keletos dienų buvau išlaipinta iš autobuso, vėl nepadėjo pažymėjimas. Anksčiau išvydavo su šunimis be antsnūkio, dabar jau žmonės.

 

Facebook komentarai
});}(jQuery));