Oficialūs JK vyriausybės duomenys rodo, kad jie žudo savo vaikus

000FEDZRTOYR1SYG C324 F4

000FEDZRTOYR1SYG C324 F4

Oficialūs JK vyriausybės duomenys rodo, kad jie žudo savo vaikus
Jie turėtų BŪTINAI pripažinti, kad jų duomenys yra šlamštas, arba kad skiepijimas nuo 10 iki 14 metų amžiaus turėtų būti NEDELSDAMI nutrauktas. Geriausia būtų, jei jie pripažintų ir viena, ir kita. Praktiškai jie nepadarys NĖ VIENO.

0e8ece43 67ce 4a87 b742 d27dce68e62c 1049x496
0e8ece43 67ce 4a87 b742 d27dce68e62c 1049×496

https://stevekirsch.substack.com/p/are-the-uk-ons-covid-numbers-believable?utm_medium=email

 

Steve Kirsch

UH OH!!! JK vyriausybė dabar turi didžiulę problemą. Tris kartus vakcinuotas vaikas turi 45 kartus didesnę tikimybę mirti nei neskiepytas vaikas. Dėl to vakcina tampa didžiausiu vaikų žudiku, kokį kada nors yra įdiegusi bet kuri vyriausybė, o COVID mirtys atrodo kaip apvalinimo klaida (45X vs. 0,05X).
Santrauka
Šis straipsnis Expose mane paskatino pažvelgti į naujausius Jungtinės Karalystės skaičius.

Šiuos skaičius galima rasti parsisiuntus naujausią duomenų rinkinį (2022 m. gegužės mėn. skaičius), kurį galima rasti oficialioje JK ONS svetainėje.

Kai tai padariau, man į akis krito du dalykai:

Šis duomenų rinkinys dar kartą patvirtina, kad „JK skaičiai yra šiukšlė”.

Jei tikite, kad JK skaičiai teisingi, tuomet turėtumėte šokinėti aukštyn kojomis ir NEDELSDAMI REIKALAUTI sustabdyti 10-14 metų amžiaus vaikų skiepijimą.

Išsamiau apie abu teiginius paaiškinta toliau.

Bet štai esmė: JK vyriausybė tiesiog neturi jokios išeities. Jie turi pasirinkti arba 1, arba 2. Jie turi arba patvirtinti, kad jų pateikti skaičiai yra nesąžiningi, arba nedelsiant sustabdyti vakcinų skiepijimą nuo 10 iki 14 metų amžiaus.

Jungtinės Karalystės spauda turėtų priversti juos pasirinkti, kokiu būdu jie nori, kad jų patikimumas būtų sumenkintas.

Mano pasiūlymas: Jie turėtų prisipažinti ir pripažinti abu dalykus.

Čia pateikiama išsami informacija apie kiekvieną mano teiginį.

JK skaičiai yra šiukšlė
Pirmiausia reikia pagirti JK vyriausybę už duomenų atskleidimą. JAV vyriausybė neatskleidžia beveik tokių išsamių duomenų, todėl neįmanoma atlikti tinkamos JAV duomenų analizės, nes nėra duomenų, kuriuos būtų galima naudoti.

Atrodo, kad JK vyriausybė neįtraukia įdomiausių rodiklių saugumui ir veiksmingumui įvertinti. Expose į tai atkreipiamas dėmesys; atrodo, kad kai skaičiai veikia prieš juos, jie arba visiškai nustoja teikti duomenis, arba nustoja juos išskaidyti, arba, šiuo atveju, neatlieka mirčių skaičiavimo 100 tūkst. žmogaus metų, kad tik labiau motyvuoti žmonės skirtų laiko ir pamatytų, jog yra didžiulė problema.

Jūsų patogumui čia galite atsisiųsti mano komentuotą versiją. Pereikite prie 6 lentelės. Mano anotacijos pateiktos G stulpelyje. Svarbūs skaičiai, kuriuos naudosime toliau, pažymėti raudonai.

Matome, kad 20-24 metų amžiaus žmonių mirtingumo dėl visų priežasčių (MAM) rodiklis sumažėjo 2 kartus (palyginkite G21 ir G28).

Tai neįmanoma! Vakcina nėra jaunystės fontanas. Teigiama, kad ji tik sumažina mirtingumą nuo KOVID, o ne panaikina mirtingumą nuo visų žinomų ligų.

Neskiepytos 21 eilutės duomenimis, tik (43/378) = 8,3 % mirčių yra nuo COVID. Taigi, jei turite PERFEKTYVIĄ vakciną, AKM gali sumažėti tik 8,3 %. Jis negali sumažėti 50 %.

Tai panašu į tai, ką savo 2022 m. liepos 13 d. straipsnyje nurodė profesorius Normanas Fentonas: COVID vakcinos nėra jaunystės fontanas, tačiau būtent tai nustatė ir jo analizė.

Tai nestebina ir nėra nauja. Tai pastebėjau savo 2022 m. gegužės 5 d. straipsnyje, kai bandydamas naudoti JK duomenis skaičiavimams, pastebėjau, kad dauguma JK ONS duomenų yra netinkami naudoti, nes jie tiesiog neturi jokios prasmės. Būtent dėl to pasirinkau tą eilutę, kurią pasirinkau toje konkrečioje analizėje.

Sukurti šiukšlinus duomenis ir jais remtis formuojant viešąją politiką yra didžiulė gėda Jungtinės Karalystės vyriausybei.

Todėl jų oficialus atsakas bus įvardyti mane ir profesorių Fentoną kaip dezinformacijos skleidėjus ir mus ignoruoti. Problema išspręsta!

Na, ne taip greitai.

Nes jei JK duomenys yra tikslūs, tuomet…

10-14 metų vaikai miršta 45 kartus dažniau nei įprastai
Jei JK duomenys tikslūs, jiems reikia nedelsiant sustabdyti 10-14 metų amžiaus vaikų skiepijimą, nes dėl to vaikų AKM padidėja 45 kartus (G12/G5).

Kitaip tariant, vakcinos šiai amžiaus grupei yra pavojingiausia intervencija žmonijos istorijoje. Dėl to COVID atrodo kaip apvalinimo klaida:

COVID: 5 % padidėjęs ACM
COVID vakcina: ACM padidėjimas: 4400 % ACM padidėjimas

Kai kurie „ekspertai” galėtų tai „paaiškinti” teigdami, kad tik tie vaikai, kuriems grėsė didžiausia rizika, pasirinko trečiąją vakciną ir tai paaiškina didesnį ACM. Tik tie, kurių mirtingumas buvo vidutiniškai 45 kartus didesnis, pasirinko trečiąjį skiepą? Parodykite man įrodymus, prašau!

O kai jau būsite, parodykite man įrodymų, kad TIK vaikai, kurių mirties rizika 15 kartų didesnė, nusprendė pasilikti tik 2 dozes.

Kai kurie žmonės galėtų sakyti: „O, skaičiai yra maži 3 dozės atveju”. Puiku, net jei sudėsime visus 2 ir 3 dozių skaičius, ACM mirštamumas padvigubėja skiepytiems vaikams. Jis turėtų šiek tiek sumažėti (o 20-24 metų vaikams jis buvo sumažintas perpus, kaip pažymėjome pirmiau). Vietoj to jis padvigubėjo.

Tada bus pasiteisinama, kad 3 dozės duomenys „iškreipė” rezultatą… Reikėtų žiūrėti tik į 2 dozės duomenis.

Bet ir tai nepadeda. Vaikai, kurie ką tik išgėrė 2 dozę, taip pat daug dažniau miršta nei vaikai iš neskiepytųjų grupės.

Translated with www.DeepL.com/Translator (free version)

Facebook komentarai
});}(jQuery));