O štai ir antras MG Baltic “vilkolakis”, dabar jau Kaune.

 

Valdas Vižinis

O štai ir antras MG Baltic “vilkolakis”, dabar jau Kaune. 

Prisiminkime Klonio įvykių pradžią. Tai jo vadovaujami prokurorai stabdė bylos tyrimą. Šio teiginio pagrindimo net nereikia. Tą jau konstatavo laikinoji Seimo komisija Garliavos įvykiams tirti. Nors kaltė suversta eiliniams, neabejoju, visi 12 nubaustųjų prokurorų negalėjo veikti kaip organizuota grupė. Patys apsitarę. Tai ne tos algos ir ne tie interesai. 

 

O tai reiškia vienos valios buvimą. 

Taigi dabar jau turime du centrinius Klonio bylos MG Baltic “vilkolakius” teisėsaugoje, puikiausiai galėjusius pasukti bylą taip, kad kaltinimų smaigalyje atsidūrė Neringa Venckienė.

“VSD pažymoje teigiama, kad koncerno „MG Baltic“ atstovai palaikė kontaktus su vienu tuomečiu Kauno apygardos prokuratūros pareigūnu, komiteto medžiagoje aiškiai įvardijama, kad tai – Kęstutis Betingis, išvados projekte minimas ir vėliau koncerne įdarbintas buvęs Vilniaus apygardos prokuratūros vadovas Ramutis Jancevičius.”

Iki šiol atsimenu jo persikreipusį ir pasimetusį veidą per LNK, kai žinios transliavo informaciją apie Furmanavičiaus ir Naruševičienės nužudymą. 

“Kedys pasielgė kaip bailys, jei mane girdi, pasiduok”, – siuntė žinią K. Betingis. Dabar tampa aiškia tokio pasimetimo priežastis. Viskas pasisuko neplanuota vilkolakių linkme, jos nebekontroliuojama, su nenusakomomis pasekmėmis. Drąsius tada tiesiog permaišė visą prokurorų jam paruoštą kortų kaladę ..

Facebook komentarai
});}(jQuery));