O. Gasanovas ėmėsi eksperimento: savo kelionių laidą nufilmavo tik mobiliuoju telefonu

OGasanovasmsieksperimento_asmeninisarcyvas

OGasanovasmsieksperimento_asmeninisarcyvas

O. Gasanovas ėmėsi eksperimento: savo kelionių laidą nufilmavo tik mobiliuoju telefonu

 

Populiarios kelionių laidos vedėjas Orijus Gasanovas parodė esantis tikras technologijų gerbėjas. Žinomas žurnalistas ir laidų kūrėjas nusprendė išskirtiniu būdu išmėginti naujausio „Samsung“ išmaniojo telefono „Galaxy Note20“ kameros galimybes. Šiuo metu Italijoje viešintis ir filmuojantis žurnalistas vieną kelionių laidos seriją apie Romą nufilmavo tik mobiliuoju telefonu.

Pasitelkę tik išmanųjį telefoną „Galaxy Note20 Ultra“ telefoną, dvi dienas O. Gasanovas su operatoriumi filmavo gražiausius Romos miesto kampelius. Rankose turėdama vienintelę filmavimo įrangą – „Note20 Ultra“, kelionių laidos kūrėjas leidosi į amžinąjį miestą ir laidos žiūrovams parodė, kaip Roma pasikeitė po koronaviruso.

„Mūsų tikslas yra įrodyti keliautojams, kad filmuoti ir fotografuoti mėgstantiems mėgėjams tikrai nereikia pirkti rimtos technikos, kelių skirtingų objektyvų. Neretai jie tiesiog nemoka naudotis profesionalia įranga, nustatyti šviesos, todėl net ir turint fotoaparatą, nuotraukos išeina daug prastesnės nei fotografuojant telefonu. Galiu pasakyti, kad išmanieji turi viską, ko reikia gražiems kadrams ir netgi televizijos laidos filmavimui. Nereikia žinoti beveik nieko, nes jis automatiškai viską padaro už žmogų“, – sako O. Gasanovas.

Profesionaliai su išmaniuoju telefonu nufilmuota kokybiška ir televizijos turiniui puikiai tinkama laida parodė, kiek toli yra pažengusios mobiliosios technologijos, kai naudoti mobiliuosius telefonus televizijos filmavimuose šiandien tikrai yra įmanoma.

„Filmuodami sutaupėme nemažai laiko, nes paprasčiausiai nereikėjo keisti objektyvų. Taip pat nereikėjo ir kamerą stabilizuojančio stovo, nes „Note20 Ultra“ telefono stabilizacija iš ties nustebino. Be to, labai gerą įspūdį paliko garso kokybė“, – pasakoja laidos operatorius Žygimantas Jakimovas.

Naujausi „Samsung“ flagmanai turi viską, ko galima tikėtis iš „Galaxy Note“ serijos telefonų, ir dar daugiau. Akivaizdu, kad naujais patobulinimais ypač apsidžiaugs tie, kurie daug filmuoja ir mėgsta kurti vaizdo turinį. Su 21:9 kraštinių santykiu ir 24 kadrų per sekundę įrašymu, šios serijos telefonų 8K kamera leidžia įamžinti aukštos raiškos vaizdo įrašus. Profesionalus vaizdo įrašų režimas vartotojams pasiūlys aukščiausio lygio fokusavimą, garsą, ekspozicijos galimybes, apšvietimą, mastelio keitimo funkcijas ir 120 kadrų per sekundę filmavimą „FHD“ raiška.

Be to, dėl naujo lazerinio automatinio fokusavimo „Note20 Ultra“ kamera turės ypač tikslų fokusavimą, o su tiesioginio fokusavimo funkcija vaizdo įrašai bus dar realistiškesni. Tuo tarpu, profesionalūs kameros objektyvai ir patobulintas „Space Zoom“ priartinimas leis įamžinti itin detalius kadrus.

Facebook komentarai
});}(jQuery));