Nustokite diskriminuoti mano dukrą!!!

strong father carrying his daughter park 23 2148201588 300x200 1

Argumentai Po Kalėdų Eglute – Dr. Trimmel

Demokratija Koronavirusas

Dr. Lukas TrimmelLaiško originalas paskelbtas 2021 m. lapkričio 14 d.

Per sveikatos priežiūros darbuotojų demonstraciją Vienoje prieš privalomą skiepijimą, fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojas, Dr. Lukas Trimmelis, perskaitė atvirą laišką sveikatos apsaugos ministrui.

Kadangi laiško turinys įdomus ir jame pateikiami oficialūs šaltiniai, kurie gali būti naudingi per šventes, skelbiame laišką lietuvių kalba.

Naudingų diskusijų patarimų rasite čia!

Visiems sapereaude.lt skaitytojams linkime linksmų ir ramių švenčių.


Gerbiamas sveikatos apsaugos ministre, gerbiamas kolega Mückstein’ai!

Rašau Jums kaip gydytojas, šeimos tėvas ir šios šalies pilietis.

Buvau priblokštas, kad nuo šiol vadinamoji 2G taisyklė bus taikoma beveik visam laisvalaikio sektoriui. Tai reiškia, kad vyresni nei 12 metų neskiepyti (pasak Amerikos genų terapijos draugijos, vykdoma vakcinacija yra genų terapija1) ir COVID 19 liga nepersirgę vaikai, negalės laisvalaikiu užsiimti jokia sporto ir kita visuomenine veikla.

Kadangi mano penkiolikmetė dukra tris kartus per savaitę entuziastingai lanko gimnastiką ir dėl svarių priežasčių nėra skiepyta, dabar ji negalės dalyvauti treniruotėse ir daugelyje kitų socialinių veiklų. Ji, kaip ir daugelis kitų žmonių šioje šalyje, yra diskriminuojama! Kaip šeimos tėvą mane tai palietė asmeniškai, o kaip gydytoją, besirūpinantį žmonių gerove, šis sprendimas pribloškė.

Man kyla klausimas, ar tokia ir yra Jūsų sveikatos politika?

Ar tikrai manote, kad ši priemonė tarnauja žmonių, ypač vaikų, gerovei?

Kokiais medicininiais ir visuomeniniais argumentais yra pagrįstas šis sprendimas?

Ką Jums padarė mano duktė , kad iš jos atimamos tam tikros pagrindinės teisės? Be to, pusantrų metų ji klusniai vykdė visas politikų primestas beprotiškas priemones.

Kam gali pakenkti mano dukra?

Ar tikrai manote, kad mano sveika, neskiepyta dukra, triskart per savaitę besitestuojanti, kelia didesnį pavojų kitų žmonių sveikatai nei tie, kurie yra pasiskiepiję ir nesistestuoja (nors jiems gali pasireikšti ligos simptomai), bet jie gali dalyvauti viešajame gyvenime?

Ar tikrai tikite, kad ši priemonė „garantuoja” daugiau pilnavertiško gyvenimo metų?

Ar tikrai manote, kad sveikata tai tik neigiami PGR tyrimai (dabar jau net ir to nebepakanka) ir skiepyti = genetų terapiją patyrę (1,2) piliečiai?

Ar tikrai manote, kad darant socialinį spaudimą, atimant laisves ir vykdant valstybės finansuojamą, absoliučiai tendencingą propagandą, galima sveikus žmones versti atlikti medicininę intervenciją? Pone Mückstein’ai, ar Jums, kaip gydytojui, nebegalioja Hipokrato priesaika? Turiu pagrindo manyti, kad žinote Niurnbergo kodekso 42-ojo straipsnio turinį.

Kaip Jūs apibrėžiate sveikatą (3) ?

Ar pagalvojote, ką reiškia dėmesio sutelkimas tik į vieną ligą ir kovą su ja abejotinomis priemonėmis, neatsižvelgiant į kitus sveikatos aspektus?

Faktai tokie:

 • COVID 19 pavojingumas nuo pat pradžių buvo gerokai perdėtas. Pradžioje prognozuotas 4 % mirtingumas buvo mažiausiai 20 kartų išpūstas (4).
 • Nepaisant to, buvo ir tebekurstoma didžiulė baimė, todėl žmonės  įsivaizduoja šimtus kartų didesnį šios ligos pavojų (5).
 • Mirusiųjų nuo koronaviruso statistika remiasi tik teigiamais PGR tyrimo, atlikto per paskutiniąsias 28-dienas, rezultatais. Todėl tarp mirusiųjų nuo koronaviruso yra daug žmonių, kurie tikrai mirė ne nuo SARS-CoV 2 infekcijos, o tik ją turėdami. Tai irgi prisideda išpučiant šios ligos pavojų.
 • Maždaug 97 % visų mirusiųjų nuo koronaviruso asmenų anksčiau sirgo bent viena ar daugiau ligų arba priklausė rizikos grupėms (6).
 • Jauniems sveikiems žmonėms, ypač vaikams, COVID 19 yra palyginti nesunki liga (4). Per metus daugiau vaikų paskęsta ar miršta nuo gripo, nei nuo COVID 19 pandemijos metu (7). Sveikiems vaikams ši liga beveik nekelia grėsmės. Ilgalaikiai Covid  19 ligos padariniai vaikams iki šiol nenustatyti (8).
 • Šiuo metu atliekama vakcinacija iš tikrųjų yra genų terapija ir turėtų būti vadinama genų terapija (1,2,46,48).
 • Šiuo metu taikoma genų terapija (vakcinacija) neapsaugo nuo užsikrėtimo SARS-CoV 2 (9,10,11,12,13,45,50).
 • Šiuo metu taikoma genų terapija (vakcinacija), užsikrėtus SARS-CoV 2, neapsaugo nuo viruso perdavimo kitiems žmonėms (14,15).
 • Šiuo metu taikoma genų terapija (vakcinacija) neužkerta kelio mirčiai bei sunkiam ligos progresavimui, o tik sumažina sunkios ligos ir mirties tikimybę. Ir tai tik trumpą laiką (ne ilgiau kaip 2-6 mėnesius)10,11,12,13.
 • Šiuo metu taikomos genų terapijos (vakcinacijos) naudos ir rizikos santykis vaikams –  vienareikšmiai neigiamas (16,17,18,53)! Todėl visiškai neatsakinga rekomenduoti genų terapiją (skiepus) vaikams ir paaugliams arba netiesiogiai versti juos skiepytis!
 • Šiuo metu taikoma genų terapija (vakcinacija) nedaro jokios įtakos COVID plitimui (19 20,45,50).
 • Dabar jau žinoma, kad skubotai atliktuose vakcinų tyrimuose buvo padaryta rimtų klaidų (21).
 • Natūralus imunitetas COVID 19 ligai persirgus ja yra kelis kartus stipresnis, nei gautas su vakcina (22,23,44). Kol kas nėra aiškių įrodymų, kad natūraliai persirgę šia infekcija gali būti viruso nešiotojai (52).
 • Šiuo metu taikoma genų terapija (vakcinacija) nėra saugi (19,21,24,48). Šios terapijos šalutiniai poveikiai pasireiškia žymiai dažniau nei naudojant visas kitas vakcinas (24,25). Duomenys apie šalutinius poveikius yra neišsamūs (26), nes kai kurios medicinos įstaigos ir, deja, kolegės ir kolegos, nepriskiria tam tikrų pacientų nusiskundimų genų terapijai (vakcinacijai). Mirties atveju skrodimas atliekamas retai arba visai neatliekamas. Dėl mažai atliktų skrodimų daug atvejų lieka neužfiksuoti. Kuo jaunesnis amžius, tuo daugiau nepageidaujamų šalitinių poveikių atsiranda ir jie sunkesni. Vaikams ir paaugliams naudos ir rizikos santykis –  akivaizdžiai neigiamas! Kalbant apie kitas gyventojų grupes, apie tą santykį  kol kas negalima pasakyti nieko aiškaus.
 • Daugelis dirbančių kolegų susidūrė su šia terapija iš labai neigiamos pusės. Aš pats užfiksavau dešimtis nusikundimų dėl kaulų ir raumenų veiklos sutrikimų (spengimas ausyse, galūnių  tirpimas, reumato priepuoliai, širdies raumens uždegimai, dismenorėja, persileidimai, lėtinio nuovargio sindromas ir t. t.). Jau nekalbant apie kelių dienų nedarbingumą dėl karščiavimo,  raumenų ir galvos skausmų ir kt. Kolegos (nenorintys, kad minėčiau jų pavardes) praneša apie vaikus, kuriems po skiepų prireikė intensyvios medicininės priežiūros.
 • Aišku, kol kas nieko nežinoma apie genų terapijos (vakcinacijos) žalą, kuri gali pasireikšti ateityje. ADE, mikrotrombai arba navikų atsinaujinimai (27). Ateityje tai gali sąlygoti infekcijas, širdies sutrikimus ar insultą. Galimai apie tai byloja ir neseniai padažnėję jaunų sportininkų širdies veiklos sutrikimo atvejai (28, 51) bei išaugę pacientų skaičiai skubios pagalbos skyriuose dėl insulto ir miokardo infarkto (29).
 • Nuo skiepijimo kampanijos pradžios Europoje taip pat pastebėtas išaugęs jaunesnių nei 45 metų amžiaus asmenų mirtingumas (30,32), kuris negali būti siejamas su COVID 19.
 • Yra įrodymų, kad genų terapija (vakcinacija) gali šiek tiek sumažinti mirtingumą nuo COVID 19, tačiau padidina bendrą mirtingumą (31,32).
 • Dėl taikytų karantino priemonių gerokai padidėjo gyventojų (ypač vaikų) antsvoris. Tačiau nutukimas taip pat yra vienas iš pagrindinių sunkios COVID 19 eigos rizikos veiksnių. Tai 113 proc. padidina hospitalizacijos riziką ir 74 proc. padidina intensyviosios terapijos poreikį (33,34,35). Be to, nutukimas ir fizinio aktyvumo stoka yra veiskniai, kenkiantys sveikam gyvenimui (diabetas, širdies ir kraujagyslių ligos, kaulų ir raumenų sistemos pažeidimai ir kt.) ir atima daug pilnaverčio gyvenimo metų.
 • Dėl karantino labai padažnėjo psichikos susirgimai, pavyzdžiui, nerimo sutrikimai, depresija, priklausomybės sutrikimai ir t. t. (ypač vaikams ir paaugliams) (36). Vieninteliai atvejai, kada reikėjo „prioritetizuoti“ pacientus per pastaruosius 1,5 metų, buvo vaikų psichiatrijoje. Iš daugybės tyrimų žinome, kad psichikos sveikata turi neįtikėtinai teigiamą poveikį tolesniam gyvenimui, o jos stoka trumpina gyvenimą.
 • Dėl karantino metu taikytų suvaržymų drastiškai išaugo socialinė nelygybė. Jau daugelį metų akivaizdu, kad žema socialinė padėtis ir menkas išsilavinimo lygis turi neigiamos įtakos gyvenimo trukmei. Iš daugelio vaikų buvo ir yra atimamos ateities galimybės.
 • Šiuo metu turime gerų profilaktinio ir ankstyvojo gydymo metodų, pasižyminčių  tik labai menku šalutiniu poveikiu. Tai padėtų išvengti daug kančių ir gerokai palengvintų sveikatos apsaugos sistemos darbą (37,38,39). Nepaisant to, COVID 19 susirgę žmonės vis dar paliekami likimo valiai; baimėje, izoliacijoje ir be medicininio gydymo!

Šį sąrašą galėčiau tęsti ir tęsti. Tiesą sakant, noriu paklausti, ar priimdami sprendimą dėl 2G taisyklės pagalvojote apie gyventojų grupių diskriminavimą (ypač vyresnių nei 12 metų vaikų) bei kitus čia išvardytus aspektus?

Be to, šioje šalyje galioja pagrindinės žmogaus teisės. Nesu teisininkas, bet, mano nuomone, šis reglamentas visiškai su jomis nesuderinamas, nes trūksta faktais ir įrodymais pagrįsto šių ribojimų (2G) pagrindimo. Kaip tik priešingai, atsižvelgiant į visus sveikatos aspektus ir tikslą, kaip įmanoma prailginti visų gyventojų pilnaverčio gyvenimo trukmę (ypač  tų, kurie reikalingi mūsų globos), šios priemonės yra visiškai neveiksmingos ir yra veikiau žalingos nei naudingos. Juk žmonių diskriminavimas yra nesuderinamas su pagrindinėmis teisėmis ir demokratijos principais!

Netgi jei regos lauke paliksime  tik tą vieną infekciją, vistiek  jokios naudos nebus. Dėl anksčiau išvardytų priežasčių šie suvaržymai  vargu bau ar išgelbės gyvybes, užtat nepridės pilnaverčio gyvenimo metų.

Pavyzdžiui, kitos šalys niekada nedraudė vaikams laisvalaikiu užsiimti sportine veikla (Švedija, keli Šveicarijos kantonai, pastaruoju metu ir kitos Skandinavijos šalys, Danija, Vengrija, kelios JAV valstijos ir t. t.), tačiau tai neturėjo jokio neigiamo poveikio sergamumui šia liga.

Mane, kaip gydytoją, dažnai pribloškia atsakingų asmenų ir, deja, tendencingi žiniasklaidos argumentai.

Kai išgirstu argumentą, kad dėl nepasiskiepijusių „neliks“ lovų pasiskiepijusimes, jokiu būdu nenorėdamas užgauti, norėčiau paklausti: kokia tikimybė, jog ligoninės lovą „užims“  viešai „sudrausmintas“ jaunas aukščiausios klasės sportininkas Dominic’as Thiem’as arba mano dukra, o ne Jūs, kolega Mückstein’ai, būdamas rūkalius? Arba meras Ludwig’as bei Sveikatos tarybos narys Hacker’is dėl antsvorio priklausantys rizikos pacientų grupei? Visai nesvarbu pasiskiepiję jie ar ne.

Iš ko mano dukra galėtų atimti intensyviosios terapijos lovą? O kaip dėl šimtų tūkstančių žmonių, kuriems dėl jų gyvenimo būdo kyla didesnė rizika naudotis sveikatos sistemos teikiamomis paslaugomis? Mes, kaip solidari visuomenė, o ypač mes, gydytojai, esame sutarę suteikti reikalingą pagalbą visiems žmonėms, nepriklausomai nuo jų lyties, amžiaus, odos spalvos, religijos, seksualumo, gyvenimo būdo, kilmės, skiepų ir t. t. O gal aš ne viską  žinau ir galbūt ateityje bus taikomos lengvatos pagal socialinio kredito sistemą kaip Kinijoje? 20 taškų minusuojama alkoholikui. 10 taškų minusuojama stresui pasiduodančiam vadovui. 25 minusuojami dėl per menko fizinio krūvio ir antsvorio. 5 minusuojami ekstremalaus sporto mėgėjui. 15 minusuojami negavus visų reikalaujamų skiepų dozių…

Kur tai veda? Kaip toli nueisite? Ar siekiate totalitarinės sveikatos diktatūros?

Be to, kaip gydytojas turiu vertinti kiekvieną žmogų individualiai, kad pritaikyčiau jam tinkamiausią gydymą. Kodėl nei iš šio nei iš to prieš skiepijimą  nebevertinamas  naudos ir rizikos santykis atskiram individui?

Nuo kada egzistuoja besimptomės ligos, pone Mückstein’ai?

Kaip galima sukurti bandos imunitetą skiepijant vakcina, kuri nesuteikia sterilaus imuniteto?

Kaip gali būti, kad ši vakcina (kaip viešai teigėte per televiziją) nepatenka į kraują?

Ar mokėtės tame pačiame universitete kaip ir aš?

Kaip Jūs galite grasinti mums, gydytojams, teisiniais ieškiniais, jei mes, norėdami įvertinti pacientų imuniteto būklę, atliekame antikūnų tyrimą?

Esminiu kovos su pandemija metodu pasirinkote labai abejotiną testavimo modelį :„Testuoti, testuoti, testuoti“. O dabar neigiamas testas nebetenka prasmės?

Paaiškinkite, kas pakeitė Jūaų nuomonę.

Ar tikrai galutinis tikslas yra priverstinis gyventojų išskiepijimas neveiksmingomis, potencialiai pavojingomis medžiagomis, įskaitant pakartotinius nuolatinius skiepus iki begalybės? Kokia iš to nauda?

Turiu jus nuvilti, nes didžiausios skiepijimo apimtys neapsaugo nuo didžiausio infekcijų skaičiaus. Pavyzdžiai?:

Voterfordo grafystė Airijoje: 99,7 proc. suaugusiųjų skiepijimo apimtys ir didžiausias 14 dienų sergamumas visoje Airijoje – 1486 atvejai (40)

Islandija: vyresnių nei 12 metų asmenų skiepijimo apimtys 89 %, didžiausias naujų infekcijų skaičius nuo pandemijos pradžios (41) ir t. t.).

Atrodo, kad COVID 19 plitimas bei skiepijimo apimtys visai nekoreliuoja (42,45)!

Kaip gydytojas, kurio pagrindinis tikslas –  išgydyti ligonį, ilgai klausiau savęs, kodėl COVID 19 ligos gydymo metodai neviešinami, nors įrodyta, kad yra gerų vaistų nuo šios ligos (37,38,39). Aplaidu ir neatsakinga atimti iš sergančių žmonių veikiantį gydymo metodą!

Kaip šeimos tėvas, gydytojas ir šios šalies pilietis, tikiuosi, kad man bus argumentuotai atsakyta, kiek pilnaverčio gyvenimo metų pridės jūsų pasitelkti ribojimai 2G ir, svarbiausia, kodėl diskriminuojama mano dukra.

Nustokite gąsdinti sveikus žmones. Baimė sargdina žmones ir trukdo racionaliai mąstyti bei veikti.

Nustokite terorizuoti, stigmatizuoti ir marginalizuoti žmones ir pradėkite rūpintis sergančiais ir pažeidžiamais žmonėmis!

Nustokite diskriminuoti mano dukrą!!!

Liaukitės medicinines pusiau tiesas ir melą skelbti kaip mokslinį konsensusą.

Nustokite kaltinti sveikus žmones dėl jau daugelį metų gresiančios sveikatos priežiūros krizės.

Nustokite švaistyti mūsų mokesčių mokėtojų pinigus (milijardus eurų!) beprasmiškam sveikų vaikų testavimui, skiepų propagandai ir kitiems beprasmiams veiksmams.

Liaukitės kariauti politinį karą šios šalies žmonių sąskaita.

Nustokite grasinti, šmeižti, diskriminuoti, ieškoti atpirkimo ožių ir kurstyti baimės propagandą. Tai primena tamsiausius mūsų istorijos puslapius!

Nustokite pasitikėti medicinos pramonės ir visų su ja saistomų grupių peršamomis „rekomendacijomis“. Netrūksta įrodymų, kad šios bendrovės  sukčiavo, melavo, yra korumpuotos. Joms rūpi gauti kuo daugiau pelno (43, 47, 49). Joms nerūpi gyventojų gerovė. Kaip gydytojas turėtumėte tai žinoti.

Minėti faktai aiškiai rodo, kad privalomo tam tikrų profesinių grupių bei visų gyventojų skiepijimo nereikia!

Klausykite ir pasitikėkite tik visiškai nepriklausomais mokslininkais ir gydytojais (medicinos pramonės čiuptuvai jau seniai persimetė į universitetus ir mokymo įstaigas, kadangi juos finansuoja 47).

Neužkirskite kelio kitoms nuomonėms!

Tai, ką Jūs darote, neturi nieko bendra su medicina ir sveikata!

„Ligų politiką“ pagaliau keiskite protinga sveikatos politika, kurioje būtų atsižvelgiama į visus sveikatos aspektus. Tuomet turėtume mažiau problemų dėl šios infekcinės ligos.

Netrukdykite mums, gydytojams, priimti pacientus kaip asmenybes ir gydyti juos individualiai bei teikti jiems individualias rekomendacijas.

Pasirūpinkite tragiška slaugytojų padėtimi, kuri egzistavo jau iki prasidedant COVID 19, ir užtikrinkite, kad ši profesinė grupė būtų pripažinta, gerbiama, kad jai būtų sudarytos tinkamos darbo sąlygos ir mokamas tinkamas atlyginimas. Tada nekalbėtume apie nepakeliamą krūvį ligoninėsei r  globos įstaigose.

Ir nepradėkite vardinti skiepijimo komisijų ar kokių nors ekspertų komitetų rekomendacijų.  Galima visko prišnekėti, bet nesigilinsiu, kokių interesų ir priklausomybių vedini jie tai sako 47).

Laukiu aiškiai suformuluotų tikslų, tikrų faktų, duomenų, įrodymų ir suprantamų argumentų bei strategijų.

Jei žmones, kurie kritiškai vertina ribojimus ar skeptiškai žiūri į skiepus, vadinate „mokslo neigėjais“, vadinasi, nesuprantate mokslo, be to, nesate susipažinęs su nepriklausomais tyrimais ir jau tikrai neinicijavote būtinai reikalingos dalykinės diskusijos.

Jei negalite pateikti jokių faktais pagrįstų argumentų dėl 2G taisyklės, apimančios visus sveikatos aspektus, galvosiu, kad tai sąmoningos diskriminacijos atvejis, kad ne tik neprieštaraujate gyventojų skaldymui, bet ir jį skatinate.

Be to, norėčiau pabrėžti, kad mokslas niekada negali pateikti absoliučios tiesos, jo rezultatai nuolat kinta, todėl, siekiant pažangos, būtina objektyvi diskusija. Jei paaiškėtų, kad mano argumentai klaidingi, nedvejodamas tai pripažinsiu. Tačiau to paties reikalauju ir iš Jūsų bei Jus konsultuojančių specialistų.

Esu nepalaužiamas optimistas, todėl tikiu Jūsų nuovoka, žmogiškumu ir kritiniu mąstymu.

Ir jei mano laiškas nieko nepakeis Jūsų politikoje, bet bent jau vėl  bus leidžiama kritikuoti, kelti klausimus, o žmonės nebebus šmeižiami ir atstumiami, vadinasi, daug pasiekėme!

Laukiu Jūsų atsakymo.

Pagarbiai,

Dr. Lukas Trimmelis

P. S.: Kadangi duomenų apsaugos vistiek nebeliko: taip, turiu skiepų pasą ir visus būtinus skiepus, įskaitant ir dvi licencijuotas genų terapijas.

Nuorodas rasite pateiktame pdf formate

 

1 Amerikos genų terapijos draugijos (American Society for Gene Therapy) duomenimis, mRNA vakcinacija yra genų terapija.
„ASGCT’s definition of gene therapy is the introduction, removal or change in genetic material – DNA
or RNA – into the cells of a patient to treat a specific disease. Per that definition, the vaccines are
gene therapy.“
https://patienteducation.asgct.org/gene-therapy-101/gene-therapy-basics
2 Bayer Head of Pharma, Stefan Oelrich, at the 10/24 World Health Summit on Capitalizing on the
Momentum of Innovation from COVID-19
“I always like to say, if we had surveyed 2 years ago in the public, would you be willing to take gene
or cell therapy and inject it into your body, we would have probably had a 95% refusal rate”

3 Prof. Dr. med. Dr. phil. Klaus Dörner; Deutsches Ärzteblatt
https://www.aerzteblatt.de/app/print.asp?id=32976
4 Infection fatality rate of COVID-19 in community-dwelling populations with
emphasis on the elderly: An overview; Cathrine Axfors, John P.A. Ioannidis
https://www.medrxiv.org/content/10.1101/2021.07.08.21260210v1.full
IFR mediana pagal amžiaus grupes:
• 0-19: 0,0027 %
• 20-29: 0,014 %
• 30-39: 0,031 %
• 40-49: 0,082 %
• 50-59: 0,27 %
• 60-69: 0,59 %
Data AGES Dashboard COVID, 9.11.2021

Nustokite diskriminuoti mano dukrą!!! 7

5 Žmonės pervertina Covid 19 ligos riziką, tačiau atsižvelgia į individualius rizikos veiksnius
https://www.econstor.eu/bitstream/10419/225033/1/1728118018.pdf
6 positive deaths surveillance Group ataskaita Italijos sveikatos apsaugos ministerijai Sveikatos apsaugos ministerija

image 41
Nustokite diskriminuoti mano dukrą!!! 8

7 Vokietijos vaikų infektologų draugijos pareiškimas:
https://dgpi.de/stellungnahme-dgpi-dgkh-hospitalisierung-und-sterblichkeit-von-covid-19-beikindern-
in-deutschland-18-04-
2021/?fbclid=IwAR2met4gS2OvSP7nPshCQARBadxUbtUZIjeXRhghUgXBQwsUI5Dn2vP8f-8
8 Long-term symptoms after SARS-CoV-2 infection in school children: population-based cohort with 6-months
follow-up
https://www.medrxiv.org/content/10.1101/2021.05.16.21257255v1
9 Does the FDA think these data justify the first full approval of a covid-19 vaccine? BMJ
https://blogs.bmj.com/bmj/2021/08/23/does-the-fda-think-these-data-justify-the-first-full-approvalof-
a-covid-19-vaccine/
10 Effectiveness of Covid-19 Vaccination Against Risk of Symptomatic Infection, Hospitalization, and
Death Up to 9 Months: A Swedish Total-Population Cohort Study; The Lancet
https://papers.ssrn.com/sol3/papers.cfm?abstract_id=3949410
11 COVID-19 vaccine efficacy and effectiveness – the elephant (not) in the room; The Lancet
https://www.thelancet.com/journals/lanmic/article/PIIS2666-5247(21)00069-0/fulltext
12 Peter Doshi: Pfizer and Moderna’s “95% effective” vaccines—we need more details and the raw
data; BMJ
https://blogs.bmj.com/bmj/2021/01/04/peter-doshi-pfizer-and-modernas-95-effective-vaccines-weneed-
more-details-and-the-raw-data/
13 AGES: Susirgimai nepaisant vakcinacijos
https://www.ages.at/download/0/0/6c9015070f43f7297bb83d1811282be9fd7b41cf/fileadmin/AGES
2015/Themen/Krankheitserreger_Dateien/Coronavirus/Impfdurchbruch/Impfdurchbr%C3%BCche_2
0211109.pdf
14 Community transmission and viral load kinetics oft he SARS-CoV-2 delta (B.1.617.2) variant in
vaccinated and unvaccinated indiviuals in the UK: a prospective, longitudinal cohort study;
The Lancet
https://blogs.bmj.com/bmj/2021/01/04/peter-doshi-pfizer-and-modernas-95-effective-vaccines-weneed-
more-details-and-the-raw-data/
15 Brown, C.M. et al. (2021) Outbreak of SARS-CoV-2 Infections, Including COVID-19 Vaccine
Breakthrough Infections, Associated with Large Public Gatherings – Barnstable County,
Massachusetts, July 2021.
MMWR. Morbidity and mortality weekly report
16 Why are we vaccinating children against COVID-19?
Toxicol Rep.2021;8:1665-1684.doi: 10.1016/j.toxrep.2021.08.010. Epub 2021 Sep 14.
https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/34540594/
17 Expert evidence regarding Comirnaty (Pfizer) COVID-19 mRNA Vaccine for children.
Palmer, M. et al. (2021)
Expert evidence regarding Comirnaty (Pfizer) COVID-19 mRNA Vaccine for children.
18 Expert statement regarding the use of Moderna COVID-19-mRNA-Vaccine in children.
Palmer, M. and Bhakdi, S. (2021)
Expert statement regarding the use of Moderna COVID-19-mRNA-Vaccine in children.
19 2.433 Todesfälle bei schwangeren Frauen nach Covid-19-Impfung
https://corona-transition.org/2433-todesfalle-bei-schwangeren-frauen-nach-covid-19-impfung
20 Increases in COVID-19 are unrelated to levels of vaccination across 68 countries and 2.947 counties
in the United States; Subramanian, S.V. and Kumar, A.; Eur J Epidemiol. 2021 Sep 30 : 1–4.
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC8481107/#__ffn_sectitle
21 Covid-19: Researcher blows the whistle on data integrity issues in Pfizer’s vaccine trial; Thacker,
P.D. ; BMJ p. n2635
https://www.bmj.com/content/375/bmj.n2635
Siehe auch: Aborte in Studie an Schwangeren verschwiegen:
https://rumble.com/vouo1t-gal-shalev-interview-with-dr.-jessica-rose-interview-vaers-data.html
22 Comparing SARS-CoV-2 natural immunity to vaccine-induced immunity: reinfections versus
breakthrough infections; Sivan Gazit, Roei Shlezinger, Galit Perez, Roni Lotan, Asaf Peretz, Amir Ben-
Tov, Dani Cohen, Khitam Muhsen, Gabriel Chodick, Tal Patalon; BMJ
https://doi.org/10.1101/2021.08.24.21262415
23 Vokietijos virusologijos draugijos pareiškimas
https://g-f-v.org/2021/09/30/4411/
24 Švedijos gydytojų ir mokslininkų peticija nedelsiant sustabdyti skiepus. Citata: „Pavyzdžiui, Švedijoje per dešimt mėnesių po skiepijimo pranešta apie 83 744 įtariamas nepageidaujamas reakcijas, t. y. daugiau nei dešimt kartų daugiau nei visų nepageidaujamų reakcijų, apie kurias pranešta ankstesniais metais dėl visų vaistų ir vakcinų, iš viso apie 25 000 medžiagų.“
http://lakaruppropet.se/wp-content/uploads/2021/11/pressmeddelande-5-nov-2021.pdf
25 Žr. nacionalinius, Amerikos ir Europos pranešimus apie nepageidaujamus šalutinius įvykius.
https://medalerts.org/vaersdb/
Taip pat: https://swprs.org/covid-vaccine-adverse-events/
26

image 42
Nustokite diskriminuoti mano dukrą!!! 9

27 Worse than the desease?; International Journal of Vaccine Theory, Pratice and Research
https://ijvtpr.com/index.php/IJVTPR/article/view/23
28 Paslaptinga futbolininko širdies liga; Berliner Zeitung
https://www.berliner-zeitung.de/news/raetselhafte-herzerkrankungen-im-fussball-li.193554.amp
29 Gelbėjimo misijų dėl insulto ir širdies smūgio skaičiaus padidėjimas Izraelyje nuo
skiepijimo kampanijos pradzios
https://drive.google.com/file/d/1QT2uUC4j9I2cVpsD1prkScBg0gUqI52x/view
30

Euromomo: pradėjus skiepyti 15-44 metų amžiaus žmones, stebėtinai išaugo jų mirtingumas
pavasarį/vasarą
https://www.euromomo.eu/graphs-and-maps
Siehe Grafik

image 43
Nustokite diskriminuoti mano dukrą!!! 10

31 US COVID-19 Vaccines Proven to Cause More Harm than Good Based on Pivotal Clinical Trial Data
Analyzed Using the Proper Scientific Endpoint, “All Cause Severe Morbidity”; Classen B., Trends Int
Med. 2021; 1(1): 1-6.
Classen B., Trends Int Med. 2021; 1(1): 1-6.
32 Straipsnis apie per didelį mirtingumą, nesusijusį su koronomis, Jungtinėje Karalystėje
https://www.express.co.uk/news/uk/1517629/covid-19-news-coronavirus-excess-deaths-uk-ONSCarl-
Heneghan
33 Individuals with obesity and COVID-19: A global perspective on the epidemiology and biological
relationships; Barry M. Popkin et al; Obesity Reviews
https://onlinelibrary.wiley.com/doi/full/10.1111/obr.13128
34 SARS-CoV-2 infects human adipose tissue and elicits an inflammatory response consistent with
severe COVID-19; Giovanny J. Martínez Colón, Kalani Ratnasiri et al; bioRxiv
https://doi.org/10.1101/2021.10.24.465626
35 CDC study finds about 78% of people hospitalized for Covid were overweight or obese
https://www.cnbc.com/2021/03/08/covid-cdc-study-finds-roughly-78percent-of-peoplehospitalized-
were-overweight-or-obese.html
36 UNICEF tyrimas apie paauglių psichikos ligas
https://orf.at/stories/3231131/
37 Sėkmingai praktikoje taikomų terapijų apžvalga su visais susijusiais šaltiniais

Review the evidence


Siehe auch: https://covid19criticalcare.com/de/
38 Vaistų nuo SARS-CoV-2 infekcijos veiksmingumo tyrimai
Positive impact of oral hydroxychloroquine and povidone-iodine throat spray for COVID-19
prophylaxis: An open-label randomized trial
https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/33864917/
Efficacy of a Nasal Spray Containing Iota-Carrageenan in the Postexposure Prophylaxis of COVID-19 in
Hospital Personnel Dedicated to Patients Care with COVID-19 Disease
https://www.dovepress.com/efficacy-of-a-nasal-spray-containing-iota-carrageenan-in-thepostexpos-
peer-reviewed-fulltext-article-IJGM
39 Effect of early treatment with fluvoxamine on risk of emergency care and hospitalisation among
patients with COVID-19: the TOGETHER randomised, platform clinical trial; The Lancet
https://www.thelancet.com/journals/langlo/article/PIIS2214-109X(21)00448-4/fulltext
40 Waterford city district has State’s highest rate of Covid-19 infections
https://www.irishtimes.com/news/health/waterford-city-district-has-state-s-highest-rate-of-covid-
19-infections-1.4707344
41 Islandija vėl įveda privalomas kaukes
https://orf.at/stories/3235461
42 Nürnberger Kodex (Wikipedia)
https://de.wikipedia.org/wiki/N%C3%BCrnberger_Kodex
43 Vakcinų gamintojos „Pfizer“ nuslėpti nusikaltimai
https://uncutnews.ch/die-vertuschten-verbrechen-des-impfstoffherstellers-pfizer-nur-ein-weitereramerikanischer-
too-big-to-fail-konzern/
44 Protective immunity after recovery from SARS-CoV-2 infection; The Lancet (Infectious diseases)
https://www.thelancet.com/journals/laninf/article/PIIS1473-3099(21)00676-9/fulltext
45 Resurgence of SARS-CoV-2 Infection in a Highly Vaccinated Health System Workforce
New England Journal of Medicine 2021; 385:1330-1332
https://www.nejm.org/doi/full/10.1056/NEJMc2112981?query=featured_home
46 Spike Protein Goes to Nucleus and Impairs DANN Repair; DrbeenMedical Lecture

47 Pfizer Gives Details on Payments to Doctors

48 SARS-CoV-2 Spike Impairs DNA Damage Repair and Inhibits V(D)J Recombination In Vitro
Viruses. 2021 Oct; 13(10): 2056. Published online 2021 Oct 13.
10.3390/v13102056
49 Suit Accuses Pfizer of Rights Violations; Washington Post
https://www.washingtonpost.com/archive/politics/2001/08/30/suit-accuses-pfizer-of-rightsviolations/
a11b32b2-8044-4bc6-b299-df1270ecda88
50 Breakthrough Infections of SARS-CoV-2 Gamma Variant in Fully Vaccinated Gold Miners, French
Guiana, 2021; CDC Centers for Disease Control and Prevention Emerging Infectious Diseases
https://wwwnc.cdc.gov/eid/article/27/10/21-1427_article
51 Vaizdo įrašas apie mįslingas nelaimes futbole

52 CDC Admits Crushing Rights of Naturally Immune Without Proof They Transmit the Virus
https://aaronsiri.substack.com/p/cdc-admits-crushing-rights-of-naturally
53 Viešas atsiribojimas nuo Em. O. Univ. Prof. Dr. med. Hartmut Glossmann su atitinkamais
šaltiniais

image 47
Nustokite diskriminuoti mano dukrą!!! 11
image 48
Nustokite diskriminuoti mano dukrą!!! 12
Facebook komentarai
});}(jQuery));