Nusikalstamų Vyriausybės nutarimų Vilniaus apygardos administraciniam teismui skųsti negalima, nusprendė teismas

blinstr.jpg

Nusikalstamų Vyriausybės nutarimų Vilniaus apygardos administraciniam teismui skųsti negalima, nusprendė teismas

Paskelbta: 2021-10-15 09:30 Autorius: ekspertai.eu
Teisėjas T. Blinstrubis (dešinėje).

Dėl atvirai nusikalstamų, antikonstitucinių Vyriausybės veiksmų gyventojų tarpe kyla nemažai nepasitenkinimo.

Tačiau skirtingai nuo Lietuvos teritorijos administratorių, piliečiai stengiasi kovoti su neteisybe tik teisėtais būdais.

Vienas tokių kovos su įstatymų laužytojais žingsnių – grupės asmenų skundas, kuris buvo paduodas į Vilniaus apygardos administracinį teismą.

Skundo tikslas – panaikinti vakcinuotų bei nevakcinuotų žmonių diskriminaciją, liautis kiekvieną dieną psichologiškai terorizuoti žmones, jiems grasinti, jog net ir prievartą – nori to ar nenori – jie privalės vartoti vaistus nuo Covid-19 ligos.

Tačiau teisėjas Tomas Blinstrubis skundą priimti atsisakė, nes, pasak jo, tokių klausimų Vilniaus apygardos administracinis teismas neturi kompetencijos nagrinėti.

Pasak T. Blinstrubio, minėto skundo galbūt galėtų imtis tik Konstitucinis teismas, tačiau tam irgi jokių garantijų nėra.

PI%20baneris

Pareiškėjams atstovaujančios teisininkės Daivos Guobienės nuomone, kuo aktyviau į šį procesą prieš nusikalstamas veikas jungsis likę šalies gyventojai, tuo greičiau bus pasiekti teigiami rezultatai, kovojant su įsisiautėjusiomis Lietuvoje šaikomis, prisisiurbusiomis prie biudžetinių pinigų.

„Visas pasaulis žino, kad nei pandemijos, nei karo metu nauji mokesčiai nei įvedami, nei keliami esami. Mūsų valdantieji verkia, esą mažėja gyventojų, todėl mažėja dirbančių, kas lemia tai, jog mokesčių surenkama mažiau ir todėl juos būtina kelti. Tai – vaikų pasakos, su kuriomis taip pat laikas baigti ir pradėti ieškoti tikrųjų tiek prastėjančios demografinės padėties, tiek mažėjančių įplaukų į biudžetą priežasčių. Kiek leis mūsų jėgos, bandysime tai padaryti, bet, pasikartosiu, kuo aktyviau į šį procesą jungsis likę šalies gyventojai, tuo greičiau pasieksime teigiamų rezultatų. Ieškokite mūsų pilietinėse iniciatyvose (pilietinesiniciatyvos.lt), FB “Grupinis ieškinys“, – teigia D. Guobienė.

Straipsnį šia tema paskelbė ir leidinys respublika.lt.

O jūsų dėmesiui spalio 8 d. „PressJazz TV“ laidos „2K+“ fragmentas – teisininkės D. Guobienės komentaras ir „Aktuallus skambutis“, pokalbis su Vilniaus apygardos administracinio teismo atstove Ilona (visą laidą galima žiūrėti ČIA):

Visus „PressJazz TV“ laidos „2K+“ įrašus rasite ČIA.

visi%20PressJazz%20TV%20irasai%20560x 01

logo bottom
Facebook komentarai
});}(jQuery));